21 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
İletişimin hızlanacağı ancak çözüme geç varacağı bir aya giriyorsunuz. Kısa seyahatler, eğitimler, sözleşmeler, yazışmalar bütün zamanınızı alabilir. Geçmişten gelen konular çözülebilir.

Boğa:
Finansal konularda gelişmelerin hareketleneceği bir ay olacak. Yatırımlar veya girişimleriniz için araştırma yapabilirsiniz ancak harekete Geçmek için Haziran'ın ikinci yarısını beklemelisiniz.

İkizler:
Kendinizi rahatlıkla ifade etmek istediğiniz ancak iletişim gezegenin zorlaması ön planda olacak. Geçmişten gelen ilişkiler ortaya çıkabilir. Kendi gelişiminize zaman ayırabilirsiniz.

Yengeç:
Kendinize vakit ayırmak ve düşüncelerinizi toparlamak için harika bir döneme giriyorsunuz. Evinizde daha çok vakit geçirmeli, geleceğe yönelik zihninizdeki planlarınızı toparlamalısınız.

Aslan:
Önümüzdeki bir ay boyunca sosyal aktiviteleriniz hız kazanıyor. Eski arkadaşlarla veya sosyal organizasyonlarda hareketli bir ay geçirebilirsiniz. Geçmiş görevler yeniden gelebilir.

Başak:
Kariyerinizde iletişimin hızlanacağı bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca geçmişten kalan konular ya da iş fırsatları Gündeme gelebilir. Karar vermek zor olsa da plan yapabilirsiniz.

Terazi:
Eski akademik ya da hukuki konuların gündeme gelebileceği bir ay. İdealleriniz ve inançlarınızı paylaşabileceğiniz eski dostlarla bir araya gelebilir, entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili konuların gündemde olacağı bir ay başlıyor. Geçmişten gelen miras, kredi gibi konular ortaya çıkabilir. Yeni Başvuruların sonuca varması zor olabilir.


Yay:
İkili ilişkikerinizde iletişimin önem kazanacağı ama özellikle eş ve ortağınızla geçmişten gelen konu ve fikirlerinizi paylaşacağınız bir ay sizi bekliyor. Bazı Anlaşmazlıklar olabilir.

Oğlak:
Günlük hayatınızda ihtiyaçlarınızı rahatlıkla dile getirebilmeyi arzu ediyorsunuz. İş yerinizde ve rutinde iletişim kopuklukları yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olamalısınız.

Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sanatsal faaliyetlere katılabilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Eskiden gelen bir aşk kapınızı yeniden çalabilir.

Balık:
Aile bireyleri ile sıkça bir araya geleceğiniz bir ay sizi bekliyor. Uzak akrabalarınızla telefonla da olsa görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Büyük aile toplantıları için güzel olabilir.

Popüler Yayınlar