25 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün aile içi ilişkileriniz ve kendi özgürlüğünüz konularının çatıştığını hissedebilir hatta aile içinde beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ayrıca eviniz ve yaşam tarzınızı da aniden değiştirme kararınız zorlayıcı olabilir.

Boğa:
Yakın akrabalarınızdan birini ilgilendiren bir sırrın ortaya çıkması adeta bomba etkisi yaratabilir. Çevrenizde ilişkiler arası denge ve harmoniyi sağlamak size düşebilir. Kendin içinizdeki gerginliği tepkisel iletişim tarzınız yansıtabilir.

İkizler:
Gelirlerinizde iyileşme yaratabilmek için sosyal çevrenizden sıra dışı bağlantılar kurmak isteyebilirsiniz.Yakalayacağınız beklenmedik destek tepkilere yol açabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Yengeç:
Kariyerinizde sıra dışı fikirlerinizle liderlik yapma arzunuz ile ikili ilişkilerde keyif aldığınız denge ve harmoni arasında çatışma olabilir. Bugün kendi dış görünüşünüz için alışveriş düşünüyorsanız aşır harcamalardan kaçının.

Aslan:
Sıra dışı felsefeler ve hayat görüşleri ilginizi çekse de bilinç altınızda kendi vicdan ve fedakarlık anlayışınızla uyuşmayabilir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızı sağlayacak aktivitelere katılmanız söz konusu olabilir.

Başak:
Kendinizle ilgili detaylı ve programlı arzusunda olacağınız bir gün sizi bekliyor. Sosyal çevrenizden birinin yardımı ile yatırımlarınıza yön vermek isteyebilirsiniz. Ancak sıra dışı hareketleriniz hoş karşılanmayabilir.

Terazi:
Bilinç altınızda endişeli bir gün geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız sosyal organizasyonda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz ya da ortağınız bu konuda tepkisel davranabilir.

Akrep:
İş yerinizdeki ya da günlük rutininizdeki beklenmedik değişiklikler sebebiyle ideallerinizdeki keyiflerden ödün vermek zorunda kalabilir ya da hukuki çatışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Şartları zorlamamalı.

Yay:
Ailenizle ortak gelirlerinizle almayı düşündüğünüz riskler sebebiyle aile bireyleri ile ilişkilerinizde zorluklar çıkabilir. Ayrıca beklenmedik bir aşk, sıra dışı ve şaşırtıcı hamleler yapmanıza sebep olabilir.

Oğlak:
Evinizdeki beklenmedik ve şaşırtıcı değişiklikler sebebi ile eşinizle ilişkinizde zorlantılar yaşayabilirsiniz. Aile yaşantınızda birlikte radikal değişikilikler yapmak bu zorluğa kolaylıkla aşmanızı sağlayabilir.

Kova:
Sıra dışı ve inovatif fikirleriniz her ne kadar işinizi ilerletmenize faydalı da olsa çalışma ortamınızda ilişkilerinizin zorlanmasına sebep olabilir. Hem fikirlerinizi aktarıp hem de ilişkilerde dengeyi bulmalısınız.

Balık:
Aldığınız aşırı, beklenmedik risk maddi dengenizin sarsılmasına sebep olabilir. Sevdiğiniz ya da çocuklarınıza yaratıcı bir şey yapabilmek için de aşırı harcamalara girmeniz söz konusu olabilir. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem