3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Hukuki ya da akademik alanda uzman bir otorite figürünün bir yayın fikrinize  müdahelesi söz konusu olabilir. Kendinizi hem kısıtlanmış hissedebilir hem de gurur duyabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelirlerinizle ilgili yeni fikirlerinizi hayata geçirmek konusunda danışacağınız bir aile büyüğü sizi sınava tutabilir ya da ortak gelirler ile ilgili kısıtlanmalar getirebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerde sorumluluklarınız sebebi ile ya da karşı tarafın daha otoriter olması sebebiyle fikirlerinizin ve iletişimin engellendiğini düşünebilirsiniz. Sözlerinizi yerine getirmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde aldığınız yeni sorumluluklar  sebebi ile bilinç altınızda iletişimin ve zihinsel yaratıcılığımızın kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Sizi aslında kısıtlanmış hissettirenin hangi düşünce olduğunu keşfetmelisiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılığınızı somut işlere dönüştürmenin tam zamanı. Arkadaşlarla sosyalleşme fikirlerinizin engellendiğini ve kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Sağlam adımlar atmanızı sağlayabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde sosyal organizasyonların ve iletişimin hızlı olduğu bugünde yeni bağlantılar kurabileceğiniz Fırsatlar  çıkabilir. Ailevi bir sorumluluk ya da bir aile büyüğünün fikirleri kısıtlanmış hissettirebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
yaşça büyük bir yakın akrabanın vereceği nasihatler idealleriniz ve farklı felsefeler ile ilgili düşüncelerinizi karıştırabilir. ayaklarınızın daha fazla yere basması gerektiğini hissedebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelirleriniz ile ilgili aldığınız sorumluluklar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili fikirlerinizi hayata geçirmekte kısıtlanmış hissettirebilir. Daha geniş perspektiften bakmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili fikirlerinizin bir otorite figürü Tarafından kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Engellenmişlik hissinin nereden geldiğini çözmelisiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinizde arkadaşlarınızla bir çok fikir üretebilirsiniz. Günlük rutininizde değişiklik ve hareket istiyorsunuz ancak bilinç altınızda kendi kendinizi kısıtlayan siz olabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumluluklar ya da Verdiğiniz sözler sebebi ile çocuklarınıza ve hobilerinize vakit ayıramayabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyerinizde aldığınız sorumluluklar kendinizi aileniz ve eviniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmenize engel olabilir. Aile Toplantılarında sohbetlere katılamamanız engellenmiş hissettirebilir.

Popüler Yayınlar