25 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca ikili ilişkilerde dengeyi iletişim ve sevgiyle sağlama arzusunda olacaksın. Öğle saatlerinde otorite figürleri ile çatışmalar zorlayıcı olabilir. Akşam şaşırtıcı olaylar öne çıkabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinde çalışma arkadaşların ile aranızdaki yanlış anlaşılmaları çözmek için konuşmak isteyebilirsin. Hukuki, uluslararası ya da akademik otorite figürleri ile gerginliklerden kaçınmalısın.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğinle ya da çocuklarla keyifli, hayatın tadını çıkarabileceğin bir gün geçirmek istiyorsun. Kendini ifade etmek daha rahat olabilir. Ortak gelirler ile ilgili çatışmalardan uzak durmakta fayda var.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evinle ilgili dekorasyon, bahçe düzenleme vb konularına girmek isteyebilirsin. Kafandaki düşünceleri ailenle daha rahat paylaşabileceğin bir gün olacak. Ortaklarla güç savaşlarından kaçınmalısın.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarla ya da sosyal organizasyonlarda iletişim ve ilişki yönetimi kabiliyetinle yeni bağlantılar kurabileceğin bir gün olacak. Öğle saatlerinde üstlerinle çatışmalardan kaçınmalısın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerin ile ilgili fikirlerini ve yaratıcılığını ortaya koymanın tam zamanı. Paraya dönüştürülebilecek fikirler sunabilirsin. Aşırı maddi riskler almaktan kaçınmalısın. Romantik bir akşam olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkiler, denge ve estetiğin ön planda olacağı bir gün seni bekliyor. Uzak bir seyahat, farklı kültürler ile ilgili bir eğitim vb sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsin. Aile büyükleri ve eş ile ilişkilere dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Rahatlamak ve kendini iyi hissetmek için masaj, bakım vs için günü ayırabilirsin. Aile ile ortak gelirlerde fedakar düşüncelerin olabilir. Yakın akrabalar ile güç savaşlarından kaçıman faydalı olur.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal çevrende fikirlerinle beğenildiğin bir gün olacak. Gerçek hayat ve sanal ortamlarda paylaşımlarda bulunabilirsin. Öğle saatlerinde önemli bir sözleşme ile ilgili çatışmalardan uzak durmalı.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinde tatlı dil, iletişim ve ilişki yönetimi becerilerini kullanarak fikirlerini kabul ettirebilirsin. İkili ilişkilerde, özellikle öğle saatlerinde, güç savaşlarından uzak durmakta fayda var.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yaratıcılığını başkaları ile paylaşmanın tam zamanı. Medya ya da sosyal medya üzerinden fikirlerini paylaşarak yeni bağlantılar kurabilirsin. Akşam seyahatlerde beklenmedik aksaklıklara dikkat.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Aile ile ortak gelirler konusunda dengeyi bulmak için aile fertleri ile konuşmanın tam zamanı. Öğle saatlerinden önce ya da sonra yapmakta fayda var. Aşırı riskler almaktan kaçınmalısın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem