16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Maddi manevi her konuda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün olacak. Aile içi ilişkilerinizde denge ve harmoniyi yakalamak için fedakarlık ve hoşgörü gösterebilirsiniz.

Boğa:
Huzur, güven ve rahatlık arzusunun ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Sosyal organizasyonlarda yardımlaşma ve iyi niyet adına yeni ilişkiler kurabilir; sosyal çevrenizden Şevkat görebilirsiniz.

Ikizler:
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projelerinize  ilham gücünüzü ve bağlantılarınızı kullanarak somut ve maddi sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak ve dinlenmek keyif verebilir. 

Yengeç:
Çıkacağınız uzak bir seyahatte aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İnançlar, felsefeler ve idealler konularında benzer görüşte olduğunuz kişilerle yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Aslan:
Kendinizle ilgili bilinçaltı çalışmaları veya ruhsal konular ile ilgili bilgileri Özümsemek için güzel bir gün olacak. miras ve benzeri konular ile ilgili gizli kalan noktalar ortaya çıkabilir.

Başak:
Sosyal çevreniz ile birlikte katılacağınız bir organizasyonda tanışacağınız yeni biriyle aşka yelken açabilirsiniz. Oldukça hoşgörü ve fedakarlık üzerine kurulu bir ilişki ilan edebilirsiniz.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün olacak. Katılacağını sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurarak işinize fayda sağlayabilirsiniz.

Akrep:
İlişkilerde kendinizi güvende ve rahat hissetmek istediğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzü kullanarak yaratıcı projelere imza atabilir ve uluslararası bağlantılar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yay:
Günlük hayatımızda rahat ve güven önemli yer tutacak. Aile içi finansal konularda daha fedakar ve daha hoşgörülü olabilir yada bunları aynı şekilde karşı taraftan görebilirsiniz.

Oğlak:
Hayatın keyfini çıkarmak rahatlamak bugün önemli olacak. Çıkacağınız kısa bir seyahat veya deniz kıyısı gezinti size ikili ilişkiler için yeni bir kapı açabilir. Hayatınızda aşka yer açın.

Kova:
Evinizle ilgili keyifli ve rahat bir ortam yaratmak için güzel bir gün olabilir. İşyerinizde yeni balanslarınızı kullanarak yaratıcı maddi çözümler getirebileceğiniz bir gün olacak.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığın, hoşgörü ve fedakarlığın önplanda olacağı bir gün sizi bekliyor. Çocuklarla birlikte güzel zaman geçirebilir yada sevdiğinizle keyifli, romantik bir gün geçirebilirsiniz.


Popüler Yayınlar