15 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün Yazılı ve sözlü iletişim hareket kazanıyor. kısa seyahatlerde Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. 18 Eylül'e kadar gelir dışı kaynaklar ile ilgili geçmişten gelen konuları temizleme zamanı.

Boğa:
18 Eylül'e kadar ikili ilişkilerde geçmişten gelen Konuları irdeleme ve tamamlama zamanı olacak. Maddi konularda yeni bilgiler edinebilir; önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. 

İkizler:
Kendimizi ve duygularınıza rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Zekanız cazibenizi arttırıyor. İşiniz ve günlük rutininizde 18 Eylül'de kadar geçmiş konuları ele alma zamanı.

Yengeç:
İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kendi başınıza kalmak ve biraz dinlenmek iyi gelebilir. 18 Eylül'e kadar yaratıcı fikirlerinizi projelendirme ve somutlaştırma için güzel bir dönem. 

Aslan:
Sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar ve onlarla iletişime geçmek için güzel bir gün olacak. aileniz ve Geçmişinizle ilgili tamamlanması gereken konuları 18 Eylül'e kadar ele alabilirsiniz. 

Başak:
Kariyerinizde parlayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Kendi fikirlerinizi başkalarıyla paylaşabilir yada güzel övgüler alabilirsiniz. 18 Eylül'e kadar metafizik ya da ruhsal eğitimlerden faydalanabilirsiniz.

Terazi:
Eğitim ya da seyahat başvuruları yapmak için güzel bir gün. Maddi durum ve gelirlerinizle ilgili geçmişten gelen problemleri temizlemek için 18 Eylül'e kadar çalışma yapabilirsiniz.

Akrep:
18 Eylül'e kadar kendinizle ve geçmişinizle iç muhasebe yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili alacağınız güzel haberler ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Yay:
Eşiniz ya da ortağınızla fikir paylaşımında bulunmak ve ortak kararlar almak isteyebileceğiniz bir gün. 18 Eylül'e kadar aile büyükleri ile geçmişten gelen Konuları toparlamak iyi olabilir.

Oğlak:
İşte yazılı ve sözlü iletişim oldukça hareketli. yeni iş Bağlantıları kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla geçmişten gelen problemleri 18 Mayıs'a kadar kökten çözebilirsiniz.

Kova:
Aşk için harika bir gün. Kendinizi sevdiğinize keyifle ve yaratıcılıkla aktarabileceğiniz bir gün. Kariyeriniz ile ilgili önceden planladığınız işleri 18 Mayıs' a kadar tamamlayacaksınız.

Balık:
Aile bireyleri ile aileniz ve emlak işleriyle ilgili fikir paylaşımlarında  bulunabileceğiniz bir gün olacak. Akrabalardan haber alabilirsiniz. Geçmiş Hukuki problemler çözülebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova