9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yazılı ve sözlü iletişimde, kısa seyahatlerde yanlış anlaşılmalar, karışıklıklar ile karşı karşıya kalabileceğiniz bir gün olacak. Önemli sözleşme ve yazışmalarda dikkatli olmalısınız.

Boğa:
Finansal konular ile ilgili karışıklıklarla karşı karşıya kalabilir yada başkalarının fikirlerini yanlış anlayabilirsiniz. Maddi konularda kararlar almak İçin pek de uygun bir gün olmayabilir.

İkizler:
İşinizle ilgili kararlar almak ya da Önemli evrakları incelemek için uygun bir gün olmayabilir. Daha ziyade kendinizi dinlenmeye, film, tiyatro, kitap okumak gibi aktivitelere bırakmalısınız.

Yengeç:
Uluslarası projeler, çalışmaları, akademik alanda yaratıcı işleri tamamlamak için uygun bir gün olmayabilir. Karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar bitene kadar zaman tanıyın.

Aslan:
Finansal konularda yeni kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. Daha ziyade ekiplerle birlikte yaratıcı ve ruhsal çalışmalara katılarak Günü değerlendirmeniz daha faydalı olabilir.

Başak:
Eşinizle yada ortanızla ikili ilişkilerinizde fikir ayrılıkları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Hoşgörü ve anlayış zorlaştıran bu durumun aşılması zaman alabilir.

Terazi:
İdealleriniz, hayat felsefeniz ile ilgili düşünceleriniz günlük hayatınızda karışıklıklar yaratabilir. ayrıca uzak seyahatler ve uluslararası projelerde de aksaklıklar söz konusu olabilir.

Akrep:
Hayatın tadını çıkarmak Ve maddi konular ile ilgili kafanız karışık olabilir. Kendinizi yaratıcılığı ve hoşgörüye bırakarak daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçının.

Yay:
Ev ya da emlak işleriyle ilgili almak istediğiniz kararlarda yanlış anlaşılmalar, aksaklıklar yaşanabilir. Eşiniz ile aileniz yada eviniz ile ilgili konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Oğlak:

İş yerinizde önemli sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili karışıklıklar yaşayabileceğiniz bir gün. İş arkadaşlarınız ile aranızda iletişimsel yanlış anlaşılmalar da söz konusu olabilir.

Kova:
Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla bilgi paylaşımında keyifli bir gün geçirme arzunuz maddi konularda belirsizlikler sebebi ile sekteye uğrayabilir. Finansal konularda anlaşmazlık da söz konusu olabilir.

Balık:
Aile içi iletişimde yanlış anlaşılmaların ve belirsizliğin yaşanabileceği bugünde kendinizi yeterince ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bugünü sanatsal hobilerle geçirmek faydalı olabilir.

Popüler Yayınlar