30 Mayıs Günlük Burç Yorumları"Düşünüyorum Öyleyse Varım" Ressam Carmen Jenkin

Koç:
Uzun süredir düşündüğünüz yada geçmişten beri hayalini kurduğunuz konuları ele almanın zamanı olabilir. Merak uyandıran konuları araştırmaya girişebilirsiniz. Yine de önemli yeni bir adım atmamakta fayda var.

Boğa:
Gelirlerinizle ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için sabırsız olabilirsiniz. Finansal durumuzun geçmişini değerlendirmek için uygun bir gün olabilir. Yeni bir adım atmak için beklemeniz daha faydalı olacaktır.


İkizler:
Kendinizi ifade etmek ve anlatmak için rahat hissedeceğiniz bir gün olacak. Kendi gelişiminiz için geçmişten bugüne planladığınız programları değerlendirebilirsiniz. İkili ilişkilerde zekanızla etkiliyorsunuz.

Yengeç:
Üzerinde uğraştığınız bir projeyi tamamlamak ve yeni bir projeye başlamak için farklı fikirleriniz olabilir. Zihninizdekileri toparlamak için güzel bir gün. Ruhsal ve zihinsel çalışmalar yapabilirsiniz.

Aslan:
Sosyal organizasyonlarda yada arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı ekip çalışmalarında liderlik yapabileceğiniz bir gün olacak. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ya da haberleşmeniz de söz konusu olabilir.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili konularda zekanız ortaya koyabileceğiniz yaratıcı projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi ortaya koymak için beyin fırtınalarında olmak keyif verebilir.

Terazi:
Farklı felsefeler ve kültürlerinin ilginizi çekebileceği bugünde kendinize yeni bir eğitim yada yeni bir uzak seyahat planı yapabilirsiniz. Araştırmalar yaparak ya da değişik maceralarla günü geçirmek size keyif verecek.

Akrep:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında biraz araştırma yapmak yada aile büyüklerinden birini konuşturmak merakınızı giderebilir. Kendinizin ya da karşınızdakinin yanlış anlaşılma ihtimalini göz önüne almalısınız.

Yay:
Eşinizle birlikte entelektüel paylaşımlarla dolu bir gün sizi bekliyor. Kısa bir seyahat, birlikte bir eğitim ya da sadece konuşmak bile keyif verebilir. Ortağınızla da geçişten gelen bir konuyu konuşabilirsiniz; yanılgılara dikkat.

Oğlak:
Bugün ağırlıklı olarak işinizle ilgili projelerle uğraşabilirsiniz. İşyerinize gitmenizi gerektiren konular bile söz konusu olabilir. Günlük rutininizde değişiklikler planlamak isteyebilirsiniz. Yeni bir spor programı düşünülebilir.

Kova:
Bugün yaratıcılığınızı kullanarak kendiniz ifade etmek önem taşıyacak. Sevdiğinizle birlikte hayatın tadını çıkaracağınız bir gün olabilir. Özellikle çocuklarla birlikte değişik aktiviteler yapmak keyif verebilir.

Balık:
Ailenizle birlikte keyifli sohbetlerde bulunabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Evde vakit geçirebilir ve hatta belki uzun süredir yapmayı planladığınız, geçmişten gelen yükleri temizleyeceğiniz bir temizlik söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova