31 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:

Eşiniz ya da ailenizle ortak gelirlerinizle fedakarlık vb konularla ilgili daha derin bir duygusallık içinde olabilirsiniz. İletişimde bazı belirsizlikler ve sırlar yanılsama yaratabilir.

Boğa:

İkili ilişkilerinizde tutkulu ve sezgilerinizin yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Eski dostlarınıza karşı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Maddi konularda belirsizlikler sürüyor.

İkizler:

Kafanız karışık olsa da kariyerinizi düşünerek bugün iş yerinize gitmek isteyebilirsiniz. Stresten uzak durmakta fayda var. Kendinizi ifade etmek konusunda hassas olabilirsiniz.

Yengeç:

Sevgiliniz ya da çocuklarınız için yapmayacağınız hiçbir şey olamaz! Bugün idealist ve fedakar bakış açınız ile onlara karşı tutkunuzu birleştiriyorsunuz. Sezgilerinize güvenin.

Aslan:

Ailenizle ortak gelirler konusunda hassas olacağınız bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınıza karşı geçmiş fedakarlıklarınızdan öğrenirken; ailenize daha fazla empati yapabilirsiniz.

Başak:

Ortağınız ya da kariyeriniz ile ilgili kişilerle anlaşmazlıklar veya yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizle kelimelerden daha ziyade sezgisel olarak anlaşacağınız bir gün olabilir.

Terazi:

Maddi konularda Sezgilerinizin yüksek olacağı bugünde işinizle ilgili belirsizlikleri yaratıcılığa dönüştürebilirsiniz. İdealleriniz konusunda kafanız karışık olabilir.

Akrep:

Kendinizi duygusal hissedebileceğiniz bir gün. Sezgilerinizi sanatsal yaratıcılığa yönlendirmeniz faydalı olacaktır. Çocuklarınız için maddi fedakarlıklar söz konusu olabilir.

Yay:

Ailenizle ilgili Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde hoşgörü ve fedakarlık önplanda olacak. İkide ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ya da aile Kaynaklı belirsizlikler söz konusu olabilir.

Oğlak:

Sosyal organizasyonlarda yardım ekiplerinde çalışmayı arzu edebilirsiniz. İletişimdeki belirsizlik işinizle ilgili konularda solukları çıkarabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Kova:

Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda sezgilerinizin yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Çocuklarınızın eğitimi için bazı maddi fedakarlıklarla bulunmanız gerekebilir.

Balık:

İdeallerinize giden yolda tutkuyla hareket edeceğiniz bugün de hoşgörü ve empati duygunuz yüksek olacak. Aile içi iletişimde karışıklar yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.


Popüler Yayınlar