15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendinizi enerjik ve motive hissedeceğiz bugünde seyahat ve iletişim ile ilgili konularda engeller ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Seyahat ve hukuki işlemler için uygun bir gün olmayabilir.

Boğa:
Gelirlerinizle planladığınız yatırımlar konusunda ne kadar cesur ve atak davranmak istesenizde bazı kısıtlarla karşılaşabilirsiniz. Acele davranmak yerine somut adımlar atmalısınız.

İkizler:
Özellikle eşinizle ve ortanızla, ikili ilişkilerde, hevesimizin bastırıldığını hissedebileceğiniz bir gün olacak. Geleceği yönelik planlarız aktarmanız onları da motive edebilir.

Yengeç:
Kendiniz için ayırmak istediğiniz bugünde işinizdeki sorumluluklar yada sağlığınızla ilgili yapmanız gerekenler  kısıtlanma hissettirebilir. Olayları akışına bırakmanız faydalı olabilir.

Aslan:
Arkadaşınsa birlikte yapmak istediğinizi planlar yada aktivitelere maddi sorumluluklarınız sebebiyetiyle katılamayabilirsiniz. İdeallerinizi kendiniz koyduğunuzu hatırlamalısınız.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili konularda harekete geçmek için kendinizi motive, cesur ve atak hissedebilirsiniz. Ancak, eviniz ya da aileniz ile ilgili sorumluluklarınız kısıtlandığınızı düşündürebilir.

Terazi:
Bugün çıkmayı planladığınız seyahat için kendinizi motive ve enerjik hissedebilirsiniz ancak iletişim bariyerleri engeller koyabilir. Özellikle hukuki Konuları zorlamak için iyi bir gün değil.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınızla işlem yapmak için gerekli cesaret ve motivasyonu hissedebilirsiniz. Maddi sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş hissetmeniz söz konusu olabilir.

Yay:
İkili ilişkilerde sorumluluk alarak somut ve uzun soluklu adımlar atmak için kendinizi cesur ve motive hissedebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye cesaretiniz agresif gözükebilir; dikkatli olmalısınız.

Oğlak:
İşiniz, günlük yaşantınız ile ilgili koşuşturmalarınız size istediğiniz sakin hayatı taahhüt etmeyebilir. Kendinizi sakinleştirmek için yeni bir spor veya egzersiz programına başlayabilirsiniz.

Kova:
Aşk Hayatınızdaki hareketlilik ile cesaret bularak hoşlandığınız kişiye açılabilirsiniz. Ancak sosyal çevrenizden bir büyüğün bu durumdan hoşlanmaması söz konusu olabilir.

Balık:
Eviniz ve aileniz ile ilgili harekete geçmenizi gerektirecek konularda yeni haberler alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle istediğiniz zamanı ayıramayabilirsiniz.

Popüler Yayınlar