11 Mayıs Günlük Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken kendi özgürlüğünüz ile isteklerinizde abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Ekiplerle birlikte inovatif ve orjinal fikirler bulma çalışmaları yapılabilecek bir gün olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendi gelişiminiz için çaba sarf etme motivasyonunuz oldukça güçlü ancak kendinizi göstermek için otorite figürleri ile çatışmaktan kaçınmanız gereken bir gün. Harika fikirler bulabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Günün ilk saatlerinde fikirlerinizde iddalı ve iknada ısrarcı olabilirsiniz. Sabah ise katılacağınız ekiplerle birlikte tanışacağınız yeni fikir, vizyon, felsefe size farklı bir aydınlanma yolu açabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelir dışı kaynaklar ile özgün ve özgür adımlar atmayı azru edebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik girişimler destekleyebilir. Sosyal çevrenizden güçlü kişiler ile zıtlaşmamalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İkili ilişkilerde entelektüel ve özgürlükçü bir yaklaşım istediğiniz ortada ancak güne başlarken bu konuda aşırı fanatik davranmaktan çekinmelisiniz. Kariyer ile ilgili kişilerle çatışmalardan kaçının.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş yerinizde beklenmedik ve şaşırtıcı olaylar finansal açıdan kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlayabilir. Hukuki ve akademik konularda güçlü kişilerle özgürlük adına çatışmamakta fayda var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günün ilk saatlerinde hayatın tadını çıkarmakta, yeme, içme konularında abartılara kaçabilirsiniz. Eşinizin sıradışı desteğiyle çocuklar, hobiler ve yaratıcı konularda kendinizi daha Özgür hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken kariyeriniz ile ilgili konularda abartılı duygusal çıkışlar yapmaktan çekinmelisiniz. Evinizde günlük rutininizi etkileyecek Şaşırtıcı Değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendi fikirlerinizde ve düşüncelerinizde iddacı ve iknaya zorlayıcı bir ruh halinde olabilirsiniz. Zihninizin farklı ve yaratıcı çalışacağı bugünde inovatif Çözümler gereken konulara yönelmeniz faydalı olur.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Finansal özgürlüğünü kazanma arzunuzla ortak gelirler konusunda abartılara kaçmanıza sebep olabilir. Evinizde radikal bir değişilik yapmak isteyebilirsiniz. Maddi risk almak için uygun bir gün olmayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde özgürlük arzunuzu abartılı şekilde ortaya koymanız ilişkinize zarar verebilir. Orjinal düşünce tarzınız size kolaylık sağlayacak. Aile büyükleri ile ilişkilerinizde çatışmalardan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Günü kendi fikirlerinizle baş başa sıra dışı bir şekilde geçirmek isteyebilirsiniz. Aşırı ve radikal harcamalardan kaçınmanız faydalı olur. Önemli yazışma ve kısa seyahatlerde gerginlikler yaşanabilir.

 


Popüler Yayınlar