18 Mayıs Boğa Burcunda Yeni Ay ve Günlük Burç Yorumları

 "Yeni Ay, Değerler, Fedakarlık, Hoşgörü ve Geçmişi Arındırmak"


Haftaya başlarken gökyüzünde Güneş ve Ay buluşarak Boğa Burcunda Yeni Ay oluşturuyor. Yeni Ay başlangıçların, bu ay gerçekleştirebileceğimizin konuların tohumlarının atılması zamanıdır. Yeni Ay'da attığımız tohumların Hilal Döneminde Görünür adımlarını atmak; Dolunay'da meyvelerini toplamak söz konusudur.

Ancak bu Yeni Ay'da durum biraz Karışık. Boğa Burcunun tüm dünyevi, maddi ve manevi, sahip olduğumuz değerlere sahip çıkma arzusu ile sevdiklerimize karşı fedakarlık ve Hoşgörü teması ön planda gibi gözükse de daha karanlık bir yeni ay olacak. 

Geçmişten gelen bilinç altımızda yerleşmiş kabuller, kalıplar, değerleri yıkmak ve arınmak bir parçası olabilir. Kendi yaratıcılığınızı somut bir şekilde ortaya koymak, Doğadan ilham almak için kendi başınıza kalmak da bir tema olabilir. Korku, kaygı, geçmişten gelen Sırlar, üstü kapatılmış konuların ortaya çıkması olabilir. Ya da tüm bunların birleşimi.. Yani ayın karanlık yüzü.. Biraz duygu, endişe, kaygı, ruhsallık, değerler, arınma, bırakma, geçmiş ve aslolan tutunduğunuz ve kafanızda tüm gürültü ve karmaşıklığa sebep olan konularla yüzleşme - zamanı gelenlerle vedalaşmaya Başlama zamanı... Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne Boğa Burcunda Yeni Ay ile başlıyoruz. Kendi gelirleriniz ile ilgili yaratıcılığınızı, tutkunuzu ve hayallerinizi ortaya koyarak ilerlemek için geride bırakmanız gerekenleri bırakabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün burcunuzda Yeni Ay size değerlerinizi, sahip olduklarınızı gözden geçirerek geçmişten taşıdığınız yükleri bırakma fırsatı sunabilir. Kendi hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Geçmişten bugüne bilinç altınızda taşıdığınız korkuları, endişe ve değerler ile ilgili kalıpları, fedakarlıkları gözden geçirerek haftaya başlıyorsunuz. Yeni Ay size ruhsal arınma vaad ediyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sosyal çevrenizde sağlam dostluklar, hayatınıza değer katanlar için yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bugün Yeni Ay ile arkadaşlıklarınız mercek altında. Kimileri ile yolları ayırabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün Yeni Ay kariyeriniz ve kendinizi değerlendirmenizi sağlayacak. Yeni başlangıçlar için geçmişten gelen bağlılıkları test etmelisiniz. Yeni adımlar için Haziran ortasına kadar beklemeli.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İdeallerinizi gözden geçirmek ve gerçekten mevcut sisteminize hizmet eden somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bugün gerçekleşen Yeni Ay size yeni bir felsefe, vizyon ve ideal kapısı açabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün gerçekleşen Yeni Ay ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili yeni başlangıçlar vaad etse de korkularınız, kaygılarınız, duygusal yoğunluğunuzu, adanmışlığınızı ortaya çıkarabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde geçmişten bugüne taşıdığınız değerleri gözden geçirerek gerçekten tutkuyla bağlı olduklarınızı elde tutmaya karar verebilirsiniz. Yeni Ay size duygusal bir başlangıç sunabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sağlığınız ve iş ortamınızda yenilikler yapmak için güzel bir haftaya başlıyorsunuz. Geçmiş ile gelecek arasında muhakeme yaparak, tutkularınıza ve korkularınıza yenilmeden yeni bir sayfa açın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Yeni Ay ile sevdiğinizle ilişkinizdeki tutkuyu yeniden canlandırmak için bir adım atabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu konuda bir adım atabilir ya da haber alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizin taşıdığı maddi manevi değerleri gözden geçiriyorsunuz. Bugün Yeni Ay ile emlak, ev vb konularda yeniliklere adım atmak ve geçmişte kalması gerekenleri bırakmak isteyebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Her ne kadar yeni anlaşma, sözleşme, eğitim, seyahat gibi konularda Yeni Ay ile önünüze fırsatlar gelse de esas konu bakış açınız olacak. Size hizmet etmediğini düşündüğünüz fikirler rafa kalkıyor.

 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem