17 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Evinizde tamamlamak istediğiniz işleri bitirmek ya da ailenizle ilgilenebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Akşama doğru aile fertlerine karşı duygusallık ile hoşgörü ve fedakarlık artıyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kardeş ya da yakın akrabalarla görüşmek üzere deniz kıyısı bir yöreye kısa seyahate çıkabilirsiniz. Duygularınızı rahatlıkla ifade ediyorsunuz. Arkadaşlarınızla akşam keyif yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi ve manevi sahip olduğunuz değerler ve anneniz konusunda güvende hissetmeyi arzu ediyorsunuz. Akşam saatlerinde kariyeriniz ve gelirleriniz konusunda yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde sevgi, şefkat ve korunmanın ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Akşam saatlerinde ruhsal ve felsefi konular ile ilgilenmek keyif verebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ailenizle birlikte rahatlamak ve kendinizi onların sevgi, şefkat, güvencesi altında hissetmek arzusunda olabilirsiniz. Gün sonuna doğru meditasyon, dua vb ile rahatlamak faydalı olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal çevrenizden kendinizi güvende ve rahat hissettiğiniz kişilerle bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Yardım organizasyonlarında anaç davranabilirsiniz. Eşinizle romantik bir gece olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konulara daha tutucu, duygusal ya da sezgisel yaklaşacağınız bir gün olabilir. Elinizdeki işleri tamamlamak için güzel bir gün. Yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İdealleriniz, hayat felsefeniz hakkında duygusal olabilirsiniz. Kadersel olarak bilinç altı, sağlık ve günlük rutininiz ile ilgili bırakmanız gereken ve gitmeniz gereken yönü keşfedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizle ortak geçmişiniz, sahip olduğunuz değerler ve gelirleriniz konusunda kendinizi güvende hissetme arzusundasınız. Akşama doğru aile bireylerine daha hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşinizle ya da ortağınızla ilgili konularda duygusal, korumacı ve şefkat beklentisi içinde olabilirsiniz. Onların koruması ve verdiği güven duygusunu hissetmek istemeniz de söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evden çalışmak ya da ofiste yeni projeler yerine elinizdeki işleri tamamlamanın faydalı olacağı bir gün sizi bekliyor. Akşama doğru maddi konularda sezgileriniz oldukça kuvvetli.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcı konularda ilham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde hobilerinize vakit ayırmak ya da çocuklarınızla sevgi dolu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Akşam romantik bir yemek keyif verebilir. 


Popüler Yayınlar