7 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili müdür ya da üstelerimizden otorite figürü bir kişinin desteğini alarak güne başlayabilirsiniz. Akşama doğru ortak gelirler ve gelirler ile ilgili gerginlik yaşanabilir.

Boğa:
İkili ilişkilerde yoğun duygusallığın ve tutkunun yer alacağı bir gün. Akademik ya da hukuki bir konuda bir otorite figürü sabah saatlerinde destek verebilir. Akşam ilişkiler zorlayıcı olacak.

İkizler:
İş ve günlük rutininiz ile ilgili konularda yoğun duygular ve kriz yönetimi gereken işlerle karşılaşabilirsiniz. Akşama doğru ikili ilişkilerde günlük işler ile ilgili fedakarlık, özveri ana tema olacak.

Yengeç:
Çocuklarınız ile ilgili duygularınız sizi uç noktalara taşıyabilir. Sabahın erken saatlerinde eşinizin desteğini alabilirsiniz. Akşama doğru sosyal çevreniz ile ilişkilerinizde gerginlik yaşanabilir.

Aslan:
Aileniz ve ev ile ilgili derin duygular içinde olabilirsiniz. Kriz yönetimi ve tutkulu bakış açınız ile günlük işlerinize güçlü birinden destek alabilirsiniz. Akşam kariyeriniz ile ilgili ilişkilere dikkat. 

Başak:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde duygularınızı rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Yarattıkça kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Akşama doğru inançlar konusunda inatçı olmamakta fayda var.


Terazi:
Değerleriniz ve sahip olduklarınıza ilgili  tutkulu, hırslı ve yoğun duygular içinde olabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birinin desteği sabah rahat verecek. Akşam ortak gelirler gerginlik yaratabilir.

Akrep:
Duygularınızın ve sezgilerinizin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Önemli sözleşme ya da anlaşamalar için güçlü birinin desteğini alabilirsiniz. Akşama doğru ikili ilişkilerde Çatışma yaşanabilir.

Yay:
Bilinç altınızda fedakarlık ile ilgili derin duygularla gün geçirebilirsiniz. Güçlü birinden alacağınız maddi destek ile rahatlıyorsunuz. Akşam iş arkadaşlarınız duygusal olarak zorlayabilir.

Oğlak:
Sosyal çevreniz hakkında sezgilerinizin kuvvetli, çalışmalarda tutkulu olacağınız bugünde sabah önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Akşam çocuklar ve Sevgiliyle gerginliğe dikkat.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili konularda tutkulu ve duygusal davranabileceğiniz bir gün. Sabah saatlerinde tanımadığınız bir otorite figürü destek verebilir. Akşam aile içi ilişkilerde çatışmalardan kaçının.

Balık:
İnançlarınız konusunda tutkulu ve yoğun duygular içinde olacağınız bir gün. Sosyal çevrenizden birinin akademik ya da hukuki bir konuda desteği sizi rahatlatabilir. Akşam iletişime dikkat.

Popüler Yayınlar