27 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: 
Aile büyüklerinizle ortak gelirleriniz ve miras, kredi gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik planlarınızı konuşarak somutlaştırabilirsiniz. Olumlu ve neşeli bir gün olacak. 

Boğa:
Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi hangi boyutta görmek istediğinizi konuşabilirsiniz. Karşı tarafı iyi dinlemeli ve anlamalısınız. Ortaklı bir işe girmeyi düşünüyorsanız bugün imza atabilirsiniz.

İkizler: 
İş yerinizde alacağınız yeni sorumluluklar size çok şey kazandırabilir. Etkin pozisyonda biri size hem maddi hem gelişimsel getirileri aktaracaktır. İkili ilişkiler açısından olumlu bir gün.

Yengeç:
Üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir proje ya da hayalinizi hayata geçirme, hobinizi işe çevirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendiniz de bu süreçte gelişecek ve çok şey öğreneceksiniz.

Aslan:
Aile büyüklerinizden birinin desteği ile aileniz ve eviniz konusunda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu aynı zamanda fedakarlık demek. Eğlenceli ve keyifli bir gün olacak.

Başak:
Geleceğinizi etkileyecek önemli bir sözleşmeye, sosyal çevrenizden etkin pozisyondaki bir kişi vasıtasıyla imza atabilirsiniz. Evinizde kalabalık kutlamalarda mutlu olacaksınız.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili önemli bir kişi ile görüşme yapabilir; sonucunda finansal sorumluluklar alabilirsiniz. Kısa seyahat planları ya da spontane programlar mutlu olmanızı sağlayacak.

Akrep:
Gelişiminiz için yüksek lisans ya da uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz. Mantığınız ve özgüveniniz sayesinde en uzak görünen hayallerinize bile ulaşmanın bir yolunu bulabilirsiniz.

Yay:
Sürekli devinim ve gelişim halinde olmaktan gurur duyuyorsunuz. Bir büyüğünüz bu konuda sizi finansal olarak destekliyor. Neşeli, olumlu ve sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün olacak.

Oğlak:
Sosyal çevrenizden biriyle geleceğe yönelik bir anlaşma yapabilir; ikili ilişkilerinizde sağlamlaştıramadığınız bağları bitirme kararı alabilirsiniz. Dinlenmek için film izleyebilirsiniz.

Kova:
İŞ yerinizde önemli ve etkin rol taşıyan biri ile yapacağınız görüşme sonrasında kariyeriniz ile ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Arkadaşlarla birlikte kutlama yapmak keyif verecek.

Balık:
Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yaratıcı çalışmalarınıza ağırlık vererek yeni riskler alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda maceracı ve özgürlükçü bir tavır takınıyorsunuz.

Popüler Yayınlar