15 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün Yazılı ve sözlü iletişim hareket kazanıyor. kısa seyahatlerde Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. 18 Eylül'e kadar gelir dışı kaynaklar ile ilgili geçmişten gelen konuları temizleme zamanı.

Boğa:
18 Eylül'e kadar ikili ilişkilerde geçmişten gelen Konuları irdeleme ve tamamlama zamanı olacak. Maddi konularda yeni bilgiler edinebilir; önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. 

İkizler:
Kendimizi ve duygularınıza rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Zekanız cazibenizi arttırıyor. İşiniz ve günlük rutininizde 18 Eylül'de kadar geçmiş konuları ele alma zamanı.

Yengeç:
İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kendi başınıza kalmak ve biraz dinlenmek iyi gelebilir. 18 Eylül'e kadar yaratıcı fikirlerinizi projelendirme ve somutlaştırma için güzel bir dönem. 

Aslan:
Sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar ve onlarla iletişime geçmek için güzel bir gün olacak. aileniz ve Geçmişinizle ilgili tamamlanması gereken konuları 18 Eylül'e kadar ele alabilirsiniz. 

Başak:
Kariyerinizde parlayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Kendi fikirlerinizi başkalarıyla paylaşabilir yada güzel övgüler alabilirsiniz. 18 Eylül'e kadar metafizik ya da ruhsal eğitimlerden faydalanabilirsiniz.

Terazi:
Eğitim ya da seyahat başvuruları yapmak için güzel bir gün. Maddi durum ve gelirlerinizle ilgili geçmişten gelen problemleri temizlemek için 18 Eylül'e kadar çalışma yapabilirsiniz.

Akrep:
18 Eylül'e kadar kendinizle ve geçmişinizle iç muhasebe yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili alacağınız güzel haberler ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Yay:
Eşiniz ya da ortağınızla fikir paylaşımında bulunmak ve ortak kararlar almak isteyebileceğiniz bir gün. 18 Eylül'e kadar aile büyükleri ile geçmişten gelen Konuları toparlamak iyi olabilir.

Oğlak:
İşte yazılı ve sözlü iletişim oldukça hareketli. yeni iş Bağlantıları kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla geçmişten gelen problemleri 18 Mayıs'a kadar kökten çözebilirsiniz.

Kova:
Aşk için harika bir gün. Kendinizi sevdiğinize keyifle ve yaratıcılıkla aktarabileceğiniz bir gün. Kariyeriniz ile ilgili önceden planladığınız işleri 18 Mayıs' a kadar tamamlayacaksınız.

Balık:
Aile bireyleri ile aileniz ve emlak işleriyle ilgili fikir paylaşımlarında  bulunabileceğiniz bir gün olacak. Akrabalardan haber alabilirsiniz. Geçmiş Hukuki problemler çözülebilir.

Popüler Yayınlar