13 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde düşünceleriniz ve iletişim ile ilgili yanlış anlaşılmalar ve alınganlıklar olabilir. Günün geri kalanında maddi Açıdan kendinizi daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Boğa:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız finansal görevler sizi sabah saatlerinde zorlayabilir. Öğleden itibaren arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilir; bazı konularda destek alabilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz ilgili konulardaki belirsizlikler, fikirlerinizi sert ve yanlış anlaşılmaya sebep olacak şekilde aktarmanıza sebep olabilir. Öğleden sonra kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç:
Hukuki ya da uluslar arası konularda yanılgılara yol açabilecek; belirsiz bilgiler gerginlik yaratabilir. Arkadaşlarınızla birlikte seyahat planı yada biraz keyif rahatlamanızı sağlayacak.

Aslan:
İşinizde bir otorite figüründen maddi konularda destek alabilirsiniz. Sabah arkadaşlarla iletişimde gerginlikler olsa da, kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende hissedeceğiniz bir gün olacak.

Başak:
Eşinizle kariyer odaklı yanlış anlaşılmalar sebebiyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Akademik yada hukuki  alanda alacağınız bir destek, kendinizi daha rahat ve güvende hissetmenizi sağlayacak. 

Terazi:
Uluslararası bir seyahat, hukuki, akademik, medya ile ilgili bir yanlış anlaşılma işyerinizde gergin bir sabah yaratabilir. alacağınız finansal bir destek işinizin daha kolay Olmasını sağlayacak.

Akrep:
Çocuklarınız ya da hobilerinizle ilgili finansal ve fedakarlık size gergin bir sabah yaşatabilir. Öğleden itibaren eşinizin desteğiyle kendinizi daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz.

Yay:
Sabah saatlerinde eşinizle aile ve evinizle ilgili fedakarlıklar konusunda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İş yerinizde alacağınız destek ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Oğlak:
Güne başlarken işinizle ilgili iletişimde yanılsamalar, yanlış anlaşılmalar zorlayıcı olabilir. Öğleden itibaren sevdiğinizin desteği ile hayatın tadını çıkardığınızı düşünebilirsiniz.

Kova:
Finansal risk almak için pek uygun bir gün olmayabilir. Eviniz ve aileniz ile ilgili somut yatırımlar yapmak için aile büyüklerinden birinin desteği ya da maddi fedakarlığı sizi rahatlatabilir.

Balık:
Duygusal ve sezgilerinizin yoğun olacağı bugünde aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Yakın akrabalardan birinin güzel haberi ile rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem