16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Maddi manevi her konuda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün olacak. Aile içi ilişkilerinizde denge ve harmoniyi yakalamak için fedakarlık ve hoşgörü gösterebilirsiniz.

Boğa:
Huzur, güven ve rahatlık arzusunun ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Sosyal organizasyonlarda yardımlaşma ve iyi niyet adına yeni ilişkiler kurabilir; sosyal çevrenizden Şevkat görebilirsiniz.

Ikizler:
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projelerinize  ilham gücünüzü ve bağlantılarınızı kullanarak somut ve maddi sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak ve dinlenmek keyif verebilir. 

Yengeç:
Çıkacağınız uzak bir seyahatte aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İnançlar, felsefeler ve idealler konularında benzer görüşte olduğunuz kişilerle yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Aslan:
Kendinizle ilgili bilinçaltı çalışmaları veya ruhsal konular ile ilgili bilgileri Özümsemek için güzel bir gün olacak. miras ve benzeri konular ile ilgili gizli kalan noktalar ortaya çıkabilir.

Başak:
Sosyal çevreniz ile birlikte katılacağınız bir organizasyonda tanışacağınız yeni biriyle aşka yelken açabilirsiniz. Oldukça hoşgörü ve fedakarlık üzerine kurulu bir ilişki ilan edebilirsiniz.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün olacak. Katılacağını sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurarak işinize fayda sağlayabilirsiniz.

Akrep:
İlişkilerde kendinizi güvende ve rahat hissetmek istediğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzü kullanarak yaratıcı projelere imza atabilir ve uluslararası bağlantılar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yay:
Günlük hayatımızda rahat ve güven önemli yer tutacak. Aile içi finansal konularda daha fedakar ve daha hoşgörülü olabilir yada bunları aynı şekilde karşı taraftan görebilirsiniz.

Oğlak:
Hayatın keyfini çıkarmak rahatlamak bugün önemli olacak. Çıkacağınız kısa bir seyahat veya deniz kıyısı gezinti size ikili ilişkiler için yeni bir kapı açabilir. Hayatınızda aşka yer açın.

Kova:
Evinizle ilgili keyifli ve rahat bir ortam yaratmak için güzel bir gün olabilir. İşyerinizde yeni balanslarınızı kullanarak yaratıcı maddi çözümler getirebileceğiniz bir gün olacak.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığın, hoşgörü ve fedakarlığın önplanda olacağı bir gün sizi bekliyor. Çocuklarla birlikte güzel zaman geçirebilir yada sevdiğinizle keyifli, romantik bir gün geçirebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem