14 Mayıs Günlük Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinizi iyi ifade edebildiğiniz ve yüksek enerjili bir güne başlıyorsunuz. Hem iletişim hem de kısa seyahatler için motive hissedebilirsiniz. İdealleriniz için somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugünü kendi başınıza gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı düzenlemek üzere çalışarak geçirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde gizli, gizemli konular gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarla bir araya gelebileceğiniz, birlikte aktivitelere katılabileceğiniz bir gün olacak. Eşinizin desteği ile somut girişimlerde bulunabilirsiniz. Gün sonuna doğru aşırı harcamalardan kaçının.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde yeni girişimler için harekete geçebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. İş yerinizde bir otorite figürünün desteği ile yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginliklere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İdeallerinize motive ve cesurca adım atabileceğiniz bir gün olacak. Sosyal çevrenizin desteği ile yaratıcı somut çalışmalarınızı ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Akşam rahatlamaya bakın.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyer fikirlerinizi hayata geçirmek konusunda hem finansal hem de cesaret olarak kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin finansal desteği ile somut adımlar atılabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde kendinizi daha atak, daha cesur ve motive hissedebilirsiniz. Eşinizle birlikte uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Ortaklı bir iş söz konusu ise sözleşme vb imza atılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Günlük işlerinizde, finansal konularda da cesur kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Gelirleriniz ile ilgili önemli biri ile olumlu bir görüşme yapılabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizle ortak hobileriniz, çocuklar ya da hayatın tadını çıkaracağınız bir kısa tatil planı için kolları sıvayabilirsiniz. Alacağınız sorumlulukların size keyif verdiğini düşünebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinde iletişimin ve hareketin hızla akacağı bir gün olacak. Evinizde günlük rutin işlerinizi tamamlamak için de efor harcayabilirsiniz. Akşam eşinizle gerginliklere dikkat etmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İletişimde cesur davranabileceğiniz bir gün. Hoşlandığınız kişiye açılabilir ya da kendinizi ifade tarzı olarak yaratıcı bir yön seçebilirsiniz. Çevrenizden bir otorite figürünün desteği rahatlatabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Maddi konularda ve ailenizle birlikte daha atak ve motive hareket edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Kariyeriniz ile ilgili alacağınız maddi sorumluluklar olumlu geri dönüşler getirebilir.


Popüler Yayınlar