8 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:

Kariyer konusunda zihninizin farklı ve inovatif çözümlere ulaşabileceği bir gün. Otorite figürlerine tepkisel cevaplar vermekten çekinmelisiniz. Aşkta ve yaratıcılıkta şansınız açılıyor.

Boğa:

İdeallerinizi hayata geçirebilmek için sıra dışı bir fikir ya da yaratıcı proje üzerinde çalışabilirsiniz. Hukuki konularda agresif olmaktan çekinin. Aile ve evinizde bereketli bir dönem başlıyor.

İkizler:

Ekiplerle yapılan çalışmalarda özgün fikirlerinizle başarılı olabilirsiniz. Gelir dışı kaynak kullanımı için agresif davranmamakta fayda var. İletişim, sözleşme, anlaşma vb akıcı hale geliyor.

Yengeç:

Kariyeriniz ile ilgili sıra dışı bir fikir ile önemli bir risk alabilirsiniz. Bu size ortaklıklarınızda güç kazandırabilir ancak agresif olmaktan çekinmelisiniz. Maddi konularda şans sizden yana.

Aslan:

Hayatınızda ilerleme kaydetmek istediğiniz konuları yeniden ele almak için şans gezegeni yine sizden yana olacak. Size ilham ve farklı bir bakış açısı kazandıracak bir yenilik gündeme gelebilir.

Başak:

Gelir dışı kaynaklarınızı kullanarak hayatınızda sıra dışı bir risk alabilirsiniz. Agresif ve aceleci olmak durumu zorlaştırabilir. Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü kullanarak adımlar atabilirsiniz.

Terazi:

Havada aşk kokusu var! Sosyal çevreniz vasıtası ile farklı – sıra dışı bir tanışma, karşılaşma yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın hareketleneceği bu dönemde ailenizle çatışmaktan kaçınmalısınız.

Akrep:

Günlük rutininizde stabilite sizin için önemli ama sıra dışı bir fikirle etrafınızdakileri şaşırtacak bir adım atabilirsiniz. Kardeşlerinizle çatışmalardan kaçının. Kariyerde şansınız açılıyor.

Yay:

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün. İnovatif fikirler para kazandırabilir; yeni bir aşk kapıyı çalabilir.. Uzak bir seyahat ya da akademik alanda gelişiminiz için ilerleyebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Oğlak:

Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili şans yine sizden yana. Emlak ya da evinizde değişiklikler için beklenmedik haberler alabileceğiniz bir gün. Aile içi tepkisel davranışlara dikkat. 

Kova:

Zihniniz farklı çalışıyor. bugünde fikir çalışmalarında bulunmak ya da sıra dışı eğitimlere katılmak faydalı olabilir. Kardeşlerinizle ilgili gizli bir bilgiye ulaşabilirsiniz. İlişkilerde şans artıyor.

Balık:

Gelirleriniz ile ilgili sıra dışı fikirlerinizle yeni bir kazanç elde etmeniz söz konusu olabilir. Sosyal çevreden bir otorite figürü ile çatışmaktan kaçınmalısınız. Sağlığınız koruma altında.

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova