30 Mayıs Günlük Burç Yorumları"Düşünüyorum Öyleyse Varım" Ressam Carmen Jenkin

Koç:
Uzun süredir düşündüğünüz yada geçmişten beri hayalini kurduğunuz konuları ele almanın zamanı olabilir. Merak uyandıran konuları araştırmaya girişebilirsiniz. Yine de önemli yeni bir adım atmamakta fayda var.

Boğa:
Gelirlerinizle ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için sabırsız olabilirsiniz. Finansal durumuzun geçmişini değerlendirmek için uygun bir gün olabilir. Yeni bir adım atmak için beklemeniz daha faydalı olacaktır.


İkizler:
Kendinizi ifade etmek ve anlatmak için rahat hissedeceğiniz bir gün olacak. Kendi gelişiminiz için geçmişten bugüne planladığınız programları değerlendirebilirsiniz. İkili ilişkilerde zekanızla etkiliyorsunuz.

Yengeç:
Üzerinde uğraştığınız bir projeyi tamamlamak ve yeni bir projeye başlamak için farklı fikirleriniz olabilir. Zihninizdekileri toparlamak için güzel bir gün. Ruhsal ve zihinsel çalışmalar yapabilirsiniz.

Aslan:
Sosyal organizasyonlarda yada arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı ekip çalışmalarında liderlik yapabileceğiniz bir gün olacak. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ya da haberleşmeniz de söz konusu olabilir.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili konularda zekanız ortaya koyabileceğiniz yaratıcı projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi ortaya koymak için beyin fırtınalarında olmak keyif verebilir.

Terazi:
Farklı felsefeler ve kültürlerinin ilginizi çekebileceği bugünde kendinize yeni bir eğitim yada yeni bir uzak seyahat planı yapabilirsiniz. Araştırmalar yaparak ya da değişik maceralarla günü geçirmek size keyif verecek.

Akrep:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında biraz araştırma yapmak yada aile büyüklerinden birini konuşturmak merakınızı giderebilir. Kendinizin ya da karşınızdakinin yanlış anlaşılma ihtimalini göz önüne almalısınız.

Yay:
Eşinizle birlikte entelektüel paylaşımlarla dolu bir gün sizi bekliyor. Kısa bir seyahat, birlikte bir eğitim ya da sadece konuşmak bile keyif verebilir. Ortağınızla da geçişten gelen bir konuyu konuşabilirsiniz; yanılgılara dikkat.

Oğlak:
Bugün ağırlıklı olarak işinizle ilgili projelerle uğraşabilirsiniz. İşyerinize gitmenizi gerektiren konular bile söz konusu olabilir. Günlük rutininizde değişiklikler planlamak isteyebilirsiniz. Yeni bir spor programı düşünülebilir.

Kova:
Bugün yaratıcılığınızı kullanarak kendiniz ifade etmek önem taşıyacak. Sevdiğinizle birlikte hayatın tadını çıkaracağınız bir gün olabilir. Özellikle çocuklarla birlikte değişik aktiviteler yapmak keyif verebilir.

Balık:
Ailenizle birlikte keyifli sohbetlerde bulunabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Evde vakit geçirebilir ve hatta belki uzun süredir yapmayı planladığınız, geçmişten gelen yükleri temizleyeceğiniz bir temizlik söz konusu olabilir.

Popüler Yayınlar