27 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: 
Aile büyüklerinizle ortak gelirleriniz ve miras, kredi gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik planlarınızı konuşarak somutlaştırabilirsiniz. Olumlu ve neşeli bir gün olacak. 

Boğa:
Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi hangi boyutta görmek istediğinizi konuşabilirsiniz. Karşı tarafı iyi dinlemeli ve anlamalısınız. Ortaklı bir işe girmeyi düşünüyorsanız bugün imza atabilirsiniz.

İkizler: 
İş yerinizde alacağınız yeni sorumluluklar size çok şey kazandırabilir. Etkin pozisyonda biri size hem maddi hem gelişimsel getirileri aktaracaktır. İkili ilişkiler açısından olumlu bir gün.

Yengeç:
Üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir proje ya da hayalinizi hayata geçirme, hobinizi işe çevirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendiniz de bu süreçte gelişecek ve çok şey öğreneceksiniz.

Aslan:
Aile büyüklerinizden birinin desteği ile aileniz ve eviniz konusunda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu aynı zamanda fedakarlık demek. Eğlenceli ve keyifli bir gün olacak.

Başak:
Geleceğinizi etkileyecek önemli bir sözleşmeye, sosyal çevrenizden etkin pozisyondaki bir kişi vasıtasıyla imza atabilirsiniz. Evinizde kalabalık kutlamalarda mutlu olacaksınız.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili önemli bir kişi ile görüşme yapabilir; sonucunda finansal sorumluluklar alabilirsiniz. Kısa seyahat planları ya da spontane programlar mutlu olmanızı sağlayacak.

Akrep:
Gelişiminiz için yüksek lisans ya da uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz. Mantığınız ve özgüveniniz sayesinde en uzak görünen hayallerinize bile ulaşmanın bir yolunu bulabilirsiniz.

Yay:
Sürekli devinim ve gelişim halinde olmaktan gurur duyuyorsunuz. Bir büyüğünüz bu konuda sizi finansal olarak destekliyor. Neşeli, olumlu ve sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün olacak.

Oğlak:
Sosyal çevrenizden biriyle geleceğe yönelik bir anlaşma yapabilir; ikili ilişkilerinizde sağlamlaştıramadığınız bağları bitirme kararı alabilirsiniz. Dinlenmek için film izleyebilirsiniz.

Kova:
İŞ yerinizde önemli ve etkin rol taşıyan biri ile yapacağınız görüşme sonrasında kariyeriniz ile ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Arkadaşlarla birlikte kutlama yapmak keyif verecek.

Balık:
Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yaratıcı çalışmalarınıza ağırlık vererek yeni riskler alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda maceracı ve özgürlükçü bir tavır takınıyorsunuz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem