18 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah geleneksel olma arzumuz ve duyarlı tavrımız otorite figürleri ile beklenmedik gerginlikler yaşatabilir. Akşama doğru kadersel karşılaşmalar; geçmişten- yakın akrabalardan haberler alabiliriz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken ailenizi ziyaret için kısa bir seyahate çıkmayı düşüyorsanız akademik ya da hukuki bir otorite figürü ile zıtlaşabilirsiniz. Akşam işinize para dönüşü olacak fikirler bulabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bonus, prim vb ortak gelirler ile ilgili güçlü kişilerle çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Akşam keyifli bir sohbette tanıştığınız birinin kaderinizde yazılı olduğunu düşünebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde duyarlı ve hassas hissedeceğiniz bugünde sabah eşinizle güç savaşlarından çekinmelisiniz. İşinizde beklenmedik gelişmeler olabilir. Yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün aile şefkati ve huzuru ile dinlenmek isteyebilirsiniz; iş yerinizde üstleriniz ile bu konu zorlayabilir. Akşam arkadaşlarınızla ilişkiler ve iletişim üzerine bilgilendirici bir sohbet olası.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah arkadaşlarınıza gösterdiğiniz hassasiyet ya da duyarlılık sebebiyle sevdiğinizle otorite problemi yaşayabilirsiniz. İşinizde paraya dönüştürebileceğiniz fikirler üzerinde çalışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyerinizde duygusal ve hassas olabileceğiniz bugünde geleneksel tavırlarınız sebebiyle aile büyüklerinizle gerginlik yaşanabilir. Farklı felsefeler ile ilgili akşam araştırma yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İnançlarınızda geleneksel ya da tutucu tavırlarınız sebebiyle büyük akrabalarınız ile güç tartışmaları yaşayabilirsiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda yeni bilgiler alabileceğiniz bir akşam.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili duygusal otorite ve güç çekişmeleri yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Sıra dışı ve ani maddi risklerden kaçınmanız gereken bir gün olacak. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinizle şefkat dolu, korumacı ve hassas olacağınız bugünde kendi gücünüzü ortaya koymak için çatışmalar yaşayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili fikirler üretmek için güzel bir akşam.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünü iş yerinizde işlerinizi toparlayarak geçirmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde alacağınız sürpriz bir haber zorlayabilir. Zihinsel yaratıcılığınızı kullanacağınız bir akşam olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle duygusal, sevgi dolu bir gün geçirme arzunuz gerginliklerle bölünebilir. Akşam saatlerinde ailenizle sohbet içinde geçmişten bilgiler alabilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova