18 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah geleneksel olma arzumuz ve duyarlı tavrımız otorite figürleri ile beklenmedik gerginlikler yaşatabilir. Akşama doğru kadersel karşılaşmalar; geçmişten- yakın akrabalardan haberler alabiliriz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken ailenizi ziyaret için kısa bir seyahate çıkmayı düşüyorsanız akademik ya da hukuki bir otorite figürü ile zıtlaşabilirsiniz. Akşam işinize para dönüşü olacak fikirler bulabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bonus, prim vb ortak gelirler ile ilgili güçlü kişilerle çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Akşam keyifli bir sohbette tanıştığınız birinin kaderinizde yazılı olduğunu düşünebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde duyarlı ve hassas hissedeceğiniz bugünde sabah eşinizle güç savaşlarından çekinmelisiniz. İşinizde beklenmedik gelişmeler olabilir. Yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün aile şefkati ve huzuru ile dinlenmek isteyebilirsiniz; iş yerinizde üstleriniz ile bu konu zorlayabilir. Akşam arkadaşlarınızla ilişkiler ve iletişim üzerine bilgilendirici bir sohbet olası.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah arkadaşlarınıza gösterdiğiniz hassasiyet ya da duyarlılık sebebiyle sevdiğinizle otorite problemi yaşayabilirsiniz. İşinizde paraya dönüştürebileceğiniz fikirler üzerinde çalışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyerinizde duygusal ve hassas olabileceğiniz bugünde geleneksel tavırlarınız sebebiyle aile büyüklerinizle gerginlik yaşanabilir. Farklı felsefeler ile ilgili akşam araştırma yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İnançlarınızda geleneksel ya da tutucu tavırlarınız sebebiyle büyük akrabalarınız ile güç tartışmaları yaşayabilirsiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda yeni bilgiler alabileceğiniz bir akşam.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili duygusal otorite ve güç çekişmeleri yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Sıra dışı ve ani maddi risklerden kaçınmanız gereken bir gün olacak. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinizle şefkat dolu, korumacı ve hassas olacağınız bugünde kendi gücünüzü ortaya koymak için çatışmalar yaşayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili fikirler üretmek için güzel bir akşam.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünü iş yerinizde işlerinizi toparlayarak geçirmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde alacağınız sürpriz bir haber zorlayabilir. Zihinsel yaratıcılığınızı kullanacağınız bir akşam olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle duygusal, sevgi dolu bir gün geçirme arzunuz gerginliklerle bölünebilir. Akşam saatlerinde ailenizle sohbet içinde geçmişten bilgiler alabilirsiniz. 

Popüler Yayınlar