14 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken kendinizi güvende ve rahat hissetme arzusuyla aşırı yeme, içmeye yönelebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızı ifade etmekte engellendiğinizi hissetmeniz söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Duygusal ve bir o kadar da sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Günün ilk saatlerinde aile içinde duygusal yoğunluk hissedebilirsiniz. Aşırı harcamalardan çekinmeniz gereken bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gün boyunca dinlenmek isteğinize rağmen hareket bitmeyebilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha rahat ifade edebilseniz de eşinizle sorumluluklarınız sebebiyle gerginlik yaşamanız olası. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla keyifli, rahat ve güven arzusu içinde bir gün sizi bekliyor. İşiniz ile ilgili konularda yeni fikirler bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni fikirlerden ziyade sorumluluklarınız meşgul edebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Günün ilk saatlerinde abartılı duygusal çıkışlardan çekinmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi güvende ve rahat hissetme arzusundasınız. Sosyal organizasyonlarda liderlik yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İdealler ve hayat felsefeniz konusunda inatçı ya da tutucu davranışlar sergileyebilirsiniz. Gün boyunca İşiniz ile ilgili fikir ve aktiviteler olabilir. Gece aile sorumlulukları ön planda olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendinizi gelir dışı kaynaklar-maddi konularda rahat ve güvende hissetmek istediğiniz bir gün. Arkadaşlarınızın etkisi ile aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Kardeşler sorumluluk hatırlatabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde güven arzusundasınız. Mistik ve metafizik konular ile ilgili bilgi akışının yoğun olacağı bugünde bir eğitim söz konusu olabilir. Maddi sorumluluklar akşam ön planda olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün kendinize bir mola vererek rahatlamaya çalışabilirsiniz. Yükse idealleriniz sebebi ile işinizden kafanızı kaldıramıyor olabilirsiniz. Akşam ikili ilişkilerde sorumluluk gündeme gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayatın tadını çıkarmak ve rahatlamak isteyeceğiniz bugünde İşle ilgili yazışmalar devam etse de adeta yazın başlangıcı gibi. Akşam bilinç altınızda sorumluluklar zorlayıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evde keyif yaparak ailenizle huzur bulmak istediğiniz bir gün olacak. Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olması bir şeyler yazma isteği verebilir. Çocuklarla sportif bir program yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kendinizi işle ilgili güvende hissetme arzunuz sebebiyle güne sözleşme, yazışma vb kontrol ederek başlayabilirsiniz. Gün boyunca dinlenmenin ardından iş sorumlulukları akşam zorlayabilir.

 


Popüler Yayınlar