1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugünden 18 Mayıs'a kadar iletişim, eğitim ve seyahatlerde önemli yol katedebilirsiniz. sözleşme ve Anlaşmalar Gündeme gelebilir. Kardeş ve yakın akrabalarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda yeni haberlere hazırlanın. 18 Mayıs'a kadar gelirlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. İletişim ve eğitim konularında satın alma ya da para kazanma söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Hayatınızda iletişim hareket kazanıyor. Kendinizi daha rahat ifade ettiğiniz; idealleriniz doğrultusunda fikirlerinizi harekete geçirebildiğiniz bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar iyi değerlendirin.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Düşüncelerinizi toplayarak idealleriniz üzerinde çalışmak için harika bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar zihninizde beliren fikirleri hayata geçirmek için kendi başınıza çalışabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde çalıştığınız zihinsel projeleri bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla iletişime geçiyorsunuz.    18 Mayıs'a kadar sosyal yaşantınız oldukça hareketli; yeni bağlantılar kurabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili konularda daha Analitik ve iletişim odaklı olacağınız bir dönem başlıyor. Özellikle 18 Mayıs'a kadar olan dönemde rakamları kullanarak ilerlemeniz mümkün olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
18 Mayıs'a kadar kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda akademik bir girişimde bulunabilirsiniz. Uzak bir seyahatte ya da medya aracılığıyla yeni bağlantılar da kurabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler kaydedeceğiniz bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar finansal konularda iletişim hızlanıyor. Ailenizle ortak yeni bir yatırım yakalayabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşiniz veya ortağınızla ilişkilerinizde iletişimin önem kazanacağı bir döneme giriyorsunuz. 18 Mayıs'a kadar önemli ortaklıklar vb sözleşmelerde olumlu ve hızlı gelişmeler kaydetmeniz mümkün.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizle ilgili iletişim ve hareketliliğin artacağı bir dönem başlıyor. Önemli işlerinizi 18 Mayıs'a kadar ele almanızda fayda var. Haziran ortasına kadar işler yavaş ilerleyebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Zihinsel Yaratıcılığın yoğun olacağı bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar zihninizde oluşturduğunuz projeleri hayata geçirmek için çalışabilirsiniz. Sevdiğinize açılmanız söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu. 18 Mayıs'a kadar eviniz yada aile içi iletişimi hızlandırması gereken yeni bir konu ortaya çıkabilir. Ev almayı düşünüyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem