28 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek konusunda aşırı isteklerde bulunabilirsin. Sevdiğine karşı duyguların yoğun ve tutkulu olabilir. Keyif için fazla yeme içmeden kaçınman faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ailene ve eşine karşı yoğun duyguların tutku ve hırsa dönüşebilir. Birlikte eğlenme arzunun zorlayıcı olmamasına özen göstermelisin. Bu keyifli Pazar gününün tadını çıkarmak iyi gelecektir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bu keyifli Pazar gününde kısa bir seyahate çıkabilir ya da yakın akrabalar, komşularla anın tadını çıkarabilirsin. İşin ile ilgili yazışma, sözleşme vb hırs yapman söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşk, çocuklar ve hayatın tadını çıkarmak bugün seni hayata bağlayan tutkular olabilir. Keyif ve rahat için aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın. Lüks için aşırı kazanmayı hırs yapabilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aile ve ev ile ilgili konularda aşırı duygusal hissedebilir; aile bireyleri ile duygusal paylaşımlarda aşırılıklar yaşayabilirsin. Lüks ve rahat tutkusu, evine aşırı para harcamana sebep olabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bilinmeyen konuları araştırmaya ve ortaya çıkarmaya meraklı olabilirsin. Yaratıcılığını, tutkunu, hırslarını kağıda dökerek rahatlamak için güzel bir gün olacak. Hem dinlenip hem eğlenebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirebilirsin. Birlikte eğlenmek ve an’ın tadını çıkarmak için aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın. Arkadaşlarla para, alacak, verecek konuları hırs yaratabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Katılacağın bir davet ya da organizasyonda kariyerini derinden etkileyeceğini düşündüğün bir kişi ile tanışabilirsin. İş bağlantısı olarak başlayan bu ilişki, tutkulu bir aşka da dönüşebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün dilenmek, kafandaki soru işaretlerini gidermek için okumak ve araştırmak isteyebilirsin. Tutkuyla bağlı olduğun inançlarına karşı çıkanlarla duygusal gerilimler söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Arkadaşlarınla para konularını konuşmak için iyi bir gün olmayabilir. Gelir dışı kaynaklar konularında aşırı hassas ve duygusal davranışınız, karşınızdaki tarafından aşırı hırslı algılanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşin ile keyifli ve romantik bir gün geçirebilirsin. Kariyerin ile ilgili hırs ve tutkularının ön plana geçmesi aranızda gerginlik yaratabilir. Aşırı duygusal davranışların zorlayabileceği bir gün olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İşin ile ilgili yurtdışı, hukuk, ya da medya konularında iş arkadaşlarınla gerginliklerden kaçınman gereken bir gün olacak. Hırsını başka felsefe ve kültürleri araştırmaya yöneltebilirsin.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova