17 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Evinizde tamamlamak istediğiniz işleri bitirmek ya da ailenizle ilgilenebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Akşama doğru aile fertlerine karşı duygusallık ile hoşgörü ve fedakarlık artıyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kardeş ya da yakın akrabalarla görüşmek üzere deniz kıyısı bir yöreye kısa seyahate çıkabilirsiniz. Duygularınızı rahatlıkla ifade ediyorsunuz. Arkadaşlarınızla akşam keyif yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi ve manevi sahip olduğunuz değerler ve anneniz konusunda güvende hissetmeyi arzu ediyorsunuz. Akşam saatlerinde kariyeriniz ve gelirleriniz konusunda yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde sevgi, şefkat ve korunmanın ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Akşam saatlerinde ruhsal ve felsefi konular ile ilgilenmek keyif verebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ailenizle birlikte rahatlamak ve kendinizi onların sevgi, şefkat, güvencesi altında hissetmek arzusunda olabilirsiniz. Gün sonuna doğru meditasyon, dua vb ile rahatlamak faydalı olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal çevrenizden kendinizi güvende ve rahat hissettiğiniz kişilerle bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Yardım organizasyonlarında anaç davranabilirsiniz. Eşinizle romantik bir gece olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konulara daha tutucu, duygusal ya da sezgisel yaklaşacağınız bir gün olabilir. Elinizdeki işleri tamamlamak için güzel bir gün. Yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İdealleriniz, hayat felsefeniz hakkında duygusal olabilirsiniz. Kadersel olarak bilinç altı, sağlık ve günlük rutininiz ile ilgili bırakmanız gereken ve gitmeniz gereken yönü keşfedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizle ortak geçmişiniz, sahip olduğunuz değerler ve gelirleriniz konusunda kendinizi güvende hissetme arzusundasınız. Akşama doğru aile bireylerine daha hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşinizle ya da ortağınızla ilgili konularda duygusal, korumacı ve şefkat beklentisi içinde olabilirsiniz. Onların koruması ve verdiği güven duygusunu hissetmek istemeniz de söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evden çalışmak ya da ofiste yeni projeler yerine elinizdeki işleri tamamlamanın faydalı olacağı bir gün sizi bekliyor. Akşama doğru maddi konularda sezgileriniz oldukça kuvvetli.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcı konularda ilham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde hobilerinize vakit ayırmak ya da çocuklarınızla sevgi dolu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Akşam romantik bir yemek keyif verebilir. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova