16 Haziran İkizler Burcunda Yeni Ay ve Günlük Burç Yorumları

Bugün İkizler Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor! İletişim, seyahat, yeni bilgiler ve eğitimler için motive ve enerjik hissedeceğiz! Önümüzdeki bir ay yazılı ve sözlü iletişim oldukça hareketli... Yazma merakınız ya da isteğiniz varsa hayata geçirmek için güzel bir dönem olabilir. Kısa seyahatler ile yakın akraba ziyaretleri Gündeme gelebilir. Geleceğe yönelik adımlar atabilmek için geçmişten taşıdığımız yükleri temizlemek; çarpık-bozuk-kırık-arızalı iletişim konularını toparlamak için de içimizden gelen sesi iyi dinlemeliyiz. Zihnimizi geliştirirken ruhumuzu şifalandırma zamanı bu yeni ay! Hızlı ve keskin çalışan zihinden faydalanmak gerek! Sözleşmeler, anlaşmaları incelemek ve Gündeme almak için de güzel bir dönem. Eğitimleri atlamamak gerek; bu yaz Ayında gökyüzü bize yeni bir konuya odaklanmak için fırsat tanıyor adeta! 

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kardeşler, yakın akrabalar ile iletişim ve kısa seyahatlerin ön planda olacağı bir ay başlıyor. Bu dönemde yeni sözleşmeler, eğitimler ya da medya ile ilgili konularda daha atak olabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Evinizde teknolojik cihazlara yatırım yapabileceğiniz bir ay başlıyor. Bu süreçte maddi konulara daha meraklı, araştırmacı olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili planlar yapmak söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İletişim ve eğitimin ön planda olacağı bir dört hafta sizi bekliyor. Gelişiminiz için yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kısa seyahat ya da yeni iş bağlantıları, sözleşmeler için atak olacaksınız. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde sıra dışı bir pozisyon alarak gelirlerinizi arttırmak üzere yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Kapalı kapılar ardında yapacağınız bu proje teknolojik içerebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal yaşantınızın hareketleneceği bir ay başlıyor. Gelişiminiz için felsefi ya da bilgi paylaşımı olan sosyal organizasyonlara katılabilirsiniz. Motivasyonunuz çevrenizdekileri etkileyecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyer ya da toplumda kendinizi tanıtmak üzere zeka ve iletişim gücünüzü kullanacağınız bir ay başlıyor. Bu süreçte projenize sürpriz yatırımcılar bulabilirsiniz. Liderlik motivasyonunuz yüksek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uluslararası ya da akademik bir konuda yeni bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay yaptığınız işleri sosyal medyada tanıtmanız daha kolay olacak. Eş ya da ortağınızın desteği şaşırtabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayatı daha iyi anlamak konusunda meraklı ve araştırmacı olabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay metafizik ya da ruhsal eğitimler motivasyonunuzu arttıracak. İşiniz ilgili sürpriz girişimler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sürpriz bir tanışma ile zihinsel paylaşımın yoğun olacağı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız olma potansiyeli olan bu kişi ile yeni fikirler üretmekten keyif alacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinizde yeni bir sözleşme, iletişim ya da teknoloji konusunda bir girişim ile enerjik ve aktif olacağınız bir ay başlıyor. Telefonlarınız susmayacak. Yeni müşteriler söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir ay başlıyor. Yazma ilginiz var ise bu dönemi yazmak için değerlendirebilirsiniz. Çocuklarla ya da sevdiğinizle sürpriz kısa seyahatler ilham verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Aile içi iletişim hareketleniyor. Önümüzdeki bir ay süresince emlak ya da toprak alım satım, kiralama vb konularda sözleşme, araştırma gündeme gelebilir. İşiniz ve gelirlerinizle bağlantılı olacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem