21 Haziran Günlük Burç Yorumları

Beklenmedik olaylar, sıra dışı fikirler ve sürpriz aşklara hazır olun! Bugün belki de yılın en şanslı ve eğlenceli günü olabilir... Şans gezegeni Jupiter ile Şaşırtıcı ve sıra dışı Olayların habercisi Uranüs bize gülümsüyor hem de yaz gün dönümünde! Güneş Yengeç Burcu'na geçerken hem mevsim Değiştiriyor hem de yeni Başlayan yazın tadını çıkarmamızı sağlayacak güzel sürprizlere kucak açıyoruz... Yaratıcılığın ve inovatif fikirlerin bize eşlik edebileceği bu üretken günü değerlendirmeliyiz.Keyif ve Neşe ile dolu bir gün diliyorum..

Koç:
Aşk ve yaratıcılıkta şanslı ve süprizlerle dolu bir gün sizi bekliyor. Eğlenceli, Şaşırtıcı ve üretken olabileceğiniz bugünde inovatif fikirler bulabilir ya da sevginizi bir bebek haberi ile genişletebilirsiniz.

Boğa:
Eviniz yada emlak işleriyle ilgili beklenmedik süprizlere açık olun. Mevcut evinize sürpriz bir teklif alabilir,   aradığınız evi ya da Arsayı bulabilir; bunlar için kredi teklifinize onay alabilirsiniz.

İkizler:
Sosyal çevrenizden önemli birinin beklenmedik aracılığıyla önemli bir iş sözleşmesi yada anlaşmaya imza atabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sürpriziyle romantik bir kısa seyahat de olası.

Yengeç:
Kariyeriniz için yaratıcılığınızı kullanmanın tam zamanı. İnovatif ve sıradışı fikirlerinizi gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulabilirsiniz. Beklenmedik bir terfi almanız da söz konusu olabilir.

Aslan:
Akademik, hukuki, romantik yada iş için beklenmedik bir uzak seyahat fırsatı çıkabilir. Çıktığınız seyahatte Şaşırtıcı bir karşılaşma ile hayatınızın aşkına kavuşabilirsiniz.

Başak:
Gelir dışı kaynak, miras, kredi, yatırım gibi konularda olumlu şaşırtıcı gelişmelerin olabileceği bir gün sizi bekliyor. Uzun süredir beklediğiniz bir konunun onaylanması söz konusu olabilir.

Terazi:
Eşinizin süpriziyle arkadaşlarınızla eğlenceli ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Evli değilseniz katılacağınız sosyal bir etkinlikte çevrenizden birine aniden tutulabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyona Katılmak için harika bir gün olacak. Yeni iş Bağlantıları kurabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Daha da iyisi beklenmedik terfiler söz konusu olabilir.

Yay:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde sıra dışı felsefeler ve inançlar ilginizi çekebilir. Çıkacağınız bir uzak seyahatte sevgilinizin sürprizi Belki de beklenmedik bir aşk sizi şaşırtabilir. 

Oğlak:
Ailenizden ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik bir olumlu haber alabilirsiniz. Sürpriz bir emlak ya da arsa satımı ya da alımı ile yeni ve bereketli bir yatırım söz konusu olabilir.

Kova:
Çıkacağınız kısa bir seyahatte eşinizle aşk tazeleyebilirsiniz. Romantik sürprizlere hazır olun. Bekarsanız yolda beklenmedik gelişmeler yeni bir Aşkın filizlenmesine sebep olabilir.

Balık:
İşiniz ile ilgili bir organizasyonda tanışacağınız yeni kişiler vasıtasıyla gelirlerinizde olumlu Sürprizler yakalayabilirsiniz. Terfi ya da ikramiye istemek için güzel bir gün olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem