11 Mayıs Günlük Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken kendi özgürlüğünüz ile isteklerinizde abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Ekiplerle birlikte inovatif ve orjinal fikirler bulma çalışmaları yapılabilecek bir gün olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendi gelişiminiz için çaba sarf etme motivasyonunuz oldukça güçlü ancak kendinizi göstermek için otorite figürleri ile çatışmaktan kaçınmanız gereken bir gün. Harika fikirler bulabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Günün ilk saatlerinde fikirlerinizde iddalı ve iknada ısrarcı olabilirsiniz. Sabah ise katılacağınız ekiplerle birlikte tanışacağınız yeni fikir, vizyon, felsefe size farklı bir aydınlanma yolu açabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelir dışı kaynaklar ile özgün ve özgür adımlar atmayı azru edebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik girişimler destekleyebilir. Sosyal çevrenizden güçlü kişiler ile zıtlaşmamalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İkili ilişkilerde entelektüel ve özgürlükçü bir yaklaşım istediğiniz ortada ancak güne başlarken bu konuda aşırı fanatik davranmaktan çekinmelisiniz. Kariyer ile ilgili kişilerle çatışmalardan kaçının.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş yerinizde beklenmedik ve şaşırtıcı olaylar finansal açıdan kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlayabilir. Hukuki ve akademik konularda güçlü kişilerle özgürlük adına çatışmamakta fayda var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günün ilk saatlerinde hayatın tadını çıkarmakta, yeme, içme konularında abartılara kaçabilirsiniz. Eşinizin sıradışı desteğiyle çocuklar, hobiler ve yaratıcı konularda kendinizi daha Özgür hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken kariyeriniz ile ilgili konularda abartılı duygusal çıkışlar yapmaktan çekinmelisiniz. Evinizde günlük rutininizi etkileyecek Şaşırtıcı Değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendi fikirlerinizde ve düşüncelerinizde iddacı ve iknaya zorlayıcı bir ruh halinde olabilirsiniz. Zihninizin farklı ve yaratıcı çalışacağı bugünde inovatif Çözümler gereken konulara yönelmeniz faydalı olur.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Finansal özgürlüğünü kazanma arzunuzla ortak gelirler konusunda abartılara kaçmanıza sebep olabilir. Evinizde radikal bir değişilik yapmak isteyebilirsiniz. Maddi risk almak için uygun bir gün olmayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde özgürlük arzunuzu abartılı şekilde ortaya koymanız ilişkinize zarar verebilir. Orjinal düşünce tarzınız size kolaylık sağlayacak. Aile büyükleri ile ilişkilerinizde çatışmalardan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Günü kendi fikirlerinizle baş başa sıra dışı bir şekilde geçirmek isteyebilirsiniz. Aşırı ve radikal harcamalardan kaçınmanız faydalı olur. Önemli yazışma ve kısa seyahatlerde gerginlikler yaşanabilir.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova