26 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Gün boyunca sevdiğin, eşin ya da çocuklarınla ilişkilerinde tatlılık, ılımlılık ve keyif arzu edebilirsin. Akşam itibariyle aile ile ortak gelirler, miras vb konularında gelişmeler olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinde ikili ilişkilerde denge ve uyumun önem taşıyacağı bir gün seni bekliyor. Akşama doğru eşinle sportif aktivitelere katılabilir ya da heyecanlı kısa bir seyahate çıkabilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Çocuklarla vakit geçirmek ya da keyifle, hobilerine vakit ayırmak için güzel bir gün olacak. Akşam saatlerinde iş ve maddi konular ile ilgili araştırma ve proje çalışmaları yapabilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gün içinde aile içi ilişkilerde dengeyi sağlamak ya da evini güzelleştirmek gibi işlere vakit ayırabilirsin. Akşama doğru enerjini atma ve hayatın tadını çıkarma için daha motive hissedebilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendini hoş ve nazikçe ifade edebileceğin, karşındaki kişileri empati ile dinleyebileceğin bir gün olacak. Önemli imzalardan kaçınman faydalı olur. Akşam evde dinlenmek isteyebilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi durumunu gözden geçirmek için güzel bir gün olabilir. Aşırı harcama ve yeni kararlar almak için doğru zamanı beklemelisin. Akşam arkadaşlarınla bir program rahatlamanı sağlayacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günün ilk saatlerinde aşırı duygusal hissedebilirsin. Sezgilerini dinle ancak yeni bir karar almak için uygun bir gün olmayabilir. Akşam kariyer ve para ile ilgili somu gelişmeler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün dinlenmek isteyebilirsin. Kendini rahatlatmak için meditasyon, yoga vb yapmak ya da sanatsal bir aktiviteyle uğraşmak keyif verebilir. Akşam uzak seyahat planları için motive olabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınla geçirebileceğin keyifli bir gün seni bekliyor. Önemli kararlar almaktan çekinmelisin. Gelir dışı kaynaklarınla ilgili çözemediğin konuları akşam saatlerinde bulma ihtimalin var.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş ile ilgili toplantılara katılabilir; nabız yoklayabilirsin. Önemli bir karar almak yerine nezaket ziyaretleri yapmak için güzel bir gün. Akşam arkadaşlarla hareketli bir gece geçirebilirsin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hukuki konuları takip etmek, yeni yabancı kişilerle tanışmak ya da bağlantılar kurmak için faydalı bir gün olabilir. Akşam saatlerinde kariyerin ile ilgili araştırma yapmak verimli olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Güne başlarken sezgiler oldukça yüksek olabilir. Gün boyunca ortak gelirlerin durumunu kontrol edebilir; kredi vb görüşmesi yapabilirsin. Akşam yaz için uzak seyahat planlayabilirsin. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem