26 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:

Güne başlarken sabırsız ve karışık duygular içinde hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ikna etmek için çabalamanız gerekebilir. Akşama doğru kariyerinizde önemli birinden destek alabilirsiniz.

Boğa:

Bugün yaratıcılığınızı ortaya koyarak maddi kazanımlar yaratmak için agresif ve duygusal davranabilirsiniz. Gün sonuna doğru bir otorite figürünün desteği ilham verebilir.

İkizler:

Kariyerinizde yaratıcılığınızla liderlik etmek için motive olabilirsiniz ancak aileniz ile ilgili endişeler sizi geri çekebilir. Aile büyüklerinden maddi destek akşam rahatlamanızı sağlayabilir. 

Yengeç:

Fikir ve ideallerinizi savunmak konusunda ısrarcı davranmanız bilinçaltınızda gergin hissetmenize sebep olabilir. Akşam eşinizin ya da ortağınızın desteği rahatlamanızı sağlayacak. 

Aslan:

Bugün yeni kişilerle tanışmak ve çevrenizi genişletmek adına motive olabilirsiniz. Ancak gelir dışı kaynaklarınızdaki belirsizlik gelirleriniz ile ilgili endişe duymanıza sebep olabilir.

Başak:

İkili ilişkiler konusunda duygusal, romantik ve naif bir gün geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili hırslarınız bu konuda çelişki yaratabilir. Akşam yaratıcı işler ile kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Terazi:

İdealleriniz ve yaşam felsefenizi başkalarına duyurmak ve onları ikna etmek istiyorsunuz. Ancak anneniz ile ilgili endişeleriniz günlük rutininize ve hatta sağlığınıza olumsuz etki yaratabilir.

Akrep:

Ailenizle ortak gelirler, miras vb konularında belirsizlikler gerginlik yaratabilir. Kalbiniz arkadaşlarınızla birlikte olmaktan yana ancak yaratıcılığınızı da ortaya koymak isteyebilirsiniz.

Yay:

Kariyeriniz ile ilgili planlı, programlı ve detaylara hakim olmak istediğiniz bugünde ortağınızın ya da eşinizin ısrarcı tavrı zorlayabilir. Aileniz ile ilgili duygusal olabilirsiniz.

Oğlak:

İşiniz ile ilgili yoğun ve yorucu bir gün olabilir. Özellikle yurt dışı, hukuki konularda iletişim ya da bilgilerdeki belirsizlik sizi zorlayabilir. Akşam ideallerinize doğru adım atabileceksiniz.

Kova:

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde risk almaya istekli olabilirsiniz. Gelirlerinizde belirsizlikler yatırımlarınız konusunda endişe duymanıza sebep olabilir. Adrenalin arzunuzu dizginleyin.

Balık:

Ev ve aileniz ile ilgili fikirlerinizi eşinize ikna etme arzunuz yüksek. Ancak yanlış anlaşılma kaygınız endişeye yol açabilir. Sosyal çevrenizden birinin desteği ile akşam şaşırabilirsiniz.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova