2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gece yarısından itibaren ikili ilişkiler konusunda dikkatli olmanız gereken olaylar olabilir. Fevri ve tepkisel yaklaşım göstermemelisiniz. Kısa bir seyahatte aşkı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İş yerinizde çıkan gizli konular ilişkilerinizi dengede tutma çabanızı zorlaştırabilir. Otorite figürlerine ılımlı yaklaşabilirsiniz. İletişim konusunda şanslısınız abartıya kaçmamalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sevdikleriniz ve çocuklarınızla hayatın tadını çıkarma istiyorsunuz. Ancak çevrenizde ortaya çıkan sürpriz olaylar, siz şanslı olsanız da maddi konularda ortamı gerginleştirebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İkili ilişkilerinizde duygularınızın baskılandığını, zorlanma hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili beklenmedik olaylar olabilir. Ara buluculuk yapabilirsiniz. Aşırılıklardan uzak durmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İlişkilerinizde diplomatik olmayı tercih ediyorsunuz. Ancak sıra dışı fikirleriniz ve düşünce tarzınız ile tepki toplayabilirsiniz. İş görüşmelerinde ılımlı, düşünceli davranabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Kendinize estetik ve sanatla ilgili ürünler almak isteyebilirsiniz. Sözel yaratıcılğınızın yüksek olduğu bugünde ikili ilişkilerinizde empati yeteneğinizi kullanmanız faydalı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Sezgileriniz oldukça kuvvetli ancak eşiniz ya da ortağınızın sıra dışı davranışları sizi rahatsız edebilir. Ailenize durumu rahatlıkla aktarabiliyor ve ortamı yumuşatabiliyorsunuz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İş yerinizdeki beklenmedik durumlar sebebiyle huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi yazarak aktarmak faydalı olabilir. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sıra dışı fikir ve uğraşlarınız sebebiyle arkadaşlarınızla tartışmalı ortamlar olabilir. Maddi konularda görüşmelerinizi yapabilirsiniz, ancak güçlü kişilerle tartışmamaya çalışmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Aileniz, eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucu iş yerinizde ilişkilerinizi dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Eşinizin ve ortağınızın desteğini hissediyorsunuz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Uluslararası, hukuki, ticari ya da eğitimsel konularda ara bulucu olarak görev yapmanız gerekebilir. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz.


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Maddi konularda şok edici olaylar kaşısında gerginlikler olabilir. Riskler konusunda şanslı olma durumunuzu aşırı zorlamamalı, sakin davranmalısınız. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem