1 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güne başlarken duygusal tepkiler verebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirlerinizde denge konusunda hassaslık göstereceksiniz. Akşam ideallerinizin baskılandığını hissedebilirsiniz.

Boğa:
Kardeşleriniz yada yakın akrabalarınızla ikili ilişkilerinizde denge sizin için duygusal önem taşıyor. Gün sonuna doğru eşinizle ortak gelirleriniz konusunda kısıtlanma hissi söz konusu olabilir.

İkizler:
İş yerinizde ilişkiler ve  finansal konular ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün ile haftaya başlıyorsunuz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde sorumluluklarınız baskı hissettirebilir.

Yengeç:
Yaratıcılık, ilham, romantizm ve çocukların ön planda olacağı bir gün. İlişkilerde dengenin öneminin yanı sıra risk almaya yatkın olabilirsiniz. İş yerinizde sorumluluklar baskı getiriyor.

Aslan:
Ailenize karşı fedakar ve hoşgörülü olacağınız ve bunu yoğun olarak hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerine doğru çocuklarla ilgili sorumluluklar söz konusu olabilir.

Başak:
Sosyal çevrenizden ilişkilerde denge, harmoniyi sağlamanın önemli olacağı ve duygusal hassasiyetinizi iletişimde aktarabileceğiniz bir gün olacak. Baba ya da ile ilgili engeller çıkabilir. 

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yeni bağlantılar kurabilir ve bunları işinizde finansal desteğe dönüştürebilirsiniz. Akşam kendinizi ve duygularınızı baskılanmış hissedebilirsiniz.

Akrep:
Duygularınız sosyal medyada aktif olarak ifade edebileceğiniz bir gün. Sezgilerinizin yüksek olacağı bugünde hukuki konularda olumlu haber alabilirsiniz. Maddi kısıtlar söz konusu olabilir.

Yay:
Günün büyük çoğunluğunda geçmişiniz ve ailenizle ortak gelirlerinizi düşünmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz duygusal baskı yaratabilir.

Oğlak:
Eş ve sosyal çevrenizle ikili ilişkilerinizde denge ve harmoni önem taşıyacağı bir gün sizi bekliyor. Eskilerden bir aşk kapınızı çalabilir. Geceye doğru bilinç altınızda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Kova:
İş yerinizde ikili ilişkilerde dengeyi sağlamak için özel hassasiyet göstereceğiniz bir gün olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Sosyal sorumluluklar baskı altında hissettirebilir.

Balık:
Bugün çıkacağınız uzak bir seyahatte empati ile yabancı kişilerle duygusal bağ kurma şansı elde edebilir; bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Kariyer sorumlulukları engel olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova