17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Duygusal anlamda aileye karşı fedakarlık ve Hoşgörü ile tatmin olacağınız ve bundan keyif alacağınız bir gün. Kökler ve atalar ile ilgili ruhsal çalışma, meditasyon vb de keyif verebilir. 

Boğa:
Kendinizi güven ve huzura bırakmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza  göstereceğiniz Anlayış ve empati ile Gönülleri fethedebilirsiniz. Bir yardım organizasyonunda yeni bağlantılar kurulabilir

İkizler:
Yaratıcılığınızı maddi olanaklara dönüştürme fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Dinlenmek ve kendi başınıza huzur bulmak keyif verebilir. Konfor, lüks önemli olacak.

Yengeç:
Uluslararası bir Bağlantıyı ikili ilişkiler vasıtası ile etkilemeyi başarabilirsiniz. Romantik ve uzak seyahat kaçamakları yeni bir aşkın doğmasına ya da Açılmamış bir defteri açmaya yarayabilir. 

Aslan:
Finansal konularda yaratıcı Çözümler bulmak üzere kendinizi projelere kapatabilirsiniz. Ruhsal, meditasyon ve metafizik konular ile ilgilenmekten keyif alacağınız bir gün olacak.

Başak:
Sevdiğinizle yardımlaşma organizasyonlarında görev almak ya da arkadaşlarla birlikte romantik bir kaçamak yapmak keyif verebilir. Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Terazi:
Ekip arkadaşlarınızla birlikte kariyerinizi ilgilendiren yaratıcı bir proje içerisinde olmaktan keyif duyabilirsiniz. Büyük resmi görmek size yeni bağlantılar kurma fırsatı sağlayacak.

Akrep:
Bugün romantik uzak bir seyahate çıkabilir yada ilham vererek yaratıcılığınızı arttıracak yeni felsefelerle tanışabilirsiniz. İdeallerinizle çocuklarınıza karşı fedakar davranabilirsiniz.

Yay:
Aileyle ilgili bir problemin çözülmesi söz konusu olabilir. Aileniz ve eviniz ile ilgili ortak paralar, gayrimenkuller veya dekorasyon ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Aileye yeni biri katılabilir.

Oğlak:
Sevginizi keyifle, aşkla, zarafetle karşınızdakine aktarabileceğimiz bir gün olacak. İkili ilişkilerde iletişimde romantik yaklaşımınız karşınızdaki kişileri büyülemenizi sağlayacak.

Kova:
İşyerinizde ilişkilerde denge ve harmoni sağlayabilmek için bazı fedakarlıklar da bulunmaktan keyif alabilirsiniz. Değerlerle ilgili Hoşgörü ve uzlaşıcı tavrınız takdir toplayacak.

Balık:
Sevdiğinizle birlikte bir çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da güzel haberi alabilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız ya da seyredeceğiniz aktiviteler yaratmalısınız.

Popüler Yayınlar