20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Duygularınızı ifade etmenin önemli olacağı bir gün sizi bekliyor. İletişimin yoğun olduğu bugünde birçok konuda net olamayabilirsiniz. Sözleşme, anlaşma yapmak için doğru bir gün olmayabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Maddi güvende olma arzusu içindesiniz. Paranızı ilgilendiren birçok haber alabilirsiniz, her söze aldanmamalı boş vaatler de söz konusu olabilir. Önemli kararlar bile sonuca varamayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sezgileriniz kuvvetli ve ilişkilerinizde fikir alışverişinden keyif alıyorsunuz. Çok entelektüel olmayan sohbetler bile bugün sizi mutlu edebilir. Vaatlerinizde dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Bugün biraz kendinizce hayalperest biraz da geleceğe yönelik yüksek vaatler içinde olabilirsiniz. Bazı sırların ortaya çıkarıldığını duyabilirsiniz, asılsız haberlere karşı dikkat edin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Sosyal ortamlarda sohbetiniz keyifle anılıyor. Ardı arkası kesilmeyen telefonlardan iş yapmaya fırsatınız olmayabilir. Herkes ile görüşmek isteyebilirsiniz, mümkün olan sözler vermelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Pazartesi gününe birçok toplantı, görüşme, yazışma ile başlıyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. İleriye yönelik sözler verirken değerlendirmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eğitim hayatınız devam ediyorsa kendinizi eve ya da kütüphaneye kapatmak için güzel bir gün olabilir. İletişimin hızlı olacağı bugünde seyahat planları yapabilirsiniz ama karar almanız zor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Finansal birikimleriniz ile ilgili değişiklik yapmak için doğru bir gün olmayabilir. Birçok farklı kaynaktan bilgi alabilir paranızı nasıl daha iyi değerlendirebileceğinize bakabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkilerinizde entelektüel paylaşım oldukça önem taşıyor. Fikirlerinizi ve duygularınızı rahatlıkla aktarabilmek istiyorsunuz. Gelecekte tutulamayacak sözlerden çekinmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İŞ yerinizde bir çok dedikodu ve altı boş bilgiye maruz kalabilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu ve somut kararlar alması zor bugünde aldığınız bilginin doğruluğuna dikkat etmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hayatın tadını çıkarmak kendinizi ifade etmek, sevgilinizle duygularınızı paylaşmak, çocuklarınızla, çocuklarla sohbet etmek demek. Riskleriniz ile ilgili kararlar almamanız faydalı olur.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile içi iletişiminiz oldukça yoğun. Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızdan haber alabilirsiniz. Ailenizin geçmişi hakkında merakınızı aktarabilir, bu konuda araştırma yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem