10 Mayıs Günlük Burç Yorumları

 

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün yeni bilgiler edinme, paylaşma ve sosyal organizasyonlarda yer alma arzusunda olabilirsiniz. Fikirlerinizin desteklendiği, ideallerinize doğru hareket edebildiğiniz bir gün olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyeriniz ile ilgili konularda özgün fikirlerinizi ortaya koyarak maddi anlamda özgür olmak arzusunda olabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birinin ortak gelirlerden desteği güven verebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İdealleriniz doğrultusunda hareket etmek ve felsefenizi diğer kişilerle paylaşmak için sosyal medyayı tercih edebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edebileceğini ve eşinizin desteklediği bir gün olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelir dışı kaynaklarınızı kullanarak yapmayı düşündüğünüz bir yatırım için işinizde güçlü birinden destek alabilirsiniz. İlham gücünüzün ve yaratıcılığın yüksek olduğu bir gün sizi bekliyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eşinizle yeni bilgiler edineceğiniz ya da yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal organizasyonlara katılmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Yaratıcılığınızı somut işlere dökebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı fikirlerinizi ve günlük rutininizde yapmak istediğiniz özgün değişiklikler için aile büyüklerinizden alacağınız destek keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayatın keyfini farklı ve özgürce çıkarmayı arzu edeceğiniz bugünde farklı felsefe ve kültürler ile ilgilenmek keyif verebilir. Ayrıca önemli sözleşme, yazışma vb için destek alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Aile içinde özgürlüğünüzü ilan ederek farklı biri olduğunuzu; özellikle ortak maddi konularda onlara öncülük ettiğinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bir aile büyüğünün maddi desteği de olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizle birlikte çıkacağınız özgün bir kısa seyahatte karşılıklı iletişimin ve bilgi paylaşımının tadını çıkarabilirsiniz. Önemli kişilerden sözleşme vb hakkında destek almanız söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili yeni fikirler maddi açıdan kendinizi daha özgür hissettirebilir. Kendinizden yaşça büyük bir uzak akrabanın desteği sizi keyiflendirebilir. İş ile ilgili iletişim yoğun olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünü entelektüel gelişiminize ayırmak isteyebilirsiniz. Bir hobi kursuna katılabilir ya da çocuklarla bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizden büyük biri size farklı bir vizyon açabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Evde kitap okumak ya da ailenizle birlikte farklı konuları ele alacağınız sohbetler yapmak keyif verebilir. Kariyerinizde bir otorite figürünün desteği yaratıcılığınızı onurlandırabilir.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova