15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendinizi enerjik ve motive hissedeceğiz bugünde seyahat ve iletişim ile ilgili konularda engeller ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Seyahat ve hukuki işlemler için uygun bir gün olmayabilir.

Boğa:
Gelirlerinizle planladığınız yatırımlar konusunda ne kadar cesur ve atak davranmak istesenizde bazı kısıtlarla karşılaşabilirsiniz. Acele davranmak yerine somut adımlar atmalısınız.

İkizler:
Özellikle eşinizle ve ortanızla, ikili ilişkilerde, hevesimizin bastırıldığını hissedebileceğiniz bir gün olacak. Geleceği yönelik planlarız aktarmanız onları da motive edebilir.

Yengeç:
Kendiniz için ayırmak istediğiniz bugünde işinizdeki sorumluluklar yada sağlığınızla ilgili yapmanız gerekenler  kısıtlanma hissettirebilir. Olayları akışına bırakmanız faydalı olabilir.

Aslan:
Arkadaşınsa birlikte yapmak istediğinizi planlar yada aktivitelere maddi sorumluluklarınız sebebiyetiyle katılamayabilirsiniz. İdeallerinizi kendiniz koyduğunuzu hatırlamalısınız.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili konularda harekete geçmek için kendinizi motive, cesur ve atak hissedebilirsiniz. Ancak, eviniz ya da aileniz ile ilgili sorumluluklarınız kısıtlandığınızı düşündürebilir.

Terazi:
Bugün çıkmayı planladığınız seyahat için kendinizi motive ve enerjik hissedebilirsiniz ancak iletişim bariyerleri engeller koyabilir. Özellikle hukuki Konuları zorlamak için iyi bir gün değil.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınızla işlem yapmak için gerekli cesaret ve motivasyonu hissedebilirsiniz. Maddi sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş hissetmeniz söz konusu olabilir.

Yay:
İkili ilişkilerde sorumluluk alarak somut ve uzun soluklu adımlar atmak için kendinizi cesur ve motive hissedebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye cesaretiniz agresif gözükebilir; dikkatli olmalısınız.

Oğlak:
İşiniz, günlük yaşantınız ile ilgili koşuşturmalarınız size istediğiniz sakin hayatı taahhüt etmeyebilir. Kendinizi sakinleştirmek için yeni bir spor veya egzersiz programına başlayabilirsiniz.

Kova:
Aşk Hayatınızdaki hareketlilik ile cesaret bularak hoşlandığınız kişiye açılabilirsiniz. Ancak sosyal çevrenizden bir büyüğün bu durumdan hoşlanmaması söz konusu olabilir.

Balık:
Eviniz ve aileniz ile ilgili harekete geçmenizi gerektirecek konularda yeni haberler alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle istediğiniz zamanı ayıramayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova