12 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

19 Mayıs’tan bu yana aksaklıklarla karşılaştığınız yazılı sözlü iletişim ya da seyahatler ile ilgili konular yoluna girmeye başlıyor. Kısa bir seyahate çıkmak için atak davranabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Atmak istediğiniz maddi adımlar ve yapmak istediğiniz değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. 19 Mayıs’tan bu yana aksayan, sahip olduğunuz varlıklar ile ilgili konular hızla çözülebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

19 Mayıs’tan bu yana kendinizi, duygularınızı ifade edemediğinizi ya da fikirlerinizi hayata geçirmekte zorlandığınızı hissetmiş olabilirsiniz. Bugünden itibaren işler daha akıcı ilerleyecek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Zihninizdeki bulutlar dağılıyor. 19 Mayıs’tan bu yana içinde bulunduğunuz kararsızlıklar, geçmişe bağlı bilinç altında sorunlar önünüzden çekilerek kariyerinizde rahat adım atmanızı sağlayacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

19 Mayıs’tan bu yana eski arkadaşlarınızla bir araya gelmiş ya da arkadaşlarınızla bir araya gelmekte, birbirinizi anlamakta problem çekmiş olabilirsiniz. Bugünden itibaren iletişim rahat olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili 19 Mayıs’tan bu yana yavaş ilerleyen ya da ilerlemeyen konular problem olmaktan çıkıyor. Üstleriniz ya da ortağınız ile görüşmek için cesaretinizi toplayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

19 Mayıs’tan bu yana hukuki, akademik ya da uluslararası seyahatler ile ilgili yaşadığınız aksaklıklar çözülüyor. Eşinizle birlikte uzak bir seyahat planlaması bile yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Ailenizle ortak gelirler ya da kredi, miras vb konularında aksaklıklar ve iletişim sebebi ile ilerlemeyen noktalar çözülüyor. 19 Mayıs’tan bugüne çözülemeyen yatırım vb konular da çözülüyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Geçtiğimiz 3 hafta boyunca eşiniz ya da ortağınızla iletişim konularında anlaşmazlık ya da yanlış anlaşılmalar sebebiyle zorlantılar yaşamış olabilirsiniz. Bugün itibariyle işler rayına giriyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili yazılı, sözlü iletişim, bekleyen onay ya da çözülemeyen sözleşme vb şartları ile ilgili problemler dağılıyor. 19 Mayıs’tan bu yana beklediğiniz, süregelen işler düzene giriyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yaratıcı bir iş ile uğraşıyorsanız 19 Mayıs’tan bu yana yol kat edemediğinizi hissetmiş olabilirsiniz. Bununla birlikte sevdiğinizle ya da çocuklarla iletişimde yaşanan problemler de  çözülüyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Aile içi iletişimde yaşanan problemler ile birlikte emlak, arazi, ev dekorasyon vb konularında ilerlemeyen konular akışına giriyor. Beklediğiniz haberler bugünden itibaren gelecek.

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova