24 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugünden 10 Ağustos'a kadar olan süreçte aile ve emlak işleri ile ilgili daha motive ve cesur hissedeceksin. Bu dönemde daha duygusal tepkiler verebilir ve alıngan davranabilirsin.

Boğa:
Duygularını kağıda dökmek istiyorsan şimdi tam zamanı! 10 Ağustos'a kadar Duygularını aktarmakta cesur olacaksın. Deniz kıyılarına kısa seyahatler ve akraba Toplantıları yapılabilir.

İkizler:
Maddi konularda duygusal tepkiler vererek, daha cesur davranabileceğin bir süreç başlıyor. 10 Ağustos'a kadar olan bu dönemde gelirlerini arttırmak için motive ve atak davranabilirsin.

Yengeç:
Hayatında 10 Ağustos'a kadar sürecek hareketli bir dönem başlıyor. Seyahat, kariyer ile ilgili ivme söz konusu olabilir. Hedeflerine doğru yeni adımlar atmak için güzel bir süreç olacak.

Aslan:
Bugünden itibaren 10 Ağustos'a kadar aileye karşı fedakârlıklarda daha verici daha atak olacaksın. İdeallerin için harekete Geçmek ve projelendirmenin tam zamanı. Kendine vakit ayırmalısın.

Başak:
Arkadaşlarla ilgili konuları koşturacağın, sosyal hayatın hareketli olacağı bir dönem başlıyor. 10 Ağustos'a kadar olan bu süreçte sosyal organizasyonlarda liderlik görevi alabilirsin.

Terazi:
Kariyerin ile ilgili harekete Geçmek için harika altı hafta seni bekliyor. 10 Ağustos'a kadar kendi isteklerin doğrultusunda daha cesur ve atak davranmak için motive hissedeceksin.

Akrep:
Hayat felsefeni gerçekleştirme ve ideallerine yürümek için motivesin. 10 Ağustos'a kadar eğitimler, uzak seyahatler ilgini çekecek. Aileyle birlikte ya da romantik seyahat olabilir.

Yay:
Gelir dışı kaynaklar, miras, kredi vb konuların gündemde olacağı bir dönem başlıyor. 10 Ağustos'a kadar aileyle ortak paralar ile yatırım yapma ve risk almada cesur olabilirsiniz. 

Oğlak:
İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda duygusal tepkiler verebileceğin bir dönem başlıyor. 10 Ağustos'a kadar bu süreçte sevdiğinize açılabilir ya da Yürekten inandığınız bir ortaklığa girebilirsiniz.

Kova:
İş yerinizde ve çalışma arkadaşlarınla duygusal ve iç güdüsel adımlar atabileceğin projeler ortaya çıkabilir. 10 Ağustos'a kadar yeni bir spor dalına ya da programına başlayabilirsin.

Balık:
Aşk, tutku ve heyecan 10 Ağustos'a kadar hayatına giriyor. Bu dönemde aşırı riskler almak yerine hayattan zevk almak ve romantizmin tadını çıkarmaya başlamak daha faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova