1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugünden 18 Mayıs'a kadar iletişim, eğitim ve seyahatlerde önemli yol katedebilirsiniz. sözleşme ve Anlaşmalar Gündeme gelebilir. Kardeş ve yakın akrabalarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda yeni haberlere hazırlanın. 18 Mayıs'a kadar gelirlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. İletişim ve eğitim konularında satın alma ya da para kazanma söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Hayatınızda iletişim hareket kazanıyor. Kendinizi daha rahat ifade ettiğiniz; idealleriniz doğrultusunda fikirlerinizi harekete geçirebildiğiniz bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar iyi değerlendirin.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Düşüncelerinizi toplayarak idealleriniz üzerinde çalışmak için harika bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar zihninizde beliren fikirleri hayata geçirmek için kendi başınıza çalışabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde çalıştığınız zihinsel projeleri bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla iletişime geçiyorsunuz.    18 Mayıs'a kadar sosyal yaşantınız oldukça hareketli; yeni bağlantılar kurabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili konularda daha Analitik ve iletişim odaklı olacağınız bir dönem başlıyor. Özellikle 18 Mayıs'a kadar olan dönemde rakamları kullanarak ilerlemeniz mümkün olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
18 Mayıs'a kadar kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda akademik bir girişimde bulunabilirsiniz. Uzak bir seyahatte ya da medya aracılığıyla yeni bağlantılar da kurabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler kaydedeceğiniz bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar finansal konularda iletişim hızlanıyor. Ailenizle ortak yeni bir yatırım yakalayabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşiniz veya ortağınızla ilişkilerinizde iletişimin önem kazanacağı bir döneme giriyorsunuz. 18 Mayıs'a kadar önemli ortaklıklar vb sözleşmelerde olumlu ve hızlı gelişmeler kaydetmeniz mümkün.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizle ilgili iletişim ve hareketliliğin artacağı bir dönem başlıyor. Önemli işlerinizi 18 Mayıs'a kadar ele almanızda fayda var. Haziran ortasına kadar işler yavaş ilerleyebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Zihinsel Yaratıcılığın yoğun olacağı bir dönem başlıyor. 18 Mayıs'a kadar zihninizde oluşturduğunuz projeleri hayata geçirmek için çalışabilirsiniz. Sevdiğinize açılmanız söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu. 18 Mayıs'a kadar eviniz yada aile içi iletişimi hızlandırması gereken yeni bir konu ortaya çıkabilir. Ev almayı düşünüyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Popüler Yayınlar