13 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendinizi enerjik ve aktif hissedeceğiniz kadar ruh hâliniz de değişkenlikler gösterebilir. Özellikle iletişimde yaralayıcı ve agresif olmaktan kaçınılması gereken bir gün olacak.

Boğa:
Kendinizi güvende ve rahat hissetmek isteyeceğiniz bugünde iç güdüsel harcamalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarla iletişime dikkat etmeli; kendi değerlerinizi ön planda tutmaktan çekinmelisiniz.

İkizler:
Evde oturup kendi başınıza keyif yapma arzusunda olsanız da oldukça hareketli ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kişilerle agresif iletişimden kaçınmalısınız.

Yengeç:
Bilinç altınızda sizi zorlayan ve harekete geçmenizi tetikleyen Düşünceler ile inançlarınız arasında kalabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızı arttıracak projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Aslan:
Arkadaşlarınızla birlikte sportif aktivitelere katılabilir ya da sosyal bir yardımlaşma organizasyonunda liderlik etme Fırsatı yakalayabilirsiniz. Fikirlerinize agresif bağlılık ilişkileri zorlayabilir.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koymanın ve tüm bağlantılarınızı kullanarak ilerlemenin zamanı. Eşinizle ya da ortağınızla iletişimde Kırıcı olmamaya Özen göstermenizde fayda var.

Terazi:
İdealleriniz ve hayat felsefenize tutkuyla bağlılığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda bu agresif tavır zorlayıcı olabilir. araştırma ya da sportif aktivitelere ağırlık verebilirsiniz.

Akrep:
İkili ilişkilerde güven, Rahatlık ve keyfin ön planda olacağı bir hafta sonu sizi bekliyor. Gelir dışı kaynaklarınızla riskler almak için aşırı cesur ya da atak davranmanız çocuklarla aranızda gerginlik yaratabilir.

Yay:
Eşiniz ya da ortağınızla fikirsel Tartışmaların yaşanabileceği bir gün olacak. Daha ziyade birlikte fiziksel ve sportif aktivitelere ağırlık vermek faydalı olacaktır. Aile ile kırgınlık olabilir.

Oğlak:
Bugün kendinizi günlük işler ya da işiniz ile ilgili evraklar Peşinde koşarken bulabilirsiniz. Spor programına yazılmanız ya da günü spor yaparak geçirmeniz faydalı olabilir.

Kova:
Yazılı ve sözlü iletişimde yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Çocuklarınız ya da sevgiliniz ile gereksiz iletişim problemlerinden kaçınmanız yararlı olacaktır.

Balık:
Bugün aile içi iletişimde dikkatli olmanızda fayda var. Agresif ve aceleci tavırlarla Kırıcı olabilirsiniz. Daha ziyade evde yapılması gereken işleri tamamlayarak enerjinizi atabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem