4 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcunda Dolunay ile başlıyoruz haftaya... Değişim, devinim, kendini dönüştürmek ve tutkuların ön planda olduğu; sezgilerin ve derin duyguların bizi uçlara çekeceği bir gün olacak. Aşırı riskler almak ile güvende olmak arasında ikilemde kalabiliriz. Zira korkularımız ve şifalandırmamız gereken yaralarımız da daha fazla görünür hale gelerek bugünü fiziksel risklerden çok ruhsal fayda almaya yönelmemize olanak sağlıyor...
Duygusal ve abartılı çıkışlardan , aşırı risklerden uzak bir gün ve hafta dilerim...
Sevgilerimle, 
Ayşegül K. Türker 


Günlük Burç Yorumları & Dolunayın Etkisi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken krizler abartılı olarak önünüze çıkabilir; korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Dolunay'ın abartılı duygusallığı zorlayıcı olabilir. Aşırı maddi risklerden kaçınmanızda fayda var. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde derin duygular, devinim ve değişim arzunuz Dolunay ile parlıyor. Eşiniz ile ev ya da ailenizi genişletmek konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. Aşırı tepkilere dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşte gizli bir projenin açıklanması ve bir sözleşme ile sağlamlaştırılması söz konusu olabilir. Dolunay Sağlığınıza daha fazla dikkat etmeye ve zihinsel gerginlikten uzak durmaya davet edebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Dolunay ile sosyal çevrenizden güçlü biri yaratıcı bir projede risk almanıza ön ayak olabilir. Aşırı maddi riskler almaktan kaçınmalısınız. Sevdiğinize en derin duygularınızı açılabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün Dolunay ile eviniz ve aileniz ile ilgili duygular, sezgiler ön planda olacak. Abartılı durumlardan kaçınmanızda fayda var. Değişiklikler için adım atma arzunuzu açıklayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Dolunay ile kardeşlerinizle duygusal gerilimler yaşanabilir. Kişisel ve ruhsal gelişim yolculuğunuzda ikili ilişkiler ile ilgili çözümlemeleriniz için tetikleyici bir gün olabilir. Kendinizi dinleyin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sahip olduğunuz maddi manevi tüm Değerler ile ilgili derin duygularınızın ortaya çıkması ile zorlayıcı bir gün olabilir. Dolunayın etkisi ile aşırı harcamalar ya da giderler ortaya çıkabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün gerçekleşen Dolunayın etkisi ile ikili ilişkilerde sezgiler, yoğun duygular ve ego Çatışması yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatları aşırı riskler almaya yönlendirebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bilinçaltınızda sizi zorlayan konuların aydınlanması ile kendinizi gergin ve duygusal hissedebilirsiniz. Dolunay ile işinizle ilgili gizli konular aydınlanabilir; uluslararası açılımlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Dolunay ile sosyal çevrenizde dostlarınız ve arkadaşlarınızla duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Lüks ve keyif için aşırı harcamalardan kaçınmanızda fayda olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili tohumlarını attığınız yeniliklerin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Dolunay'ın tamamlama enerjisi başlatılan bir Ortaklık söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşinizle ilgili yabancı ilişkileri geliştirebileceğiniz bir hafta başlıyor. Dolunay'ın ışığı ile günlük düzeninizi farklılaştırabilirsiniz. Uzak seyahatler ve çalışmalar söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem