25 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün aile içi ilişkileriniz ve kendi özgürlüğünüz konularının çatıştığını hissedebilir hatta aile içinde beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ayrıca eviniz ve yaşam tarzınızı da aniden değiştirme kararınız zorlayıcı olabilir.

Boğa:
Yakın akrabalarınızdan birini ilgilendiren bir sırrın ortaya çıkması adeta bomba etkisi yaratabilir. Çevrenizde ilişkiler arası denge ve harmoniyi sağlamak size düşebilir. Kendin içinizdeki gerginliği tepkisel iletişim tarzınız yansıtabilir.

İkizler:
Gelirlerinizde iyileşme yaratabilmek için sosyal çevrenizden sıra dışı bağlantılar kurmak isteyebilirsiniz.Yakalayacağınız beklenmedik destek tepkilere yol açabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Yengeç:
Kariyerinizde sıra dışı fikirlerinizle liderlik yapma arzunuz ile ikili ilişkilerde keyif aldığınız denge ve harmoni arasında çatışma olabilir. Bugün kendi dış görünüşünüz için alışveriş düşünüyorsanız aşır harcamalardan kaçının.

Aslan:
Sıra dışı felsefeler ve hayat görüşleri ilginizi çekse de bilinç altınızda kendi vicdan ve fedakarlık anlayışınızla uyuşmayabilir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızı sağlayacak aktivitelere katılmanız söz konusu olabilir.

Başak:
Kendinizle ilgili detaylı ve programlı arzusunda olacağınız bir gün sizi bekliyor. Sosyal çevrenizden birinin yardımı ile yatırımlarınıza yön vermek isteyebilirsiniz. Ancak sıra dışı hareketleriniz hoş karşılanmayabilir.

Terazi:
Bilinç altınızda endişeli bir gün geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız sosyal organizasyonda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz ya da ortağınız bu konuda tepkisel davranabilir.

Akrep:
İş yerinizdeki ya da günlük rutininizdeki beklenmedik değişiklikler sebebiyle ideallerinizdeki keyiflerden ödün vermek zorunda kalabilir ya da hukuki çatışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Şartları zorlamamalı.

Yay:
Ailenizle ortak gelirlerinizle almayı düşündüğünüz riskler sebebiyle aile bireyleri ile ilişkilerinizde zorluklar çıkabilir. Ayrıca beklenmedik bir aşk, sıra dışı ve şaşırtıcı hamleler yapmanıza sebep olabilir.

Oğlak:
Evinizdeki beklenmedik ve şaşırtıcı değişiklikler sebebi ile eşinizle ilişkinizde zorlantılar yaşayabilirsiniz. Aile yaşantınızda birlikte radikal değişikilikler yapmak bu zorluğa kolaylıkla aşmanızı sağlayabilir.

Kova:
Sıra dışı ve inovatif fikirleriniz her ne kadar işinizi ilerletmenize faydalı da olsa çalışma ortamınızda ilişkilerinizin zorlanmasına sebep olabilir. Hem fikirlerinizi aktarıp hem de ilişkilerde dengeyi bulmalısınız.

Balık:
Aldığınız aşırı, beklenmedik risk maddi dengenizin sarsılmasına sebep olabilir. Sevdiğiniz ya da çocuklarınıza yaratıcı bir şey yapabilmek için de aşırı harcamalara girmeniz söz konusu olabilir. 


Popüler Yayınlar