12 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugünden 25 Haziran’a kadar hayatınızda iletişim, kısa seyahatler ve yakın akrabalar ön planda olacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. İletişimde agresif tavırlara dikkat etmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayatınızda enerji aradığınız ama harekete geçmekte zorlandığınız bir dönemi geride bırakıyorsunuz. 25 Haziran’a kadar daha çok maddi gelir ve güven arzusu motivasyonunuzu yüksek tutabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Harekete geçin sevgili İkizler. Bugünden 25 Haziran’a kadar olan dönemde kendi gelişiminiz ve ikili ilişkilerde daha motive olabilirsiniz. Dış görünümünüz ile ilgili değişiklikler de söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sosyal yaşantının hızla aktığı ve beklentilerinize motive olduğunuz bir dönemin ardından kendi projelerinize yönelme vakti. 25 Haziran’a kadar ruhsal ve kişisel gelişiminize önem verebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizde eğitimler, organizasyonlar ile hayatınızda hareketli bir dönem başlamıştı. 25 Haziran’a kadar ise sosyal çevreniz ile birlikte canlanıyorsunuz. İletişim ve programlar hızlanıyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevgili Başak’lar kariyerinizde yeni bir sayfa açıyorsunuz! Haziran 25’e kadar bilginizi, iletişim becerilerinizi cesurca ortaya koymak ve hedefinize yürümek için fırsat yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ortak gelirler ile ilgili bir türlü harekete geçemediğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz. 25 Haziran’a kadar idealleriniz, uzak seyahatler, eğitim ya da medya görünümlerine motive olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İlişkilerde pasif agresif tutumları bir kenara bırakıp ortak gelir ya da gelir dışı kaynaklara yöneleceğiniz bir dönem başlıyor. 25 Haziran’a kadar yeni haberler ile yatırımlara girişebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

25 Haziran’a kadar yakın ikili ilişkilerinizde yeni adımlar atmak için motive olabilirsiniz. Geçtiğimiz dönemde günlük çalışmalar ön plandaydı. Şimdi ortaklıklar için çaba gösterebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevgili Oğlak’lar günlük rutininizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Cesur ve atak olacağınız 25 Haziran’a kadar olan dönemde toplantılardan ve telefonlardan kafanızı kaldıramayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hayatın tadını çıkarma, tutkulu bir aşk, hobiler, çocuklarla vakit geçirmek.. İşte 25 Haziran’a kadar sizi motive edebilecek konular. Bu dönemde aşırı maddi riskler almaktan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

25 Haziran’a kadar olan dönemde aile içi iletişim hareketleniyor. Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmek için ailenizle bir araya gelerek yeni kararlar alabilirsiniz. 

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem