31 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:

Eşiniz ya da ailenizle ortak gelirlerinizle fedakarlık vb konularla ilgili daha derin bir duygusallık içinde olabilirsiniz. İletişimde bazı belirsizlikler ve sırlar yanılsama yaratabilir.

Boğa:

İkili ilişkilerinizde tutkulu ve sezgilerinizin yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Eski dostlarınıza karşı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Maddi konularda belirsizlikler sürüyor.

İkizler:

Kafanız karışık olsa da kariyerinizi düşünerek bugün iş yerinize gitmek isteyebilirsiniz. Stresten uzak durmakta fayda var. Kendinizi ifade etmek konusunda hassas olabilirsiniz.

Yengeç:

Sevgiliniz ya da çocuklarınız için yapmayacağınız hiçbir şey olamaz! Bugün idealist ve fedakar bakış açınız ile onlara karşı tutkunuzu birleştiriyorsunuz. Sezgilerinize güvenin.

Aslan:

Ailenizle ortak gelirler konusunda hassas olacağınız bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınıza karşı geçmiş fedakarlıklarınızdan öğrenirken; ailenize daha fazla empati yapabilirsiniz.

Başak:

Ortağınız ya da kariyeriniz ile ilgili kişilerle anlaşmazlıklar veya yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizle kelimelerden daha ziyade sezgisel olarak anlaşacağınız bir gün olabilir.

Terazi:

Maddi konularda Sezgilerinizin yüksek olacağı bugünde işinizle ilgili belirsizlikleri yaratıcılığa dönüştürebilirsiniz. İdealleriniz konusunda kafanız karışık olabilir.

Akrep:

Kendinizi duygusal hissedebileceğiniz bir gün. Sezgilerinizi sanatsal yaratıcılığa yönlendirmeniz faydalı olacaktır. Çocuklarınız için maddi fedakarlıklar söz konusu olabilir.

Yay:

Ailenizle ilgili Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde hoşgörü ve fedakarlık önplanda olacak. İkide ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ya da aile Kaynaklı belirsizlikler söz konusu olabilir.

Oğlak:

Sosyal organizasyonlarda yardım ekiplerinde çalışmayı arzu edebilirsiniz. İletişimdeki belirsizlik işinizle ilgili konularda solukları çıkarabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Kova:

Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda sezgilerinizin yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Çocuklarınızın eğitimi için bazı maddi fedakarlıklarla bulunmanız gerekebilir.

Balık:

İdeallerinize giden yolda tutkuyla hareket edeceğiniz bugün de hoşgörü ve empati duygunuz yüksek olacak. Aile içi iletişimde karışıklar yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem