5 Mayıs Günlük Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken sahip olduğunuz tüm değerleri korumak adına agresif ve kararlı ve bir o kadar korkularınızla karşı karşıya olabilirsiniz. İdealleriniz konusunda engeller hissedebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde çatışmalara açık bir gün başlangıcı olacak. Gün içinde ortak gelirler ile ilgili konularda engellenmiş ve bastırılmış hissedebilir; duygularınızı dile getiremeyebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün iş yeriniz ile ilgili değişimler ve gizli konular gerginlik yaratabilir. Gün içinde ikili ilişkilerde özgürlüğünüzün kısıtlandığı hissetmeniz mümkün. Fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal çevreniz ile çocuklar, hayatın zevkleri ve sevgi tarzınız ile ilgili konularda çatışma yaşayabilirsiniz. İş yerinizde sorumluluklar kendinizi engellenmiş hissetmenize sebep olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ve aileniz ile ilgili konular arasında kalmış hissedebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak konusunda kendinizi özgür hissetmeyebilirsiniz. Arkadaşlarla fikir ayrılıkları olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün planlanmış bir seyahatiniz var ise bilgi ve iletişimde aksaklıklar ya da çatışmalar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinin hayattaki ideallerinizi ve felsefenizi kısıtladığını düşünebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken gerginlik yaratacak harcamalar ya da giderlerle karşılaşmanız söz konusu olabilir. İletişimde kendinizi rahat ifade edemediğinizi adeta engellendiğinizi hissedebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkilerde günün ilk saatlerinde çatışmalar, tartışmalar ve gerginlikler yaşanabilir. Maddi anlamda kendinizi özgür ve rahat hissetmek isterken engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sağlığınız ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir gün. Özellikle sinirsel olarak kendinizi yormamanızda fayda var. Kendi özgürlüklerinizin sorumluluklarınız tarafından kısıtlandığını hissedebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal çevreniz, sevdiğiniz ve çocuklarla ilişkilerde ani ve sert çıkışlara karşı dikkatli olmalısınız. Bilinçaltınızda kendi kendinize hangi özgürlüklerinizi kısıtlıyorsunuz? Düşünebilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili konularda aileniz ile çatışmalar yaşanabilir. Ani duygusal patlamalar söz konusu olabilir. Sosyal yaşantınızın sorumluluklar sebebiyle kısıtlandığını hissedebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İletişimde dikkatli olmanız gereken bir gün. Hem sözlü hem de yazılı olarak gerginlik söz konusu olabilir. Seyahatlerde kazalara karşı dikkat. Kariyerinizde sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem