13 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde düşünceleriniz ve iletişim ile ilgili yanlış anlaşılmalar ve alınganlıklar olabilir. Günün geri kalanında maddi Açıdan kendinizi daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Boğa:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız finansal görevler sizi sabah saatlerinde zorlayabilir. Öğleden itibaren arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilir; bazı konularda destek alabilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz ilgili konulardaki belirsizlikler, fikirlerinizi sert ve yanlış anlaşılmaya sebep olacak şekilde aktarmanıza sebep olabilir. Öğleden sonra kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç:
Hukuki ya da uluslar arası konularda yanılgılara yol açabilecek; belirsiz bilgiler gerginlik yaratabilir. Arkadaşlarınızla birlikte seyahat planı yada biraz keyif rahatlamanızı sağlayacak.

Aslan:
İşinizde bir otorite figüründen maddi konularda destek alabilirsiniz. Sabah arkadaşlarla iletişimde gerginlikler olsa da, kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende hissedeceğiniz bir gün olacak.

Başak:
Eşinizle kariyer odaklı yanlış anlaşılmalar sebebiyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Akademik yada hukuki  alanda alacağınız bir destek, kendinizi daha rahat ve güvende hissetmenizi sağlayacak. 

Terazi:
Uluslararası bir seyahat, hukuki, akademik, medya ile ilgili bir yanlış anlaşılma işyerinizde gergin bir sabah yaratabilir. alacağınız finansal bir destek işinizin daha kolay Olmasını sağlayacak.

Akrep:
Çocuklarınız ya da hobilerinizle ilgili finansal ve fedakarlık size gergin bir sabah yaşatabilir. Öğleden itibaren eşinizin desteğiyle kendinizi daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz.

Yay:
Sabah saatlerinde eşinizle aile ve evinizle ilgili fedakarlıklar konusunda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İş yerinizde alacağınız destek ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Oğlak:
Güne başlarken işinizle ilgili iletişimde yanılsamalar, yanlış anlaşılmalar zorlayıcı olabilir. Öğleden itibaren sevdiğinizin desteği ile hayatın tadını çıkardığınızı düşünebilirsiniz.

Kova:
Finansal risk almak için pek uygun bir gün olmayabilir. Eviniz ve aileniz ile ilgili somut yatırımlar yapmak için aile büyüklerinden birinin desteği ya da maddi fedakarlığı sizi rahatlatabilir.

Balık:
Duygusal ve sezgilerinizin yoğun olacağı bugünde aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Yakın akrabalardan birinin güzel haberi ile rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Popüler Yayınlar