22 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün Gündeme gelen konular ile kariyerinizde güç sahibi olma ile aile içi ilişkilerinizde dengeyi Sağlamak Arasında kalabilirsiniz. Bazı fedakarlıklar yapmak bu geçici durumu daha fazla  zorlaştırabilir. 

Boğa:
Fikir ve inançlarınız konusunda bazı zorlukların Gündeme gelebileceği bir gün. Yakın akrabalarınız ile aranızdaki fikir çatışmalarında ilişkilerinizde harmoniyi Sağlamak için fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz.

İkizler:
Kazançlarınız ile yatırım yapma arzunuz ile ortak gelirlerinizde destek almak Arasında kalabilirsiniz. Aile büyüklerini zorlamamak, ilişkiniz için alttan almak ve kendi keyfinizi kenara koymak söz konusu olabilir.

Yengeç:
İkili ilişkilerde otorite sahibi olmak ile dengeyi korumak Arasında kalabilirsiniz. Haklı olmak yerine ilişkide denge ve harmoniyi korumak arzunuzu es geçmeyin. Fedakarlıklar zorlasa da bu durum geçici olacak.

Aslan:
İş yerinizde çalışanlar ve iş arkadaşlarınızla aranızda güç savaşları ilişkilerinizi sorgulamanıza sebep olabilir. Gizliden gizliye hoşlandığınız birine açılamamak da sizi zorlayan bir faktör olabilir. 

Başak:
Arkadaş çevrenizden hoşlandığınız bir kişiye açılamıyor olmak kendi içinizde fırtınalar yaratıyor olabilir. Hoşlandığınız veya sevdiğiniz kişiyi arkadaşlarınızı tanıtmak için zorlanıyor olabilirsiniz. 

Terazi:
İş ilişkilerinizde denge, harmoni ve başarı yakalayabilmek için ailenizle ilgili konularda bazı fedakarlıklar bulunmanız gerekebilir. Kariyerinizde alacağınız terfi ile evden çalışmak söz konusu olabilir.

Akrep:
Hukuki, akademik konularda keyfiniz yerinde ancak yakın akrabalarla İlişkilerinizde dengeyi yakalamak için bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekebilir. Uzun bir seyahat için kısa bir seyahatten vazgeçebilirsiniz.

Yay:
Miras, kredi, ailenizle ortak gelirler, gelir dışı kaynak olarak yatırım konusunda şanslı olduğunuz kadar kendi gelirleriniz ile ilgili fedakarlık zorlayabilir. Önemli getiri getirecek bir iş için yatırım yapabilirsiniz.

Oğlak:
Sevdiğiniz ile ilişkinizde dengeyi ve harmoniyi yakalamak için kendinizle savaşabilirsiniz. Ilişkide haklı olmak ile huzuru bulmak Arasında seçim yapmak zorlayabilir; ancak sevginizle her şeyi aşabilirsiniz.

Kova:
İş yerinizde ve günlük ilişkilerinizi dengede tutabilmek adına kendinizden ödün verdiğinizi düşünebilirsiniz. Bu fedakarlıkların ve hoşgörünün geçici ilişkilerinizde dengenin Kalıcı olduğunu bilmelisiniz.

Balık:
Hayatınıza giren bir aşk için sosyal çevrenizle ilişkilerinizden fedakarlıkta bulunmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızla size keyif veren ve sevdiğiniz Arasında bir süreliğine dengeyi bulmak zorlayıcı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova