24 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugünden 10 Ağustos'a kadar olan süreçte aile ve emlak işleri ile ilgili daha motive ve cesur hissedeceksin. Bu dönemde daha duygusal tepkiler verebilir ve alıngan davranabilirsin.

Boğa:
Duygularını kağıda dökmek istiyorsan şimdi tam zamanı! 10 Ağustos'a kadar Duygularını aktarmakta cesur olacaksın. Deniz kıyılarına kısa seyahatler ve akraba Toplantıları yapılabilir.

İkizler:
Maddi konularda duygusal tepkiler vererek, daha cesur davranabileceğin bir süreç başlıyor. 10 Ağustos'a kadar olan bu dönemde gelirlerini arttırmak için motive ve atak davranabilirsin.

Yengeç:
Hayatında 10 Ağustos'a kadar sürecek hareketli bir dönem başlıyor. Seyahat, kariyer ile ilgili ivme söz konusu olabilir. Hedeflerine doğru yeni adımlar atmak için güzel bir süreç olacak.

Aslan:
Bugünden itibaren 10 Ağustos'a kadar aileye karşı fedakârlıklarda daha verici daha atak olacaksın. İdeallerin için harekete Geçmek ve projelendirmenin tam zamanı. Kendine vakit ayırmalısın.

Başak:
Arkadaşlarla ilgili konuları koşturacağın, sosyal hayatın hareketli olacağı bir dönem başlıyor. 10 Ağustos'a kadar olan bu süreçte sosyal organizasyonlarda liderlik görevi alabilirsin.

Terazi:
Kariyerin ile ilgili harekete Geçmek için harika altı hafta seni bekliyor. 10 Ağustos'a kadar kendi isteklerin doğrultusunda daha cesur ve atak davranmak için motive hissedeceksin.

Akrep:
Hayat felsefeni gerçekleştirme ve ideallerine yürümek için motivesin. 10 Ağustos'a kadar eğitimler, uzak seyahatler ilgini çekecek. Aileyle birlikte ya da romantik seyahat olabilir.

Yay:
Gelir dışı kaynaklar, miras, kredi vb konuların gündemde olacağı bir dönem başlıyor. 10 Ağustos'a kadar aileyle ortak paralar ile yatırım yapma ve risk almada cesur olabilirsiniz. 

Oğlak:
İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda duygusal tepkiler verebileceğin bir dönem başlıyor. 10 Ağustos'a kadar bu süreçte sevdiğinize açılabilir ya da Yürekten inandığınız bir ortaklığa girebilirsiniz.

Kova:
İş yerinizde ve çalışma arkadaşlarınla duygusal ve iç güdüsel adımlar atabileceğin projeler ortaya çıkabilir. 10 Ağustos'a kadar yeni bir spor dalına ya da programına başlayabilirsin.

Balık:
Aşk, tutku ve heyecan 10 Ağustos'a kadar hayatına giriyor. Bu dönemde aşırı riskler almak yerine hayattan zevk almak ve romantizmin tadını çıkarmaya başlamak daha faydalı olabilir.

Popüler Yayınlar