22 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güne başlarken duygularınızın baskılandığını hissedebilirsiniz. Günlük işlerde detay ve mükemmeliyetin önemli olacağı bir gün olacak. Aile ve ev konularının ön planda olacağı bir ay başlıyor.

Boğa:
Gece eşinizin sorumluluklarınızı hatırlatarak sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay süresince yakın akrabalar ve kısa seyahatler gündeminizde olacak.

İkizler:
İşinizle ilgili sorumluluklar sebebiyle günün ilk saatlerinde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bugünden itibaren bir ay boyunca para kazanmak ve gelirleri arttırmak ön planda olacak.

Yengeç:
Maddi sorumluluklar kendinizi baskı altında hissetmenize sebep olabilir. Kendinize güveneceğiniz ve gösterebileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Sözleşme, iletişim bugün ön planda olacak.

Aslan:
Ailevi sorumlulukların baskı yaptığı bir akşam olabilir. Maddi konularda titiz olduğunuz kadar belirsizliklerle uğraşabilirsiniz. Önünüzdeki bir ay kendi fikirleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Başak:
Gecenin ilk saatlerinde işinizle ilgili çözmenizi gerektiren konular çıkabilir. Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün sizi bekliyor. Bir ay süresince sosyal hayatınız oldukça hareketli olabilir.

Terazi:
Kariyer ile ilgili konuların gündeminizde daha yoğun yer alacağı  bir ay sizi bekliyor. Iş yerinizde detaycı ve mükemmeliyetçi olmak isterken belirsizliklerin hakim olacağı bir gün.

Akrep:
Sosyal organizasyonlarda araştırma ve program organizasyonu yapmayı arzu edeceğiniz ancak belirsiz bir gün sizi bekliyor. Önümüzdeki bir ay ailenizle uzak seyahatler gündemde olabilir. 

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler olsada detaylı ve program çalışabileceğiniz bir gün. Ortak gelir konularının gündem de olacağı önümüzdeki ay boyunca finansal stratejiler geliştirebilirsiniz. 

Oğlak: 
Akademik yada hukuki konularda detaylı en üzerinden geçmek isteyebilirsiniz. Karşı taraf sebepli belirsizlikler olabilir. İkili ilişkiler ve ortaklıkların ön planda olacağı bir ay başlıyor.

Kova:
Finansal konularda belirsizliklerin  olacağını gözünde bulundurarak hareket etmeniz gereken bir gün. Önümüzdeki bir ay boyunca işyerinizde ikili ilişkiler ön planda olacak.

Balık:
Çocuklarınız veya sevdiğinizle tatil planlarınızı hayata geçireceğiniz bir ay sizi bekliyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla  ilgili detayların belirsizliğini sürdüreceği bir gün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem