28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:

İkili ilişkilerde denge ve harmoni arzusunda olacağınız bir gün. Eş ya da ortağınızın desteği ile ideallerinize doğru somut adımlar atabilir; olumlu bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz.  

Boğa:

İş ilişkilerinizde denge arzuluyorsunuz. İlişkileriniz ve aile büyüklerinden ortak gelirlerden destek ile işinizde somut adımlar atabilir; gelirlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

İkizler:

Yaratıcılığınız ve estetikle bezenmiş çalışmalarınıza eşinizden destek alabilirsiniz. Kendinizi geçtiğimiz günlere göre daha rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Romantik bir akşam olabilir.

Yengeç:

Aile içi ilişkilerde dengeleri sağlamak arzusundasınız. İş yerinizden güçlü bir kişinin desteği ile somut adımlar atabilirsiniz. Bugün geçmişten gelen gizli konuları ele almanın tam zamanı.

Aslan:

Kendinizi ve fikirlerinizi zerafetle dile getiriyorsunuz. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak somut işlere imza atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerde bulunabileceğiniz bir akşam olacak.

Başak:

Bugün evinizi güzelleştirmek için alış veriş yapmak ve bunun için aile büyüklerinden birinin desteği sizi mutlu edebilir. Kariyeriniz ve gelirleriniz ile ilgili alacağınız olumlu haberler olacak. 

Terazi:

İkili ilişkilerde adil ve dengeli olma arzusundasınız. Duygularınızı rahat ifade edebileceğiniz bugünde yazılı ve sözlü iletişimde somut adımlar atabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz.

Akrep:

Bugün kendinize vakit ayırmak ve yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Maddi olarak somut adımlar atabilirsiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda olumlu haberler gelebilir.

Yay:

Sosyal çevrenizle ilişkilerde denge ve harmoni arzusunda bir gün. Sorumluluk bilinci ile görevler alabilirsiniz. Eşinizle birlikte organizasyonlarda keyifli bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Oğlak:

Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız organizasyonlarda yeni ilişkiler kurabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinizde güçlü kişilerin ve bilginin desteği ile yeni girişimlere adım atabilirsiniz.

Kova:

İdeallerinize sosyal çevrenizden güçlü bir kişinin desteği ile hareket etme fırsatı bulabileceğiniz bir gün olacak. Yaratıcılığınızı sevdiğinizle ve çocuklarla iletişimde ortaya koyabilirsiniz.

Balık:

İlişkilerinizi ve ortak gelirlerinizi kullanarak kariyerinizde somut adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aile bireyleri ile keyifli sohbetler ve geçmişe dair konuşmalar keyif verebilir.

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem