21 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
İletişimin hızlanacağı ancak çözüme geç varacağı bir aya giriyorsunuz. Kısa seyahatler, eğitimler, sözleşmeler, yazışmalar bütün zamanınızı alabilir. Geçmişten gelen konular çözülebilir.

Boğa:
Finansal konularda gelişmelerin hareketleneceği bir ay olacak. Yatırımlar veya girişimleriniz için araştırma yapabilirsiniz ancak harekete Geçmek için Haziran'ın ikinci yarısını beklemelisiniz.

İkizler:
Kendinizi rahatlıkla ifade etmek istediğiniz ancak iletişim gezegenin zorlaması ön planda olacak. Geçmişten gelen ilişkiler ortaya çıkabilir. Kendi gelişiminize zaman ayırabilirsiniz.

Yengeç:
Kendinize vakit ayırmak ve düşüncelerinizi toparlamak için harika bir döneme giriyorsunuz. Evinizde daha çok vakit geçirmeli, geleceğe yönelik zihninizdeki planlarınızı toparlamalısınız.

Aslan:
Önümüzdeki bir ay boyunca sosyal aktiviteleriniz hız kazanıyor. Eski arkadaşlarla veya sosyal organizasyonlarda hareketli bir ay geçirebilirsiniz. Geçmiş görevler yeniden gelebilir.

Başak:
Kariyerinizde iletişimin hızlanacağı bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca geçmişten kalan konular ya da iş fırsatları Gündeme gelebilir. Karar vermek zor olsa da plan yapabilirsiniz.

Terazi:
Eski akademik ya da hukuki konuların gündeme gelebileceği bir ay. İdealleriniz ve inançlarınızı paylaşabileceğiniz eski dostlarla bir araya gelebilir, entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili konuların gündemde olacağı bir ay başlıyor. Geçmişten gelen miras, kredi gibi konular ortaya çıkabilir. Yeni Başvuruların sonuca varması zor olabilir.


Yay:
İkili ilişkikerinizde iletişimin önem kazanacağı ama özellikle eş ve ortağınızla geçmişten gelen konu ve fikirlerinizi paylaşacağınız bir ay sizi bekliyor. Bazı Anlaşmazlıklar olabilir.

Oğlak:
Günlük hayatınızda ihtiyaçlarınızı rahatlıkla dile getirebilmeyi arzu ediyorsunuz. İş yerinizde ve rutinde iletişim kopuklukları yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olamalısınız.

Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sanatsal faaliyetlere katılabilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Eskiden gelen bir aşk kapınızı yeniden çalabilir.

Balık:
Aile bireyleri ile sıkça bir araya geleceğiniz bir ay sizi bekliyor. Uzak akrabalarınızla telefonla da olsa görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Büyük aile toplantıları için güzel olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem