23 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığın yüksek olacağı, şaşırtıcı konuların Gündeme gelebileceği bir gün seni bekliyor. Bir sözleşme, seyahat, eğitim ile ilgili karar almak; imza atmak için beklemekte fayda olabilir.

Boğa:
Aileyle ilgili şaşırtıcı haberler alabilirsin;
sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Maddi  kararlar almak Ve özellikle arkadaşlarla borç alacak konuları konuşmak için uygun bir gün olmayabilir.

İkizler:
Arkadaşlar ve yakın akrabalarla süpriz programlar eğlenceli olabilir. Kariyerin ile ilgili kararlar almak ya da imza atmak için güzel bir gün olmayabilir. Yaratıcı fikirler üzerinde çalışmalısın.

Yengeç:
Üzerinde çalıştığın projeyle ilgili belirsizlikler bugün yüksek olacak. Daha ziyade fikir üretmeye vakit ayırabilirsin. Kariyerinde inovatif ve orjinal fikirler para kazandırabilir.

Aslan:
Uluslararası bir kaynaktan Şaşırtıcı bir haber alabilirsin. Romantik sürprizlere hazır ol. Gelir dışı kaynaklar ve yatırım konusunda arkadaşlar yol gösterici olabilir; ancak Kafanı da karıştırabilirler.

Başak:
Aileden gelir dışı kaynaklarla ilgili sürprizlere hazırlıklı ol. Kariyer ve ortaklıkla ilgili önemli imzalar kararlardan kaçınmakta fayda var. Birlikte yaratıcı fikirler üzerinde çalışmalısınız.

Terazi:
Eşinin yada arkadaşlarının romantik sürprizleri şaşırtmaya devam ediyor. İşinle ilgili seyahat, hukuki yada uluslararası konularda kararlar vermekten çekinmeniz gereken bir gün.

Akrep:
Maddi konularda belirsizlik sebebiyetiyle risk almaktan kaçınmak gereken bir gün. Günlük rutinini ve kariyerini doğrudan etkileyecek beklenmedik olumlu bir gelişme olabilir.

Yay:
Sevdiğinle macera ve adrenalin dolu bir uzak seyahate çıkabilirsin. Ev ve emlak işleriyle ilgili ortak kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. Yanlış anlaşılmalar mümkün.

Oğlak:
Aileyle ortak gelirler, emlak yada miras gibi konularda şaşırtıcı haberler alabilirsin. Önemli sözleşme ve  anlaşmalara imza atmak için güzel bir gün olmayabilir. Belirsizliklerin geçmesini bekleyebilirsin.

Kova:
Kısa bir seyahat yada eğitim sürpriz bir aşka kapı açabilir. Finansal konularda belirsizlikleri bir kenara bırakıp yaratıcı projelere yoğunlaşmak için daha faydalı ve üretken bir gün olabilir.

Balık:
Özellikle aile içi ilişkilerde yanlış anlaşıldığını düşünebilirsin. Anlaşmaya zorlamamak daha faydalı olabilir. Gelirlerle ilgili şaşırtıcı gelişmeler ile iş yerinde güzel farklılıklar yaratabilirsin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem