29 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendinizi özgürce ifade etmek istediğiniz bugün de ikili ilişkilerde denge planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile Çatışabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde denge istiyorsunuz.

Boğa:
Gizli bir bilginin ortaya çıkması ile işyerinizde İkili ilişkilerde dengeyi sağlamak zorlaşabilir. Hukuki yada akademik otorite figürleri ile gerginliklerden kaçınmanız gereken bir gün olacak.

İkizler:
Sevdiğinizle ilişkinizde özgür hissetmek istediğiniz bir gün olacak. Ortak gelirlerle ilgili aile büyüklerinizle Çatışmalar yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizi de şaşırtabilirsiniz.

Yengeç:
Aile içi ilişkilerinizde denge ve harmoni arzularken; kariyerinizde ani bir konuda eş yada Ortağınızla güç savaşına girmek yorucu olabilir. Hukuki konularda bilgi kirliliği söz konusu olabilir.

Aslan:
Çalışma ortamınız da otorite figürleri ile İnanç ve hayat felsefeniz sebebiyetiyle çatışabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili aldığınız bilgi deki yanılgı zorlayıcı olabilir. Karar vermeyi öteleyebilirsiniz.

Başak:
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bir gün. Gelir ve gelir dışı kaynaklarınızda Şaşırtıcı gelişmeler yolunuzu şaşırmanıza sebep olabilir. Ortaklıkla ilgili konularda Yanılsamalar yaşanabilir.

Terazi: 
İkili ilişkilerde dengeyi arzu ettiğiniz bugünde eşinizin beklenmedik tavırları ve aile büyüklerinin otoriter Baskısı zorlayabilir. İş yerinizde çalışanlarla ideal ve inançlar üzerinde anlaşmazlık olabilir. 

Akrep:
İş yerinizde yada günlük yaşantınız da Şaşırtıcı gelişmeler yazılı ve sözlü iletişimde güç kazanma arzunuzu yükseltebilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yanlış bir risk almaktan kaçınmalısınız.

Yay:
Sosyal ilişkilerinizde denge ve harmoniyi arzu ediyorsunuz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu hissedeceğiniz bugün de maddi konularda radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak:
Ailenizde sürpriz gelişmeler otoriter yanınızın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu ikili ilişkiler ve kariyeriniz de Radikal davranmanıza sebep olabilir. İşiniz ile ilgili bilgi akışında yanılgılara dikkat.

Kova:
Maddi konularda sevdiğiniz ve Çocuk ben yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. İş yerinizde bir çalışan ile ilgili ortaya çıkan bir sır şaşırtıcı davranmanıza sebep olabilir. 

Balık:
Sosyal çevrenizden bir otorite figürüne güvenerek maddi radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirlerinizi de buna dahil etmek istiyorsunuz ama yanlış anlaşılabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem