3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Hukuki ya da akademik alanda uzman bir otorite figürünün bir yayın fikrinize  müdahelesi söz konusu olabilir. Kendinizi hem kısıtlanmış hissedebilir hem de gurur duyabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelirlerinizle ilgili yeni fikirlerinizi hayata geçirmek konusunda danışacağınız bir aile büyüğü sizi sınava tutabilir ya da ortak gelirler ile ilgili kısıtlanmalar getirebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerde sorumluluklarınız sebebi ile ya da karşı tarafın daha otoriter olması sebebiyle fikirlerinizin ve iletişimin engellendiğini düşünebilirsiniz. Sözlerinizi yerine getirmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde aldığınız yeni sorumluluklar  sebebi ile bilinç altınızda iletişimin ve zihinsel yaratıcılığımızın kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Sizi aslında kısıtlanmış hissettirenin hangi düşünce olduğunu keşfetmelisiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılığınızı somut işlere dönüştürmenin tam zamanı. Arkadaşlarla sosyalleşme fikirlerinizin engellendiğini ve kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Sağlam adımlar atmanızı sağlayabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde sosyal organizasyonların ve iletişimin hızlı olduğu bugünde yeni bağlantılar kurabileceğiniz Fırsatlar  çıkabilir. Ailevi bir sorumluluk ya da bir aile büyüğünün fikirleri kısıtlanmış hissettirebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
yaşça büyük bir yakın akrabanın vereceği nasihatler idealleriniz ve farklı felsefeler ile ilgili düşüncelerinizi karıştırabilir. ayaklarınızın daha fazla yere basması gerektiğini hissedebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelirleriniz ile ilgili aldığınız sorumluluklar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili fikirlerinizi hayata geçirmekte kısıtlanmış hissettirebilir. Daha geniş perspektiften bakmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili fikirlerinizin bir otorite figürü Tarafından kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Engellenmişlik hissinin nereden geldiğini çözmelisiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinizde arkadaşlarınızla bir çok fikir üretebilirsiniz. Günlük rutininizde değişiklik ve hareket istiyorsunuz ancak bilinç altınızda kendi kendinizi kısıtlayan siz olabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumluluklar ya da Verdiğiniz sözler sebebi ile çocuklarınıza ve hobilerinize vakit ayıramayabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyerinizde aldığınız sorumluluklar kendinizi aileniz ve eviniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmenize engel olabilir. Aile Toplantılarında sohbetlere katılamamanız engellenmiş hissettirebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem