7 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili müdür ya da üstelerimizden otorite figürü bir kişinin desteğini alarak güne başlayabilirsiniz. Akşama doğru ortak gelirler ve gelirler ile ilgili gerginlik yaşanabilir.

Boğa:
İkili ilişkilerde yoğun duygusallığın ve tutkunun yer alacağı bir gün. Akademik ya da hukuki bir konuda bir otorite figürü sabah saatlerinde destek verebilir. Akşam ilişkiler zorlayıcı olacak.

İkizler:
İş ve günlük rutininiz ile ilgili konularda yoğun duygular ve kriz yönetimi gereken işlerle karşılaşabilirsiniz. Akşama doğru ikili ilişkilerde günlük işler ile ilgili fedakarlık, özveri ana tema olacak.

Yengeç:
Çocuklarınız ile ilgili duygularınız sizi uç noktalara taşıyabilir. Sabahın erken saatlerinde eşinizin desteğini alabilirsiniz. Akşama doğru sosyal çevreniz ile ilişkilerinizde gerginlik yaşanabilir.

Aslan:
Aileniz ve ev ile ilgili derin duygular içinde olabilirsiniz. Kriz yönetimi ve tutkulu bakış açınız ile günlük işlerinize güçlü birinden destek alabilirsiniz. Akşam kariyeriniz ile ilgili ilişkilere dikkat. 

Başak:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde duygularınızı rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Yarattıkça kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Akşama doğru inançlar konusunda inatçı olmamakta fayda var.


Terazi:
Değerleriniz ve sahip olduklarınıza ilgili  tutkulu, hırslı ve yoğun duygular içinde olabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birinin desteği sabah rahat verecek. Akşam ortak gelirler gerginlik yaratabilir.

Akrep:
Duygularınızın ve sezgilerinizin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Önemli sözleşme ya da anlaşamalar için güçlü birinin desteğini alabilirsiniz. Akşama doğru ikili ilişkilerde Çatışma yaşanabilir.

Yay:
Bilinç altınızda fedakarlık ile ilgili derin duygularla gün geçirebilirsiniz. Güçlü birinden alacağınız maddi destek ile rahatlıyorsunuz. Akşam iş arkadaşlarınız duygusal olarak zorlayabilir.

Oğlak:
Sosyal çevreniz hakkında sezgilerinizin kuvvetli, çalışmalarda tutkulu olacağınız bugünde sabah önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Akşam çocuklar ve Sevgiliyle gerginliğe dikkat.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili konularda tutkulu ve duygusal davranabileceğiniz bir gün. Sabah saatlerinde tanımadığınız bir otorite figürü destek verebilir. Akşam aile içi ilişkilerde çatışmalardan kaçının.

Balık:
İnançlarınız konusunda tutkulu ve yoğun duygular içinde olacağınız bir gün. Sosyal çevrenizden birinin akademik ya da hukuki bir konuda desteği sizi rahatlatabilir. Akşam iletişime dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova