1 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güne başlarken duygusal tepkiler verebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirlerinizde denge konusunda hassaslık göstereceksiniz. Akşam ideallerinizin baskılandığını hissedebilirsiniz.

Boğa:
Kardeşleriniz yada yakın akrabalarınızla ikili ilişkilerinizde denge sizin için duygusal önem taşıyor. Gün sonuna doğru eşinizle ortak gelirleriniz konusunda kısıtlanma hissi söz konusu olabilir.

İkizler:
İş yerinizde ilişkiler ve  finansal konular ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün ile haftaya başlıyorsunuz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde sorumluluklarınız baskı hissettirebilir.

Yengeç:
Yaratıcılık, ilham, romantizm ve çocukların ön planda olacağı bir gün. İlişkilerde dengenin öneminin yanı sıra risk almaya yatkın olabilirsiniz. İş yerinizde sorumluluklar baskı getiriyor.

Aslan:
Ailenize karşı fedakar ve hoşgörülü olacağınız ve bunu yoğun olarak hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerine doğru çocuklarla ilgili sorumluluklar söz konusu olabilir.

Başak:
Sosyal çevrenizden ilişkilerde denge, harmoniyi sağlamanın önemli olacağı ve duygusal hassasiyetinizi iletişimde aktarabileceğiniz bir gün olacak. Baba ya da ile ilgili engeller çıkabilir. 

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yeni bağlantılar kurabilir ve bunları işinizde finansal desteğe dönüştürebilirsiniz. Akşam kendinizi ve duygularınızı baskılanmış hissedebilirsiniz.

Akrep:
Duygularınız sosyal medyada aktif olarak ifade edebileceğiniz bir gün. Sezgilerinizin yüksek olacağı bugünde hukuki konularda olumlu haber alabilirsiniz. Maddi kısıtlar söz konusu olabilir.

Yay:
Günün büyük çoğunluğunda geçmişiniz ve ailenizle ortak gelirlerinizi düşünmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz duygusal baskı yaratabilir.

Oğlak:
Eş ve sosyal çevrenizle ikili ilişkilerinizde denge ve harmoni önem taşıyacağı bir gün sizi bekliyor. Eskilerden bir aşk kapınızı çalabilir. Geceye doğru bilinç altınızda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Kova:
İş yerinizde ikili ilişkilerde dengeyi sağlamak için özel hassasiyet göstereceğiniz bir gün olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Sosyal sorumluluklar baskı altında hissettirebilir.

Balık:
Bugün çıkacağınız uzak bir seyahatte empati ile yabancı kişilerle duygusal bağ kurma şansı elde edebilir; bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Kariyer sorumlulukları engel olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem