19 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde aile büyüklerinizden biri ortak gelirlerinizle ilgili destek olabilir. Gün boyunca hayattan keyif alma arzunuz ön planda olacak. Akşam Sevdiğinizle sohbet aşkınızı arttıracak.

Boğa:
Güne başlarken eşinizin yada ortağınızın işle ilgili yazışma yada sözleşmelerde desteğini alacaksınız. Akşam ailenizle maddi konularda olumlu bir görüşme yapabilirsiniz.

İkizler:
İş yerinizde sabah bir otorite figürünün  maddi konularda desteğini alabilirsiniz.  Gün sonuna doğru kendinizi rahat ifade edebildiğinizi ve iletişimin daha hızlı aktığını hissedeceksiniz.

Yengeç:
Kendinizi duygusal olarak güvende hissedeceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Gün içinde maddi konularda daha somut ve sağlam hissedebilirsiniz. Akşam yaratıcılığınız yüksek olacak.

Aslan:
Aile büyüklerinden birinin desteği kendinizi ruhsal olarak güvende hissetmenize sağlayacak. Sabahtan itibaren özgüveniniz yüksek olacak. Arkadaşlarla hareketli bir akşam bekliyor.

Başak:
Yakın arkadaşlarınızdan biri ile konuşmak ve onun desteğini almak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Kariyeriniz ile ilgili yeni haberler alabilir ya da fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Terazi:
Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili finansal konularda somut adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla hayatın tadını çıkarmak ve keyifli sohbetlerde bulunmak için güzel bir akşam olacak.

Akrep:
Hukuki yada akademik konularda geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir sabah sizi bekliyor. Akşam yaratıcılığınızı kariyerinizde yatırım yapılabilecek fikirlere yönlendirebilirsiniz.

Yay:
Gelir dışı kaynaklar yada ortaklarınızla gelirleriniz konusunda somut adımlar atabileceğiniz bir sabah. İdeallerin ön planda olacağı bugünde eşinizle keyifli fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Oğlak:
Sabah ortağınızla birlikte, adeta bir aile gibi, takım olarak çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle ilgili telefonlar ve yazışmalar hareketli olacak. Olumlu maddi haber alabilirsiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile sabah saatlerinde kendinizi işinizde iyi hissedeceksiniz. Eşinizle keyif yapmak isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Balık:
Çocuklarınızla ilgili eğitim yada seyahat konularında beklediğiniz bir onayı alabilirsiniz. Günlük rutinde kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ailenizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem