9 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
İnanç ve idealleriniz doğrultusunda doğru bildiğiniz fikir ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak liderlik yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çocuklar ile yaratıcı projelere de imza atabilirsiniz. 

Boğa:
Hayallerinizi ve ilham aldığınız fikirleri aile bireyleri ile paylaşarak; hayata geçirmek için cömert, maddi bir destek alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aile ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir.

İkizler:
Sosyal organizasyon çalışmalarında fikirlerinizle öncülük edebilirsiniz. İkili ilişkilerde şansınızı iletişim yeteneğinizle birleştirmeniz faydalı olacaktır. İlan-ı aşk için cesaret bulabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyerinizde orijinal fikirlerle gelişim ve genişleme sürecindesiniz. Bugün ekibinizi genişletmeniz gereken bir projeye başlayabilir ya da yeni bir ekip arkadaşı ile genişleyebilirsiniz.

Aslan:
İdealist bakış açınız ile uluslararası projelere imza atabilirsiniz. Gelişirken öğrenmek ve yaratıcılığınızı ortaya koymak daha kolay olacak. Çocuklar ile ilgili gelişmeler olabilir.

Başak:
Bir süredir üzerinde yalnız çalıştığınız bir proje ile ilgili gelir dışı kaynak arayışına geçebilir ya da onay alabilirsiniz. Aile bireylerinin de desteği ile harekete geçmeye başlayabilirsiniz.

Terazi:
İkili ilişkilerde kendinizi cesurca ifade etme ve iletişimdeki rahatlığınız ile yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu yeni bağlantılar iş yaşantınızda uzun soluklu birliktelik getirebilir.

Akrep:
Maddi olarak kendinizi rahat ve özgür hissetmeyi arzu ettiğiniz bugünde kariyerinizde gösterdiğiniz gelişim ve günlük rutin ile ilgili fikirleriniz sayesinde huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

Yay:
Duygularınızı yaratıcı projeler vasıtasıyla rahatlıkla ifade edeceğiniz hissedeceğiniz bir gün olacak. Aşırı risk almaktan kaçınmanız faydalı olur. Kelimelerinize güvenin.

Oğlak:
Hayalleriniz üzerinde çalışmak için güzel bir gün. Ailenizin hem fiziksel hem de fikirsel desteği sizi rahatlatıyor. Projenizi hayata geçirmek için maddi destek verebilirsiniz.

Kova:
Ortağınız ve kardeşler tarafından sosyal organizasyonlarda görevler için destekleniyorsunuz. İletişimin yoğun olacağı bugünde farklı fikirlerinizi başkalarına aktarabilirsiniz.

Balık:
Kariyerinizde özgürlükçü ve farklı fikirleriniz için finansal destek bulabileceğiniz bir gün olacak. Ekip arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir proje sonucunu kutlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem