5 Mayıs Günlük Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken sahip olduğunuz tüm değerleri korumak adına agresif ve kararlı ve bir o kadar korkularınızla karşı karşıya olabilirsiniz. İdealleriniz konusunda engeller hissedebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde çatışmalara açık bir gün başlangıcı olacak. Gün içinde ortak gelirler ile ilgili konularda engellenmiş ve bastırılmış hissedebilir; duygularınızı dile getiremeyebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün iş yeriniz ile ilgili değişimler ve gizli konular gerginlik yaratabilir. Gün içinde ikili ilişkilerde özgürlüğünüzün kısıtlandığı hissetmeniz mümkün. Fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal çevreniz ile çocuklar, hayatın zevkleri ve sevgi tarzınız ile ilgili konularda çatışma yaşayabilirsiniz. İş yerinizde sorumluluklar kendinizi engellenmiş hissetmenize sebep olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ve aileniz ile ilgili konular arasında kalmış hissedebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak konusunda kendinizi özgür hissetmeyebilirsiniz. Arkadaşlarla fikir ayrılıkları olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün planlanmış bir seyahatiniz var ise bilgi ve iletişimde aksaklıklar ya da çatışmalar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinin hayattaki ideallerinizi ve felsefenizi kısıtladığını düşünebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken gerginlik yaratacak harcamalar ya da giderlerle karşılaşmanız söz konusu olabilir. İletişimde kendinizi rahat ifade edemediğinizi adeta engellendiğinizi hissedebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkilerde günün ilk saatlerinde çatışmalar, tartışmalar ve gerginlikler yaşanabilir. Maddi anlamda kendinizi özgür ve rahat hissetmek isterken engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sağlığınız ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir gün. Özellikle sinirsel olarak kendinizi yormamanızda fayda var. Kendi özgürlüklerinizin sorumluluklarınız tarafından kısıtlandığını hissedebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal çevreniz, sevdiğiniz ve çocuklarla ilişkilerde ani ve sert çıkışlara karşı dikkatli olmalısınız. Bilinçaltınızda kendi kendinize hangi özgürlüklerinizi kısıtlıyorsunuz? Düşünebilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili konularda aileniz ile çatışmalar yaşanabilir. Ani duygusal patlamalar söz konusu olabilir. Sosyal yaşantınızın sorumluluklar sebebiyle kısıtlandığını hissedebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İletişimde dikkatli olmanız gereken bir gün. Hem sözlü hem de yazılı olarak gerginlik söz konusu olabilir. Seyahatlerde kazalara karşı dikkat. Kariyerinizde sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir.Popüler Yayınlar