9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yazılı ve sözlü iletişimde, kısa seyahatlerde yanlış anlaşılmalar, karışıklıklar ile karşı karşıya kalabileceğiniz bir gün olacak. Önemli sözleşme ve yazışmalarda dikkatli olmalısınız.

Boğa:
Finansal konular ile ilgili karışıklıklarla karşı karşıya kalabilir yada başkalarının fikirlerini yanlış anlayabilirsiniz. Maddi konularda kararlar almak İçin pek de uygun bir gün olmayabilir.

İkizler:
İşinizle ilgili kararlar almak ya da Önemli evrakları incelemek için uygun bir gün olmayabilir. Daha ziyade kendinizi dinlenmeye, film, tiyatro, kitap okumak gibi aktivitelere bırakmalısınız.

Yengeç:
Uluslarası projeler, çalışmaları, akademik alanda yaratıcı işleri tamamlamak için uygun bir gün olmayabilir. Karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar bitene kadar zaman tanıyın.

Aslan:
Finansal konularda yeni kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. Daha ziyade ekiplerle birlikte yaratıcı ve ruhsal çalışmalara katılarak Günü değerlendirmeniz daha faydalı olabilir.

Başak:
Eşinizle yada ortanızla ikili ilişkilerinizde fikir ayrılıkları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Hoşgörü ve anlayış zorlaştıran bu durumun aşılması zaman alabilir.

Terazi:
İdealleriniz, hayat felsefeniz ile ilgili düşünceleriniz günlük hayatınızda karışıklıklar yaratabilir. ayrıca uzak seyahatler ve uluslararası projelerde de aksaklıklar söz konusu olabilir.

Akrep:
Hayatın tadını çıkarmak Ve maddi konular ile ilgili kafanız karışık olabilir. Kendinizi yaratıcılığı ve hoşgörüye bırakarak daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçının.

Yay:
Ev ya da emlak işleriyle ilgili almak istediğiniz kararlarda yanlış anlaşılmalar, aksaklıklar yaşanabilir. Eşiniz ile aileniz yada eviniz ile ilgili konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Oğlak:

İş yerinizde önemli sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili karışıklıklar yaşayabileceğiniz bir gün. İş arkadaşlarınız ile aranızda iletişimsel yanlış anlaşılmalar da söz konusu olabilir.

Kova:
Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla bilgi paylaşımında keyifli bir gün geçirme arzunuz maddi konularda belirsizlikler sebebi ile sekteye uğrayabilir. Finansal konularda anlaşmazlık da söz konusu olabilir.

Balık:
Aile içi iletişimde yanlış anlaşılmaların ve belirsizliğin yaşanabileceği bugünde kendinizi yeterince ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bugünü sanatsal hobilerle geçirmek faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem