17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Duygusal anlamda aileye karşı fedakarlık ve Hoşgörü ile tatmin olacağınız ve bundan keyif alacağınız bir gün. Kökler ve atalar ile ilgili ruhsal çalışma, meditasyon vb de keyif verebilir. 

Boğa:
Kendinizi güven ve huzura bırakmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza  göstereceğiniz Anlayış ve empati ile Gönülleri fethedebilirsiniz. Bir yardım organizasyonunda yeni bağlantılar kurulabilir

İkizler:
Yaratıcılığınızı maddi olanaklara dönüştürme fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Dinlenmek ve kendi başınıza huzur bulmak keyif verebilir. Konfor, lüks önemli olacak.

Yengeç:
Uluslararası bir Bağlantıyı ikili ilişkiler vasıtası ile etkilemeyi başarabilirsiniz. Romantik ve uzak seyahat kaçamakları yeni bir aşkın doğmasına ya da Açılmamış bir defteri açmaya yarayabilir. 

Aslan:
Finansal konularda yaratıcı Çözümler bulmak üzere kendinizi projelere kapatabilirsiniz. Ruhsal, meditasyon ve metafizik konular ile ilgilenmekten keyif alacağınız bir gün olacak.

Başak:
Sevdiğinizle yardımlaşma organizasyonlarında görev almak ya da arkadaşlarla birlikte romantik bir kaçamak yapmak keyif verebilir. Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Terazi:
Ekip arkadaşlarınızla birlikte kariyerinizi ilgilendiren yaratıcı bir proje içerisinde olmaktan keyif duyabilirsiniz. Büyük resmi görmek size yeni bağlantılar kurma fırsatı sağlayacak.

Akrep:
Bugün romantik uzak bir seyahate çıkabilir yada ilham vererek yaratıcılığınızı arttıracak yeni felsefelerle tanışabilirsiniz. İdeallerinizle çocuklarınıza karşı fedakar davranabilirsiniz.

Yay:
Aileyle ilgili bir problemin çözülmesi söz konusu olabilir. Aileniz ve eviniz ile ilgili ortak paralar, gayrimenkuller veya dekorasyon ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Aileye yeni biri katılabilir.

Oğlak:
Sevginizi keyifle, aşkla, zarafetle karşınızdakine aktarabileceğimiz bir gün olacak. İkili ilişkilerde iletişimde romantik yaklaşımınız karşınızdaki kişileri büyülemenizi sağlayacak.

Kova:
İşyerinizde ilişkilerde denge ve harmoni sağlayabilmek için bazı fedakarlıklar da bulunmaktan keyif alabilirsiniz. Değerlerle ilgili Hoşgörü ve uzlaşıcı tavrınız takdir toplayacak.

Balık:
Sevdiğinizle birlikte bir çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da güzel haberi alabilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız ya da seyredeceğiniz aktiviteler yaratmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova