29 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendinizi özgürce ifade etmek istediğiniz bugün de ikili ilişkilerde denge planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile Çatışabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde denge istiyorsunuz.

Boğa:
Gizli bir bilginin ortaya çıkması ile işyerinizde İkili ilişkilerde dengeyi sağlamak zorlaşabilir. Hukuki yada akademik otorite figürleri ile gerginliklerden kaçınmanız gereken bir gün olacak.

İkizler:
Sevdiğinizle ilişkinizde özgür hissetmek istediğiniz bir gün olacak. Ortak gelirlerle ilgili aile büyüklerinizle Çatışmalar yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizi de şaşırtabilirsiniz.

Yengeç:
Aile içi ilişkilerinizde denge ve harmoni arzularken; kariyerinizde ani bir konuda eş yada Ortağınızla güç savaşına girmek yorucu olabilir. Hukuki konularda bilgi kirliliği söz konusu olabilir.

Aslan:
Çalışma ortamınız da otorite figürleri ile İnanç ve hayat felsefeniz sebebiyetiyle çatışabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili aldığınız bilgi deki yanılgı zorlayıcı olabilir. Karar vermeyi öteleyebilirsiniz.

Başak:
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bir gün. Gelir ve gelir dışı kaynaklarınızda Şaşırtıcı gelişmeler yolunuzu şaşırmanıza sebep olabilir. Ortaklıkla ilgili konularda Yanılsamalar yaşanabilir.

Terazi: 
İkili ilişkilerde dengeyi arzu ettiğiniz bugünde eşinizin beklenmedik tavırları ve aile büyüklerinin otoriter Baskısı zorlayabilir. İş yerinizde çalışanlarla ideal ve inançlar üzerinde anlaşmazlık olabilir. 

Akrep:
İş yerinizde yada günlük yaşantınız da Şaşırtıcı gelişmeler yazılı ve sözlü iletişimde güç kazanma arzunuzu yükseltebilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yanlış bir risk almaktan kaçınmalısınız.

Yay:
Sosyal ilişkilerinizde denge ve harmoniyi arzu ediyorsunuz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu hissedeceğiniz bugün de maddi konularda radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak:
Ailenizde sürpriz gelişmeler otoriter yanınızın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu ikili ilişkiler ve kariyeriniz de Radikal davranmanıza sebep olabilir. İşiniz ile ilgili bilgi akışında yanılgılara dikkat.

Kova:
Maddi konularda sevdiğiniz ve Çocuk ben yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. İş yerinizde bir çalışan ile ilgili ortaya çıkan bir sır şaşırtıcı davranmanıza sebep olabilir. 

Balık:
Sosyal çevrenizden bir otorite figürüne güvenerek maddi radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirlerinizi de buna dahil etmek istiyorsunuz ama yanlış anlaşılabilirsiniz.

Popüler Yayınlar