24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Ailenizle birlikte evinizde vereceğiniz davetten keyif alabilirsiniz. Emlak alım satım, dekorasyon vb işler için olumlu bir gün olacak. Aşırı yeme-içme ve harcamalardan kaçınmanız faydalı olur.

Boğa:
Anlaşma-sözleşme vb konularda şanslı, geleceğe yönelik sizi geliştirecek adımlar atabileceğiniz bir gün. Sevdiğinizle romantik bir seyahate çıkabilir; kardeşlerinizden güzel bir haber alabilirsiniz.

İkizler:
Maddi konularda kendinizi güvende hissedeceğiniz bugünde yapacağınız girişimler getirisi yüksek yatırımlara dönüşebilir. Sevdiğinize hediye almak isteyebilir; aşırı harcamalarda bulunabilirsiniz. 

Yengeç:
Kendinizi ortaya koymanın tam zamanı! Profesyonel ve özel hayatınızda ikili ilişkilerde şanslı olacağınız bir gün. Yapacağınız sunumlar ya da romantik girişimlerde başarılı olacaksınız.

Aslan:
Kendinize vakit ayırın. Ruhunuzu dinlendirecek; gelişiminize katkıda bulunacak bir gün geçirebilirsiniz. Bir nevi inzivaya çekilmek; meditasyon, yoga, masaj vb size iyi gelecek.

Başak:
Katılacağınız sosyal organizasyonlarda adeta parlayacaksınız. Alacağınız görevler size başka kişilerle tanışma ve bu tanışıklıkları gelişiminize faydaya çevirme fırsatı sağlayacak. Aşk kapınızı çalabilir.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili önemli girişimlerde bulunabileceğiniz; yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir gün olacak. Girişimlerinizden fayda görecek ve takdir toplayacağınız başarılar elde edeceksiniz.

Akrep:
Bugün kitaplardan okuduğunuz bilgilerden daha fazlasını size aktarabilecek kişilerle tanışabilirsiniz.
Pasaportunuzu hazırlayın, romantik ve uzak bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yay:
Bonus ya da ikramiye talep etmenin tam zamanı! Gelir dışı kaynaklar ya da ailenizle ortak gelirleriniz hakkında olumlu haberler alacağınız bir gün olacak. Yatırım yapacak biri ile tanışabilirsiniz.

Oğlak:
Havada aşk ve evlilik kokusu var. Ikili ilişkilerde kendinize güvendiğiniz ve şanslı olduğunuz bugünde geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yok ise yeni biri ile tanışacaksınız.

Kova:
İş yerinizi geliştirmek; genişletmek için yeni iş arkadaşları alabilirsiniz. Birlikte çalışacağınız kişilerle el sıkışabileceğiniz bir gün. Yeni bir diyet ya da spor programı ile sağlığınızı iyileştirmeye çalışabilirsiniz.

Balık:
Bugün sevdiğinizle birlikte yapacağınız program size hayatın tadını çıkarma ve romantizm yaşama fırsatı sunacak. Çocuklarınızın gelişimine vakit ayırabilirsiniz. Aşırı risklerden kaçınmalısınız.

Popüler Yayınlar