6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyerinizde yeni bir adım atmak, bir otorite figürüyle finansal gelirleriniz konusunda görüşmek için güzel bir gün olacak. Atacağınız kadınlar sağlam temeller ile size olumlu geri dönüş sağlayabilir.

Boğa:
Kendinize ortaya koymak ve idealleriniz doğrultusunda önemli kişilerden destek almak için olumlu bir gün olacak. Hukuki yada akademik konularda da ilerleme kaydedebilirsiniz.

İkizler:
Girişimleriniz için üzerinde çalıştığınız konuları somutlaştırmak ve maddi anlamda sağlamlaştırmak mümkün olabilir. Yeniden başlayabilmek için bitirme gücünü içinizde hissedeceksiniz

Yengeç:
Geleceği yönelik önemli ve sağlam ilişkiler kurmak için güzel bir gün olacak. Ortağınız yada eşinizin desteği ile sosyal çevrenizden önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aslan:
Kariyeriniz ile ilgili önemli adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinizdeki değişim size daha fazla güç ve daha sağlam bir pozisyon sağlayabilir. Üslerinizle görüşmek isteyebilirsiniz.

Başak:
Yaratıcı konularda alacağınız akademik yada hukuki bir destek size yeni bir vizyon yeni bir felsefeyi tanıştırabilir. Kendinizi bu yeni hobiyle daha güçlü ve daha sağlam hissedebilirsiniz.


Terazi:
Eviniz ile ilgili bir değişiklik için aradığınız yatırım fırsatını bugün yakalayabilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin onayı ile alacağınız finansal destek ile sağlam adımlar atabilirsiniz.

Akrep:
Bugün bir otorite figürünün desteği ile önemli bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Sözleşme, anlaşama ya da eğitimlerde yeni başlangıçlar için bir danışmandan destek alabilir; kendinizi gösterebilirsiniz.

Yay:
İş yerinizde alacağınız sorumluluklar ile gelirlerinizde Köklü bir değişim yaratma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir otorite figürü ile görüşerek maaşınıza zam isteyebilir ya da onay alabilirsiniz.

Oğlak:
Sevdiğinize karşı atacağınız somut bir adım bir aranızdaki bağları güçlendirebilir. Hayattan zevk aldığınızı hissettiğiniz bir aktiviteyi birlikte keyifle yapabilir; birlikte çok eğlenebilirsiniz.

Kova:
Bir aile büyüğünün gizliden gizliye desteği ailenizde ve evinizde somut yeniliklere adım atmanıza olanak sağlayabilir. Aile bireylerine karşı fedakarlık ya da hoş görü jesti yapabilirsiniz.

Balık:
Bugün sosyal çevrenizden ya da çalıştığınız organizasyonlardan güçlü bir kişinin desteği ile bir sözleşme ya da anlaşmaya imza atabilirsiniz. Somut ve Kalıcı sonuçlar bekleyebilirsiniz.

Popüler Yayınlar