7 Mayıs Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle idealleriniz ya da hayat felsefeniz konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Seyahatler söz konusu ise aksaklık ve karışıklıklar yaşanabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili konularda özgür ve rahat olmayı arzu ettiğiniz bugünde gelirleriniz sebebi ile çekişme yaşayabilirsiniz. Kadınlarla ilişkiler zorlayabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerde zorlandığınız bir gün olabilir. Özellikle öğleden sonra eş ya da ortak ile ilişkilerde özgür ve rahat olmayı arzu ederken sevgi ve şefkat beklentisi gerginlik yaratabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Günlük rutininiz, altınızda çalışanlar ve çalışma ortamınız konusunda daha özgür ve rahat olmayı arzu edebilirsiniz. Bilinçaltında bu rahatlığın ilişkiler üzerinde muhtemel etkisi sizi zorlayabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklarınız ve hobilerinizle hayatın tadını çıkararak daha özgür ve neşeli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. İlişkinizde de sevginizi rahat yaşamak isterken sosyal çevreniz zorlayıcı olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eviniz ve ailenizin desteği ile maceracı ve eğlenceli ruhunuzu besleme arzunuzu kariyer ilişkileriniz sebebi ile gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bağlantılarınız gerginlik sebebi olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün hayat felsefesi, ideallerinizi, bildiklerinizi başkalarına aktarmayı arzu ederken yeni eğitimler, yurt dışı seyahatlerde tanışılan yeni bağlantılar buna engel olabilir ya da gerginlik yaratabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konularda gerginlik yaşayabileceğiniz bir gün olacak. Kendi gelirlerinizle özgürce harcamalarınızı yapmak isterken eşinizle ortak gelirleriniz sebebi ile çatışma yaşanabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sezgilerinizin ve duygularınızı ifade etme arzunuzun yüksek olacağı bugünde ilişkilerinizde karşınızdakinin istek ve talepleri zorlayıcı olabilir. Karşılıklı beklentileri dengelemeli.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Çalışma arkadaşlarınızla iletişimde zorluklar yaşayacağınız bir gün olabilir. Yaptığınız fedakarlıklar ile ilgili kendinizi rahat ve özgür hissetmek isterken başka talepler zorlayıcı olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevgilinizle ilişkinizde dikkatli olmanızda fayda var. Sosyal çevrenizde özgür ve neşeli bir gün geçirme arzusundasınız. Sevdiğinizin bu konuda sizinle aynı fikirde olmaması zorlayıcı olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ve toplumdaki pozisyonunuzun kendi hayat felsefenizi yansıtan, ideallerinizle paralel ve öğür olmasını arzu ettiğiniz bugünde ailenizin beklentilerini dile getirmesi zorlayabilir.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem