28 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek konusunda aşırı isteklerde bulunabilirsin. Sevdiğine karşı duyguların yoğun ve tutkulu olabilir. Keyif için fazla yeme içmeden kaçınman faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ailene ve eşine karşı yoğun duyguların tutku ve hırsa dönüşebilir. Birlikte eğlenme arzunun zorlayıcı olmamasına özen göstermelisin. Bu keyifli Pazar gününün tadını çıkarmak iyi gelecektir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bu keyifli Pazar gününde kısa bir seyahate çıkabilir ya da yakın akrabalar, komşularla anın tadını çıkarabilirsin. İşin ile ilgili yazışma, sözleşme vb hırs yapman söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşk, çocuklar ve hayatın tadını çıkarmak bugün seni hayata bağlayan tutkular olabilir. Keyif ve rahat için aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın. Lüks için aşırı kazanmayı hırs yapabilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aile ve ev ile ilgili konularda aşırı duygusal hissedebilir; aile bireyleri ile duygusal paylaşımlarda aşırılıklar yaşayabilirsin. Lüks ve rahat tutkusu, evine aşırı para harcamana sebep olabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bilinmeyen konuları araştırmaya ve ortaya çıkarmaya meraklı olabilirsin. Yaratıcılığını, tutkunu, hırslarını kağıda dökerek rahatlamak için güzel bir gün olacak. Hem dinlenip hem eğlenebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirebilirsin. Birlikte eğlenmek ve an’ın tadını çıkarmak için aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın. Arkadaşlarla para, alacak, verecek konuları hırs yaratabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Katılacağın bir davet ya da organizasyonda kariyerini derinden etkileyeceğini düşündüğün bir kişi ile tanışabilirsin. İş bağlantısı olarak başlayan bu ilişki, tutkulu bir aşka da dönüşebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün dilenmek, kafandaki soru işaretlerini gidermek için okumak ve araştırmak isteyebilirsin. Tutkuyla bağlı olduğun inançlarına karşı çıkanlarla duygusal gerilimler söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Arkadaşlarınla para konularını konuşmak için iyi bir gün olmayabilir. Gelir dışı kaynaklar konularında aşırı hassas ve duygusal davranışınız, karşınızdaki tarafından aşırı hırslı algılanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşin ile keyifli ve romantik bir gün geçirebilirsin. Kariyerin ile ilgili hırs ve tutkularının ön plana geçmesi aranızda gerginlik yaratabilir. Aşırı duygusal davranışların zorlayabileceği bir gün olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İşin ile ilgili yurtdışı, hukuk, ya da medya konularında iş arkadaşlarınla gerginliklerden kaçınman gereken bir gün olacak. Hırsını başka felsefe ve kültürleri araştırmaya yöneltebilirsin.Popüler Yayınlar