11 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Zihniniz farklı ve yaratıcı düşüncelere  açık! Şaşırtıcı bir kısa seyahate çıkabilir ya da aniden bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Beklenmedik işleri harekete geçirmek için cumayı bekleyin.

Boğa:
Yeni bir fikirle ortaya çıkarak gelirlerinizi arttırmanın inovatif bir yolunu bulabilirsiniz. Finansal konularda güvendiğiniz kişilerle Akıl almak ve araştırma yapmak faydalı olabilir. 

İkizler:
Arkadaşlarınızla sıra dışı bir gün geçirmeye hazır olun! Bu sizin fikriniz olabilir. Fikir liderliği ile herkesi harekete geçirebilirsiniz. Ekip çalışmalarından inovatif sonuçlar çıkabilir.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik ve sıra dışı gelişmeler Kapalı kapılar Ardında konuşuluyor olabilir. İşiniz ile ilgili teknolojik ya da inovatif bir çözüm fikri üzerinde de gizli çalışmalar yapılabilir.

Aslan:
Hayattaki sıra dışı duruşunuz ve orjinal felsefenizi paylaşarak arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Beklenemedik bir yabancı ile tanışmanızın ardından arkadaşlarınızla tanıştırmak isteyebilirsiniz.

Başak:
Kariyerinizde kendinizi göstererek fikirlerinizi paylaşabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yaratıcı ve sıra dışı projelerinize beklenmedik ya da Şaşırtıcı bir ortak bulmanız söz konusu olabilir.

Terazi:
Hayat felsefenizi ve ideallerinizi Sevdiğinizle paylaşmak sizi ve onu  şaşırtabilir. Birlikte sürpriz bir seyahat ya da yaratıcılığınızı tetikleyecek bir eğitim ile geleceğe yeni bir adım atabilirsiniz. 

Akrep:
İş yerinizden yada çalışma ortamınızdan biri sizi farklı konularla ve ilgi alanlarıyla şaşırtabilir. Metafizik be ruhsal çalışmalar ile ilgilenmek ya da bilgi almak için güzel bir gün olacak.

Yay:
Almak istediğinizi riskler yada inovatif fikirler ile ilgili eşinizle-ortağınızla bilgi paylaşmak için harika bir gün. Sizi araştırma yada bilgi sahibi olma konusunda yardımcı olabilir.

Oğlak:
Günlük rutininizde yapmak istediğiniz Değişiklikler için bugün üstlerinizle konuşabilirsiniz. Evinizi değiştirmek ya da aile düzeninizde radikal bir değişiklik sizi bu duruma yönlendirebilir.

Kova: 
Zihniniz diğerlerinden farklı Çalışıyor ve bunu üretken fikirlere dönüştürme potansiyeliniz bugün çok yüksek. Yakın akrabalarınızı bile şaşırtabilirsiniz. Sevdiğinizle sürpriz bir kısa seyahat iyi gelebilir.

Balık:
Gelirleriniz ile ilgili radikal fikirleriniz olabilir. Aniden yeni bir ev ya da emlak Yatırımı yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Araştırma yapmak ve aileye bu fikrinizi aktarmak isteyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem