28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:

İkili ilişkilerde denge ve harmoni arzusunda olacağınız bir gün. Eş ya da ortağınızın desteği ile ideallerinize doğru somut adımlar atabilir; olumlu bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz.  

Boğa:

İş ilişkilerinizde denge arzuluyorsunuz. İlişkileriniz ve aile büyüklerinden ortak gelirlerden destek ile işinizde somut adımlar atabilir; gelirlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

İkizler:

Yaratıcılığınız ve estetikle bezenmiş çalışmalarınıza eşinizden destek alabilirsiniz. Kendinizi geçtiğimiz günlere göre daha rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Romantik bir akşam olabilir.

Yengeç:

Aile içi ilişkilerde dengeleri sağlamak arzusundasınız. İş yerinizden güçlü bir kişinin desteği ile somut adımlar atabilirsiniz. Bugün geçmişten gelen gizli konuları ele almanın tam zamanı.

Aslan:

Kendinizi ve fikirlerinizi zerafetle dile getiriyorsunuz. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak somut işlere imza atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerde bulunabileceğiniz bir akşam olacak.

Başak:

Bugün evinizi güzelleştirmek için alış veriş yapmak ve bunun için aile büyüklerinden birinin desteği sizi mutlu edebilir. Kariyeriniz ve gelirleriniz ile ilgili alacağınız olumlu haberler olacak. 

Terazi:

İkili ilişkilerde adil ve dengeli olma arzusundasınız. Duygularınızı rahat ifade edebileceğiniz bugünde yazılı ve sözlü iletişimde somut adımlar atabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz.

Akrep:

Bugün kendinize vakit ayırmak ve yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Maddi olarak somut adımlar atabilirsiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda olumlu haberler gelebilir.

Yay:

Sosyal çevrenizle ilişkilerde denge ve harmoni arzusunda bir gün. Sorumluluk bilinci ile görevler alabilirsiniz. Eşinizle birlikte organizasyonlarda keyifli bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Oğlak:

Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız organizasyonlarda yeni ilişkiler kurabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinizde güçlü kişilerin ve bilginin desteği ile yeni girişimlere adım atabilirsiniz.

Kova:

İdeallerinize sosyal çevrenizden güçlü bir kişinin desteği ile hareket etme fırsatı bulabileceğiniz bir gün olacak. Yaratıcılığınızı sevdiğinizle ve çocuklarla iletişimde ortaya koyabilirsiniz.

Balık:

İlişkilerinizi ve ortak gelirlerinizi kullanarak kariyerinizde somut adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aile bireyleri ile keyifli sohbetler ve geçmişe dair konuşmalar keyif verebilir.

 

Popüler Yayınlar