26 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Gün boyunca sevdiğin, eşin ya da çocuklarınla ilişkilerinde tatlılık, ılımlılık ve keyif arzu edebilirsin. Akşam itibariyle aile ile ortak gelirler, miras vb konularında gelişmeler olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinde ikili ilişkilerde denge ve uyumun önem taşıyacağı bir gün seni bekliyor. Akşama doğru eşinle sportif aktivitelere katılabilir ya da heyecanlı kısa bir seyahate çıkabilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Çocuklarla vakit geçirmek ya da keyifle, hobilerine vakit ayırmak için güzel bir gün olacak. Akşam saatlerinde iş ve maddi konular ile ilgili araştırma ve proje çalışmaları yapabilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gün içinde aile içi ilişkilerde dengeyi sağlamak ya da evini güzelleştirmek gibi işlere vakit ayırabilirsin. Akşama doğru enerjini atma ve hayatın tadını çıkarma için daha motive hissedebilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendini hoş ve nazikçe ifade edebileceğin, karşındaki kişileri empati ile dinleyebileceğin bir gün olacak. Önemli imzalardan kaçınman faydalı olur. Akşam evde dinlenmek isteyebilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi durumunu gözden geçirmek için güzel bir gün olabilir. Aşırı harcama ve yeni kararlar almak için doğru zamanı beklemelisin. Akşam arkadaşlarınla bir program rahatlamanı sağlayacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günün ilk saatlerinde aşırı duygusal hissedebilirsin. Sezgilerini dinle ancak yeni bir karar almak için uygun bir gün olmayabilir. Akşam kariyer ve para ile ilgili somu gelişmeler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün dinlenmek isteyebilirsin. Kendini rahatlatmak için meditasyon, yoga vb yapmak ya da sanatsal bir aktiviteyle uğraşmak keyif verebilir. Akşam uzak seyahat planları için motive olabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınla geçirebileceğin keyifli bir gün seni bekliyor. Önemli kararlar almaktan çekinmelisin. Gelir dışı kaynaklarınla ilgili çözemediğin konuları akşam saatlerinde bulma ihtimalin var.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş ile ilgili toplantılara katılabilir; nabız yoklayabilirsin. Önemli bir karar almak yerine nezaket ziyaretleri yapmak için güzel bir gün. Akşam arkadaşlarla hareketli bir gece geçirebilirsin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hukuki konuları takip etmek, yeni yabancı kişilerle tanışmak ya da bağlantılar kurmak için faydalı bir gün olabilir. Akşam saatlerinde kariyerin ile ilgili araştırma yapmak verimli olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Güne başlarken sezgiler oldukça yüksek olabilir. Gün boyunca ortak gelirlerin durumunu kontrol edebilir; kredi vb görüşmesi yapabilirsin. Akşam yaz için uzak seyahat planlayabilirsin. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova