8 Mayıs Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Önümüzdeki bir ay süresince evinizi güzelleştirmek ve aileniz için konforlu bir alan yaratmak isteyebilirsiniz. Evinizde davetler vermek ve sevdiklerinizi ağırlamak keyif verecek. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kardeşler, yakın akrabalar ile birlikte deniz kıyısına keyifli kısa seyahatler önümüzdeki bir ay gündemin ilk sıralarında yer alabilir. İletişimde daha şefkatli ve sevecen olabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Önümüzdeki dört hafta eviniz, aileniz ve sevdikleriniz için alış veriş size son derece keyif verebilir. Lüks ve konfor için paranız dikkatli harcarken öncülüğü elden bırakmayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İlişkilerde aşk, şefkat, denge ve sevgi ile yaklaşırken karizmanız ve çekiciliğiniz yüksek olacak. Dış görünüşünüzde yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmek için güzel bir dönem.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İlham gücünüzün artacağı ve sanatsal projeler üzerinde kendi başınıza çalışabileceğiniz bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay gizli bir aşk ya da romantik rüyalar aklınızı başınızdan alabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sosyal yaşantınız canlanıyor. Aile gibi gördüğünüz arkadaşlarınızın vasıtası ile yeni bağlantılar kurma fırsatı yakalayacağınız bir ay başlıyor. Kim bilir aradığınız aşkı bile bulabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Önümüzdeki bir ay süresince kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle tanışma fırsatı yakalayacağınız sosyal organizasyonlara katılabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak takdir alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eş ya da sevdiğinizle birlikte uzak ve romantik bir seyahat planı yapmak için harika bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince farklı felsefe ve kültürler aşkınızı kuvvetlendirebilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ortaklıklar ile ilgili sağlam adımlar atabileceğiniz bir dönem başlıyor. Aile bireylerinden biri ile girişeceğiniz finansal bir yatırım bu ay gündemin ön sıralarında yer alabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bir ay süresine hayatınızda aşkı derinlemesine hissedebilirsiniz. Hayatınızı birleştirmeyi arzu edeceğiniz yeni bir ile tanışabilir ya da eşinizle aşkınızı tazeleme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Önümüzdeki bir ay boyunca çalışma ortamınız ve günlük rutininizi keyifli hale getirmek için çalışabilirsiniz. İş sebebi ile yeni bağlantılar kurma fırsatları da söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aşk, aşk, aşk! Hayatın keyiflerini damarlarınızda hissedeceğiniz bir dört hafta sizi bekliyor. Sevdiğinizle romantik, çocuklarla keyifli, hobilerinizde yaratıcı bir dönem geçirebilirsiniz.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova