6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyerinizde yeni bir adım atmak, bir otorite figürüyle finansal gelirleriniz konusunda görüşmek için güzel bir gün olacak. Atacağınız kadınlar sağlam temeller ile size olumlu geri dönüş sağlayabilir.

Boğa:
Kendinize ortaya koymak ve idealleriniz doğrultusunda önemli kişilerden destek almak için olumlu bir gün olacak. Hukuki yada akademik konularda da ilerleme kaydedebilirsiniz.

İkizler:
Girişimleriniz için üzerinde çalıştığınız konuları somutlaştırmak ve maddi anlamda sağlamlaştırmak mümkün olabilir. Yeniden başlayabilmek için bitirme gücünü içinizde hissedeceksiniz

Yengeç:
Geleceği yönelik önemli ve sağlam ilişkiler kurmak için güzel bir gün olacak. Ortağınız yada eşinizin desteği ile sosyal çevrenizden önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aslan:
Kariyeriniz ile ilgili önemli adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinizdeki değişim size daha fazla güç ve daha sağlam bir pozisyon sağlayabilir. Üslerinizle görüşmek isteyebilirsiniz.

Başak:
Yaratıcı konularda alacağınız akademik yada hukuki bir destek size yeni bir vizyon yeni bir felsefeyi tanıştırabilir. Kendinizi bu yeni hobiyle daha güçlü ve daha sağlam hissedebilirsiniz.


Terazi:
Eviniz ile ilgili bir değişiklik için aradığınız yatırım fırsatını bugün yakalayabilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin onayı ile alacağınız finansal destek ile sağlam adımlar atabilirsiniz.

Akrep:
Bugün bir otorite figürünün desteği ile önemli bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Sözleşme, anlaşama ya da eğitimlerde yeni başlangıçlar için bir danışmandan destek alabilir; kendinizi gösterebilirsiniz.

Yay:
İş yerinizde alacağınız sorumluluklar ile gelirlerinizde Köklü bir değişim yaratma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir otorite figürü ile görüşerek maaşınıza zam isteyebilir ya da onay alabilirsiniz.

Oğlak:
Sevdiğinize karşı atacağınız somut bir adım bir aranızdaki bağları güçlendirebilir. Hayattan zevk aldığınızı hissettiğiniz bir aktiviteyi birlikte keyifle yapabilir; birlikte çok eğlenebilirsiniz.

Kova:
Bir aile büyüğünün gizliden gizliye desteği ailenizde ve evinizde somut yeniliklere adım atmanıza olanak sağlayabilir. Aile bireylerine karşı fedakarlık ya da hoş görü jesti yapabilirsiniz.

Balık:
Bugün sosyal çevrenizden ya da çalıştığınız organizasyonlardan güçlü bir kişinin desteği ile bir sözleşme ya da anlaşmaya imza atabilirsiniz. Somut ve Kalıcı sonuçlar bekleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem