14 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken kendinizi güvende ve rahat hissetme arzusuyla aşırı yeme, içmeye yönelebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızı ifade etmekte engellendiğinizi hissetmeniz söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Duygusal ve bir o kadar da sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Günün ilk saatlerinde aile içinde duygusal yoğunluk hissedebilirsiniz. Aşırı harcamalardan çekinmeniz gereken bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gün boyunca dinlenmek isteğinize rağmen hareket bitmeyebilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha rahat ifade edebilseniz de eşinizle sorumluluklarınız sebebiyle gerginlik yaşamanız olası. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla keyifli, rahat ve güven arzusu içinde bir gün sizi bekliyor. İşiniz ile ilgili konularda yeni fikirler bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni fikirlerden ziyade sorumluluklarınız meşgul edebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Günün ilk saatlerinde abartılı duygusal çıkışlardan çekinmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi güvende ve rahat hissetme arzusundasınız. Sosyal organizasyonlarda liderlik yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İdealler ve hayat felsefeniz konusunda inatçı ya da tutucu davranışlar sergileyebilirsiniz. Gün boyunca İşiniz ile ilgili fikir ve aktiviteler olabilir. Gece aile sorumlulukları ön planda olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendinizi gelir dışı kaynaklar-maddi konularda rahat ve güvende hissetmek istediğiniz bir gün. Arkadaşlarınızın etkisi ile aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Kardeşler sorumluluk hatırlatabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde güven arzusundasınız. Mistik ve metafizik konular ile ilgili bilgi akışının yoğun olacağı bugünde bir eğitim söz konusu olabilir. Maddi sorumluluklar akşam ön planda olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün kendinize bir mola vererek rahatlamaya çalışabilirsiniz. Yükse idealleriniz sebebi ile işinizden kafanızı kaldıramıyor olabilirsiniz. Akşam ikili ilişkilerde sorumluluk gündeme gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayatın tadını çıkarmak ve rahatlamak isteyeceğiniz bugünde İşle ilgili yazışmalar devam etse de adeta yazın başlangıcı gibi. Akşam bilinç altınızda sorumluluklar zorlayıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evde keyif yaparak ailenizle huzur bulmak istediğiniz bir gün olacak. Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olması bir şeyler yazma isteği verebilir. Çocuklarla sportif bir program yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kendinizi işle ilgili güvende hissetme arzunuz sebebiyle güne sözleşme, yazışma vb kontrol ederek başlayabilirsiniz. Gün boyunca dinlenmenin ardından iş sorumlulukları akşam zorlayabilir.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem